Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mennyi idő múlva kaptátok kézhez a BME nyelvvizsga bizonyítványotokat? Írjátok le saját tapasztalataitokat. fórum

Ti mennyi idő múlva kaptátok kézhez a BME nyelvvizsga bizonyítványotokat? Írjátok le saját tapasztalataitokat. (tudásbázis kérdés)


7. dorcymorci (válaszként erre: 6. - 88e297a0b8)
2010. febr. 9. 14:48

Sajnos ott is így van ahova én járok:(

Ezért érdeklődöm.A BME oldalán úgy olvastam,hogy 30 napon belül megvan az eredmény és a vizsga napjától számítva 60 napjuk van kipostázni.Nyugtattak,hogy 1 hónap múlva küldik is általában,de ezt egy oktatásszervező csajszi mondta akinek csak a pénzbeszedés az érdeke.Az ő szavára nem feltétlenül adok.

6. 88e297a0b8 (válaszként erre: 4. - Myrthil)
2010. febr. 7. 17:03
Nekem csak a rendes nyelvvizsga megléte után állították ki a diplomámat (BME). Hiába vittem az igazolást. Ezt érdemes megkérdezni.
2010. febr. 7. 17:00
Nos én két hónapig vártam, nem érkezett meg. Aztán bementem érte az egyetemre. Ott azt mondták hogy már kipostázták, és nem vettem át. Ami nem igaz, mert nem hozta a postás, és értesítő sem volt a postaládámban.
4. Myrthil (válaszként erre: 2. - Dorcymorci)
2010. febr. 7. 16:59
Ha az eredmény már nyilvános, vagyis te is tudod, és megvan, kérhetsz egy hivatalos igazolást, amit pár nap alatt megküldenek, és arra már odaadják a diplomát.
2010. febr. 7. 16:46
A lányomnak nem ezt a fajta nyelvizsgát,több mint két hónap után volt meg. A kiegészítőt hozzá ami elismeri a nemzetközi papírt azt még rá két hónapra...
2010. febr. 7. 16:43

Nekem júliusra kellene már diplomához,és sajnos nem tudom,hogy melyik időpontra jelentkezzek.Márciusra vagy májusra.Attól függ mennyi időre küldik meg a bizonyítványt.Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát,mert nagyon sokat segítetek vele!

Dorcy

2010. febr. 7. 16:40
Ti mennyi idő múlva kaptátok kézhez a BME nyelvvizsga bizonyítványotokat? Írjátok le saját tapasztalataitokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook