Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mennyit költötök egy kamasz lányra havonta? Miket engedtek meg? fórum

Ti mennyit költötök egy kamasz lányra havonta? Miket engedtek meg? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - Borian)
2021. dec. 29. 14:59

Az én lányom is gyönyörűen sminkel. Természetes hatást ér el.

Nem a 3cm-es legyező pillái vannak, hanem épített, esztétikus.

Ilyenek:


[link]


Alapozót és szájfényt használ. Mások meg sem mondanák, hogy sminkeli magát. :) Nem mellesleg az ő alakja is nagyon szép. Igazi modell alkat.

Nem hord fenékig érő szoknyát, nem rakja ki elől sem azt, amit ki lehetne.

De a ti megítélésetek alapján mű, mert körmöshöz jár, fel van dobva egy kicsit a haja és van szempillája...

Ha nem lenne szemétség, dobnék be róla képet. De nem fogok. Nincs is mit bizonygatnom. Maximum azért tenném, hogy értsétek mű nő és egy-két szépészeti szolgáltatást igénybevevő lány között van különbség.

Nálam a műnő valahol a kacsaszájnál, a gusztustalan sminknél, a tetovált szemöldöknél, legyező pilláknal, póthajnál kezdődik.

70. unom (válaszként erre: 66. - Ilián)
2021. dec. 29. 14:52

Ismerek egy informatikus csajt. Jó a szakmájában, jól megfizetik, nagyon jól keres.

A legtöbben aranyásónak hinnék, műköröm, póthaj, trendi ruhák, maximum 3 éves autó. A csaj tudja ezt, rá is játszik, es jól szórakozik a károgókon.

69. Borian (válaszként erre: 63. - Csillagszem38)
2021. dec. 29. 14:51

Szerencsére nem csak én látom műnek az ilyen lányokat, hanem a kamaszfiam és a kamaszlányom is. Azért az értékek átszivárognak.

Nem hinném, hogy attól a lányom "slampos" lenne, mert nincs igénye ilyesmire, egyrészt tökéletes alakja van a sprt miatt, divatosan, de nem kirívóan öltözködik, nagyon szépen ki tudja magát sminkelni, úgy is, hogy a suliban ne vegyék észre, mert nem szabad, tökéletes natúrsminket tud reálni, ami finom, nőies, de nem látszik, hogy "rajzolt".

A feltűnőbb sminkelést meg kiéli versenyeken.

68. unom (válaszként erre: 67. - Hattori)
2021. dec. 29. 14:49

Nálunk 9 éve nem volt az.

Mit akartál ebből kihozni?

67. Hattori (válaszként erre: 66. - Ilián)
2021. dec. 29. 14:48
Nálunk 11. osztályig tilos volt smink a suliban, normális állami gimi. Tizenéve.
66. Ilián (válaszként erre: 61. - Brandy85)
2021. dec. 29. 14:32

Egy 16 éves ma már nem kislány!

Teljesen más mint 20 évvel ezelőtt. Érettebbek, tájékozottabbak stb. Legalábbis az értelmesebbje, de ez már a családi háttértől is nagyban függ szerintem. Annyira más a szemléletük, nyitottak ,nincsenek azok a korlátok, amik nekünk esetleg még voltak.

Ráadásul a műkörmöt is sokan azokkal a gusztustalan bóvli, félméteres karmokkal azonosítják, pedig van ízléses is belőle, a FI pedig nem is mükörömről, hanem géllakkról írt.

Az, hogy otthon magának csinálja , vagy van pénzük, idejük ,igényük körmöshöz, pedikűröshöz stb. járni ,az meg mindenkinek a saját dolga ,illetve a pénztárcájáé. Ezért megbélyegezni egy fiatalt ,úgy ,hogy ezenkívül semmi információ róla , kit is minősít?

65. Csillagszem38 (válaszként erre: 61. - Brandy85)
2021. dec. 29. 14:21
Sajnos a mai világban minden előrébb tolodotott
64. Csillagszem38 (válaszként erre: 62. - Unom)
2021. dec. 29. 14:20
👌
2021. dec. 29. 14:19

Nem tudom mi van az emberekkel, de ugy látom mindenki egy nagy alszent. Ha már muszempillaja van, vagy mukorme, akkor már mu... Ertem. Picit begyepesedett gondolkodas es altalanositas. A slampos (altalatok természetesnek mondott) külső sajnos a mai világban nem elég. Az igényes kulso nagyon sokat számít, az igényes emberekrol az első benyomás sokkal pozitívabb. Meg ha totál hülye is.


Senki nem kérte h fikazzatok le a fi-t, h hohoho en bezzeg en nem engedném ezt v azt. Ki nem sz.rja le ti mit engedtek a saját gyerekeiteknek? Nem nevelési tanácsot kért. Majd megoldjak máshogy, v hatszorosan teszik meg mikor nincsenek otthon. Pénzt meg szereznek onnan, ahonnan tudnak,a szülőket kijatszva egymás ellen akár.


Annak pacsi, aki a kérdésre bírt válaszolni. 👌

62. unom (válaszként erre: 61. - Brandy85)
2021. dec. 29. 14:15
16 éves a lányom, műkörme van, sőt, sminkel is. Nem érzem úgy, magyarázkodnom kellene.
61. brandy85 (válaszként erre: 60. - Unom)
2021. dec. 29. 14:13
Én véletlen sem,csak nem mindegy egy nőn vagy kislányon vannak ezek a dolgok! Ha kéri a lányom a lakkot akkor szünetben megengedem,de nehogymár egy gyereknek ez rutin legyen...,de bezzeg az okoskütyük károsak...Ne már!
60. unom
2021. dec. 29. 14:03
Akik a leghangosabb szószólói annak, hogy nem a külső számít, simán kategorizálnak egy műköröm láttán. Kicsit sem vicces😉
2021. dec. 29. 13:57
Mi úgy neveljük őket,hogy merjenek kérdezni és nem tiltunk hanem elmagyarázzuk a lehetséges következményeket! Nem mindegy,nagyon nem!
58. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 13:57
Kormos az nagyon kell.
57. brandy85 (válaszként erre: 56. - Brandy85)
2021. dec. 29. 13:55
*15 éves és kolis
56. brandy85 (válaszként erre: 54. - Csillagszem38)
2021. dec. 29. 13:54
Tudod bizalom meg őszinteség! Fiam 15 kolis és nem cigizik nem piál. Szóval tudom miről beszélek. Komolyan szoktunk beszélgetni velük! Nincs a nagyobbnál se tabu téma,drogok,szex stb.
55. voltam...leszek (válaszként erre: 54. - Csillagszem38)
2021. dec. 29. 10:52
Miért baj, ha kikérik a véleményem, és nem, nem csinálják meg a hátam mögött?
54. Csillagszem38 (válaszként erre: 48. - Brandy85)
2021. dec. 29. 10:37
Biztos kikeri majd a véleményedet. Majd csinálja az engedélyed nelkul
53. brandy85 (válaszként erre: 52. - Voltam...leszek)
2021. dec. 29. 10:04
Milyen igaz!
52. voltam...leszek (válaszként erre: 51. - Voltam...leszek)
2021. dec. 29. 09:39
Azt tanítom, sokkal fontosabb, hogy biztosak legyenek magukban, a belső értékben, a humorérzékükben, az eszükben, a többi csak ráadás.
2021. dec. 29. 09:36

Három lányom van (és 3 fiam), a középső 16.5, a nagyobb 18.5.


Mindent finanszírozok, ami a tanuláshoz, sporthoz kell, (edzőtábor, felszerelés). Van pl ebook olvasójuk, mert nem bírnék annyi könyvet venni, mint amit elolvasnak, de pl nincs méregdrága telefonjuk, csak egy alsó középkategóriás.


Fodrász fél évente, szép, természetes hajuk van, inkább ezt erősítem bennük. Szolárium eszükbe sem jutna, mondjuk én sem járok.

A nagyobbik ballagásnál szeretett volna gél lakkot, fizettem. Nemrég a kisebb is megkérdezte, engedtem, maradt a rövid köröm, világosrózsaszín lakk, egyik körmön egy béka :) Kozmetikus fél évente, arctisztítás. Nem szeretném ha egyáltalán eszükbe jutna, hogy műszempilla, vagy bármi, amivel tucat műpichává válnának, hiszen azt tanulták, legyenek ápoltak, de az eszükkel haladjanak és a belső tulajdonságaikkal. Majd ha szeretnék annak is eljön az ideje, de az már nem az én gondom lesz.


Néha mennek moziba, korcsolyázni, ezekre kapnak pénzt.


A nagyobbik az egyetem mellett hétvégén dolgozik, általában bőrápolókra, parfümre költi, de ma pl koncertre viszi belőle a hugát :)


Azt tanítom, hogy sokkal fontosabb

2021. dec. 29. 09:35

[link]

------------------

22 éves.

49. Borian (válaszként erre: 47. - Aszparagusz)
2021. dec. 29. 09:32

Én túlléptem az 50-et, de még mindig dús hajam van, nem hullik. Pedig régóta festem, igaz, nem tizenévesen kezdtem.

Ha belegondolsz, a haj növekedése, egészsége a hajhagymák állaotától függ, nem attól, hogy mi történik a már élettelen végével a hajnak.


Ettől függetlenül én sem pártolnám, hogy egy kamaszlány már minden fegyvert bevessen, egyrészt mert minek, a pasizással még ráér, kamaszkoréban tanuljon, másrészt milyen eszközhöz fog akkor nyúlni később... Műcici, kacsaszáj...?

2021. dec. 29. 09:28
Aszparagusszal értek egyet! Ezeket nem érnek rá felnőtt korban? Én nem fogok aszisztálni ahhoz,hogy a lányom idejekorán felnőtt nőt játszon. Lelehet szólni nyugodtan,de ezek a mi tinikorunkban se voltak divatok,nem is dobjuk hanyat magunkat,ha nincs 3km a szempillánk.(36 vagyok)Amúgy a suliban nem díjazzák.
47. aszparagusz (válaszként erre: 42. - Cc7a88f96d)
2021. dec. 29. 09:09

Majd nézd meg 50 éves korodban.

Igazad van, mindenki döntse el maga, hogy mit kezd a külsejével.

Én biztos nem finanszíroznám egy tizenéves lány hajfestését.

46. Epresturmix (válaszként erre: 37. - Aszparagusz)
2021. dec. 29. 09:06
Nekem nem hullik. Vagyis csak annyi amennyit a hajgumi nem enged amikor össze van fogva. Rengeteg hajam van még mindig. Régóta festetem. Genetika. :)
45. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 09:04
Nincs lányom de ha lenne ezekre egy fillért se szánnék. Rossz nézni utazás közben is a sok műleánykát.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Cc7a88f96d)
2021. dec. 29. 08:37

Ez így igaz! Én már kerülöm a napot.

Szolit nem is engedem, de a napról nem zárhatom el.

Egész nap kint van nyáron. Medencézik, napozik, a városban mászkál. Szeptemberre meg olyan mint egy néger!

43. Borian (válaszként erre: 41. - Cc7a88f96d)
2021. dec. 29. 08:37

Nem csak ma már, régen is azért védték az úrinők a bőrüket kalappal, napernyővel, hogy tovább szép maradjon.


A nagy-nagynéném sosem napoztatta magát, amikor 90 körül volt, segítettem neki fürden. Olyan gyönyörű, sima volt a bőre a hátán, hogy sok 20 éves is megirigyelné.

42. cc7a88f96d (válaszként erre: 37. - Aszparagusz)
2021. dec. 29. 08:37

16éves korom óta festem,túl vagyok a 30éven és köszönöm,annyi hajam van,hogy múlthéten azzal poènkodott a fodràsz,hogy már elmeredt a keze,olyan nehéz szàrítani.

Azèrt ne fessük már az ördögöt a falra és had döntse el mindenki saját maga,hogy mit kezd a külsejèvel.


Nagyobb problèma szerintem az emberek viselkedése!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook