Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mennyi idő alatt tudtatok leszokni a dohányzásról? fórum

Ti mennyi idő alatt tudtatok leszokni a dohányzásról? (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 1. 19:21

Letettem már 10 éve.

Többször próbáltam abbahagyni de csak úgy ment hogy többet nem gyújtottam rá. Pedig napi 2 doboz elfogyott...

2011. aug. 3. 00:17
Egyik napról a másikra, ennek mar kb.10 éve. Nem volt különösebb okom ra egyszerűen nem kívántam tovabb. Nagyon zavar amikor cigiznek körülöttem .
2011. aug. 2. 22:31
Fél éve szoktam le, és soha többet nem gyujtanék rá!!!Egyik reggel felkeltem, és azt mondtam SOHA TÖBBET!!!!!
2011. júl. 19. 15:10
eldöntöttem letettem.egyik percről a másikra.ez 5 éve volt!sose szívnám megint a bagót!sőt már zavarnak a bagósok!
2011. júl. 19. 14:57

383 napja és 20 óra 25 perce nem szívom.


Tudtam, hogy nehéz lesz. Hirtelen felbosszantottam magam.

Azt hiszem, az első négy nap volt a legkeményebb.

Reszkettem és le kellett tennem a telefont beszélgetés közben.

2011. júl. 19. 13:52
Én is hirtelen raktam le az azóta megszületett kislányom miatt. Egy éve, de mostanban kezdett megint kisérteni. Még álmodtam is arról, hogy cigizek, és marha jól esett. A férjem szívja, de érdekes módon a cigifüst taszít, a cigiszag meg egyenesen zavar. Nem akarok visszaszokni. 18 évig szívtam, de elég volt. Szerettem cigizni, de sokszor akartam leszokni, mert tudtam, hogy bele is lehet halni. Végre sikerült, és ezen nem akarok változtatni.
2011. júl. 19. 07:00
Sőt, megboldogult édesapám 60 év kemény dohányzás után tette le egyik napról a másikra. Akkor 80 éves volt. Még 4 évet adott neki a jó Isten...
2011. júl. 18. 20:59
en is csak abbahagytam es nem gyujtottam ra. Rajottem hogy sz.r ize van es budos vagyok tole. Evi tengerparti nyaralast sporolok vele hogy nem cigizek mar megerte. :)))) Oregiti a bort marhara. Akar milyen kezelesre jarhatsz ha cigizel feleslegesen kidobott penz az ablakon. Hat ezeket szoktam mondani en az anyukamnak mert O nem tudja abbahagyni. Nem is ertem miert. Apukam es en elo peldak vagyunk neki hogy nem leszokni kell csak abbahagyni:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook