Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mennyire hisztek a kuponos utazási ajánlatokban? fórum

Ti mennyire hisztek a kuponos utazási ajánlatokban? (beszélgetős fórum)

2014. máj. 4. 11:01
Nem vallás, h hinni kell. Van pár ismerősöm, aki kedvezményesen tudott üdülni általa.
20. ed97b2ef41 (válaszként erre: 19. - D41005143d)
2014. máj. 4. 09:05
Én sem!
2014. máj. 4. 08:31
nem hiszek az ilyesmiben!
2014. jan. 16. 20:40

Igen, belföld volt.

Külföldre a Meex-szel mentek már ismerősök, rokonok, ott dolgozik 1 rokonom.

17. Andesz75 (válaszként erre: 16. - D2d5bb5db4)
2014. jan. 16. 16:33
Gondolom belföldi utazás volt. Ami nekem tetszett volna az külföldi, nehezen leellenőrizhető.
2014. jan. 16. 15:49
Most látom, hogy utazás . Ilyenen nem voltam, de rokonom már igen. náluk minden rendben volt.
2014. jan. 15. 13:43

Én most először "mentem bele ilyenbe "arckezelés kupon, igaz volt, jó volt. Pedig féltem, hogy valami átverés lesz benne.

Hozzáteszem, hogy mielőtt fizettem volna a neten, elmentem abba a kozmetikába, mivel közel is van hozzánk.

2014. jan. 11. 16:09
Már többször utaztunk így,voltunk Prágában,Horvátban,és belföldön is ,eddig nem csalódtam egyszer sem,de tény,hogy alaposan el kell olvasni az ajánlatot, és a neten és utána járni az adott szállásnak.
2014. jan. 10. 11:24

Nem hinni, hanem alaposan körbenézni, érdeklôdni.

Amennyiben az egyén számára elfogadható az adott válasz, nincs gond. Apró probléma viszont bármikor adódhat.

12. jajjj (válaszként erre: 11. - Andesz75)
2014. jan. 10. 10:44
Szerintem tartsd nyitva a szemed, talán lesz még jó ajánlat. Amúgy én nem gondolom, hogy ezek a kuponos oldalak az átverésről szólnak. Utazást még nem vettem, ami szolgáltatásban csalódtam, abban kupon nélkül is csalódtam volna, és örültem, hogy így kevesebbet költöttem rá, az más kérdés, lehet kupon nélkül ki sem próbálom. Viszont volt több olyan kuponom, amivel elégedett voltam, gyógypedikűrtől a stevián át a borkóstolásig. De mindenképp utána kell nézni, a rizikó ugyanakkora, mint amikor teljes árú utazások között válogatsz, csak mivel itt alacsonyabb az ár, esetleg könnyelműbb döntést hozhatsz.
11. Andesz75 (válaszként erre: 10. - Jajjj)
2014. jan. 10. 10:37

Megnéztem a hotelt, teljesen jó 5 csillagos. Az ajánlat egyébként már nem él. Elkapkodták mint a cukrot. Nem tudom örüljek vagy sírjak-e, hogy nem vettem meg. Ha átverés persze jó, hogy nem ugráltam viszont ha tényleges ajánlat volt akkor....

Nekem már az fura volt, hogy a reptéri illeték minden ajánlatban (Van tönn utvonal is) ugyan annyi (30ezer) és megnéztem, hogy pl. Balira 77ezer utazási irodában.

10. jajjj
2014. jan. 10. 10:29
Szia, én még nem voltam ilyen utazáson, de én is nézegettem ezeket. Én a hotelt ellenőrizném a tripadvisoron például. Nagyon sok olyan kuponos ajánlatba botlottam ugyanis, ahol a szállásról nagyon rossz értékelések voltak fent ilyen oldalakon.
9. Andesz75 (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
2014. jan. 10. 10:03
De mázlista vagy! Esküvő Balin, biztos szép lehetett. 30e Ft/fő az illeték. Legalábbis ezt írják. Utazási irodában ahol láttam ott 77e Ft/fő. Gyanúúúúús ez is. Valahogy ezer sebből vérzik nekem ez az ajánlat és ami túl szép hogy igaz legyen az általában nem is az!
2014. jan. 10. 10:02

Utaztam így külföldre, jó volt!

Az idén is így szeretnék menni.

2014. jan. 10. 09:58
huu az tényleg furi, nekünk ott volt az esküvönk 3 éve. nincs irva hogy illeték nélkül van az ár? mert az még lehet és a repjegy kb 500e 2 före és ennek nagy része az illeték.
2014. jan. 10. 09:57
Én már jártam meg-haza is jöttünk-ezért óvatos vagyok!Csakis olyan szállodába megyek el,ahol már vagy én vagy közeli ismerős járt és pozitív a tapasztalat!Ettől függetlenül lehetnek jók az ilyen ajánlatok...de a külföldi utaknál még jobban kell figyelni!
2014. jan. 10. 09:31
Az ajánlat részletesen le van írva 2 főre repülővel, teljes ellátással Bali 128e Ft repcsivel. Nevetséges ár.
2014. jan. 10. 09:27
Tavaly így voltunk nyaralni,bár Mo-n,nagyon meg voltunk vele elégedve,minden szuper volt,így tervezünk idén is menni. A hotelt ellenőrizd le előtte,a többi rejtett költségről érdeklődj,plusz azt,hogy van -e szabad szoba,mert sokszor még kint van az ajánlat,mikor már helyek sincsenek...
2014. jan. 10. 09:26
Olvasd el alaposan az ajánlatot mert sokszor a repjegy nincs ebben benne vagy legalábbis az illeték nincs. Egyébként ha igy hirdetik biztos igy is van. Melyik ajánlat ez?
2014. jan. 10. 09:18

Sziasztok!

Ti mennyire hisztek a kuponos utazás ajánlatokban? Egyszer vettem már így szállás kupont, azzal nem volt gond, de most láttam egy utazást hihetetlen olcsón az egyik ilyen kuponos oldalon és vacillálok, hogy higgyek-e neki vagy sem. Gyanús. Ennyiért még a repülőjegy se jönne ki.

Érdekelnének az általános tapasztalatok.

Köszi!

2014. jan. 10. 09:16
Kuponos utazás ajánlat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook