Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti kit tartotok mesternek? És kik az égből jött földi segítőink? fórum

Ti kit tartotok mesternek? És kik az égből jött földi segítőink? (beszélgetős fórum)


13. cbe267d9cf (válaszként erre: 1. - Korisa)
2010. ápr. 2. 21:21
Én is hasonlóan éltem meg magam, mint te: egyszerűen vannak dolgok amiket tudok/tudtam mindig is. Aztán volt egy "mesterem". A mai napig hálás vagyok neki, mert sokat tanultam tőle. Ám amikor már kezdtem (kezdtünk, mert ketten voltunk ilyenek) túlnőni rajta, illetve dolgokat "jobban" tudni (egyszerűen csak felismerni), akkor azt mondta, hogy többet nem hajlandó velünk foglalkozni, mert mi ketten feketemágusok vagyunk, és neki ez nem tesz jót mert mi akadályozzuk őt a fejlődésben. Elfogadtam amit mondott és továbbálltam. Érdekes módon az életem 180 fokos fordulatot vett, nagyon jó irányba. Megtaláltam a párom, előrébb jutottam a munkámban, házat vettünk, gyermekem született. És persze tudásban és bölcsességben is sokat fejlődtem. Mástól később azt hallottam erről, hogy mindenki csak a maga szintjén képes látni, és ha olyasmit lát vagy tapasztal, ami rajta túlnő, akkor azt a saját félelmei szerint magyarázza (jelen esetben a "mester" félt attól, hogy ő maga nem szolgál "jó" erőket). Azóta azt gondolom, mindenki lehet mester, csak mindenki más számára. És az igaz mester számomra onnan ismerszik fel, hogy amit vall aszerint él. A létezésével képviseli hitvallását. Szerintem ilyen egyszerű.
12. korisa
2010. márc. 31. 18:37

Én egy embert tudok mesteremnek tekinteni. Lélekgyógyászatot stb okít a srác-azért írom, hogy srác mert nem 50 éves :) De ő volt az első aki felmérte a képességeimet majd az alapján, arra építve tanultunk egymástól. Most egy aura-csakra tanfolyam lebonyolításában segítek neki, állítom össze a tananyagot, és segítek tanítani. Ő akart belőlem mindenáron "mestert" csinálni, na meg az emberek:)

Sajnos a fejem szétrobban a sok sarlatántól.. amikor lélekgyógyász tanfolyamot kerestem és a következő beszélgetés zajlott le:

xy: milyen iskolát végzett vagy tanfolyamot?

én: nem végeztem iskolát, hozott képességekkel születtem.

xy: az nem elég! Kell aura-csakra tanfolyam is amit akár nálam elvégezhet..

én: (nem elégg???) Én látom az aurát

xy: sajnálom végezze el a tanfolyamot ami 100 ezer forint majd a lélekgyógyászatra jöhet hozzám

Én: annak mennyi is az ára?

xy:320 ezer

na itt dobtam egy hátast majd

én: részletekben lehetne...

xy: nem, egyösszegbe előre kérem!!!

Na ezek menyjenek a sutyiba....

Ha hozzám odaállít egy született gyógyító attól nem kérek el százezreket egy papírért, ahogy Peti se kéri el tőlem.

Segítünk egymásnak: nekem papír kell mert különben kiröhögnek, neki megy egy másik segítő.

Persze fizetek x összeget mert átvesszük a tananyagot de hogy is? Megkérdezi pl: légzés, lélegzet, rezgés..

Erre én ledarálom amit neki meg kéne tanítania. Van amikor én mondok számára új dolgokat van, hogy ő nekem. De ő ember, nem pedig pénzhajhász....

11. korisa (válaszként erre: 8. - A14deb9047)
2010. márc. 31. 18:26

Van egy jó barátom ő teológiát tanult, majd papként kezdte a pályafutását. 40 évesen jutott el odáig, hogy rátalált az útjára...

Most 42 éves, és nagyon komoly eszmecseréket folytatunk :) Már másképp lát mindent de kellett neki a papi pája is a tapasztaláshoz

10. 4abfd92b5a (válaszként erre: 1. - Korisa)
2010. márc. 31. 18:16

szerintem egy igazi mester nem mutatja ki a benne "szunnyadó" egot.


már ha szunnyad, szerintem nagyon sok mesternek titulált emberke, tanit az egoján keresztül..

2010. márc. 31. 17:46
Én inkább felejteni szeretnék! Csak az a baj, hogy amit szeretnék, azt nem felejtem el! Sőt, egyre több emlék tör a felszínre, ahogy múlnak az évek, és az nem mindig a legjobb.
2010. márc. 31. 17:43
Ez érdekes... én csak teológiát tanultam, ez egy új meglátás a számomra.
2010. márc. 31. 17:38
Engem is érdekel ez a téma, de behatóbban még soha nem tanulmányoztam...
2010. márc. 31. 17:32
Ezen már gondolkodtam, hogy tudnék-e valakit mesternek tekinteni. Inkább tanítónak tartom akitől tanulhatok.
5. Anika70 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2010. márc. 31. 17:31

Egy új nemzedék, a "Fény" gyermekei, akik azért születtek közénk, hogy elősegítsék a változást, és felnyissák spirituális szemünket, hogy végre általuk önmagunkra találhassunk. Nekik nincs születési programjuk, épp ezért nehezen találják helyüket a világban, és nem nagyon értik itt tartózkodásuk okát egészen huszonhat-huszonhét éves korukig, amikor robbanásszerű változás következik be: felébrednek Csipkerózsika álmukból, és új dimenziókat tárnak elénk.


Honnan ismerjük fel őket?

Pszichológusok megfigyelései, hogy ezek a gyerekek általános iskolás éveik előtt és alatt hiperaktívak. Erősen figyelemhiányosak, nem a szándékaink szerinti dolgokra koncentrálnak, amin a gyógyszeres kezelés ideig-óráig segít, de a mélyen szunnyadó baj gyökerét nem oldja meg, így a gyógyszeres kezelés nem is ajánlott!

4. badonyimariaeva (válaszként erre: 3. - Badonyimariaeva)
2010. márc. 31. 17:31
*Köszönöm!
3. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Korisa)
2010. márc. 31. 17:31

Akkor nekem segíts légyszíves segíteni emlékezni.

Kösztönöm előre is!

2010. márc. 31. 17:27
Mit jelent, hogy "indigó"??
2010. márc. 31. 17:23

Elég régóta foglalkozom ezoterikával, mondhatni születésem óta. Nem egy "mesterrel" hozott már össze az élet és amit tapasztaltam az siralmas volt...

Én is tanítok és egy dolgot tartok szem előtt : én semmivel se tudok többet mint te, legfeljebb többre emlékszem.. de segítek neked is emlékezni!!! Nekem ez a mottóm míg máshol azt tapasztaltam, hogy semmibe vesznek- ő a mester és amit mond az szent és sérthetetlen stb...

És akkor itt vannak ők elméletileg akikről biztos annyit olvastál, hallottál és különböző titulus illeti meg őket mint pl. indigók, csillagszülöttek, fényküldöttek...

Vajon ez nekik jó, hogy skatujába zárják őket??? Elméletileg én is indigó vagyok és sok nagyon különös képességü fiatalt ismerek de mindegyiket kiveri a víz ezektől a skatujáktól.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook