Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti is szoktatok nosztalgiázni? fórum

Ti is szoktatok nosztalgiázni? (beszélgetős fórum)


10. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 08:24
Nem igazán...nincsenek ilyen tárgyi bizonyítékok, csak ami fejben megmaradt. Az meg, tudjuk mennyit ér, meddig tart 😁
2021. dec. 27. 08:18
nem
2021. dec. 27. 07:25
Persze. :)
2021. dec. 26. 23:06
Nem. Most sokkal jobb.
6. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 23:02
Kimondottan nem. Nem ragadok le a múltban, mert az nem visz előre, csak hátra.
2021. dec. 26. 22:48
Én kimondottan nem szeretek, de mivel a férjem imád, ezért néha kénytelen vagyok :DDDD
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Channa*)
2021. dec. 26. 22:40

Igen! :)

Ez a felnövés is fura dolog. Unokanővérem 15 évvel idősebb mint én. A videókon kamasz, ma meg már 4 éves unokája van. Hihetetlen ahogy telik az idő.

2021. dec. 26. 22:35

Szerintem mindenki szokott;)


Mi is szoktunk videókat is nézni, és sajnos pl. az esküvőnkön résztvevők közül már sokan nem élnek (szülők, nagyszülők, barátok szülei, illetve akik élnek azok felnőttek, megöregedtek, stb.


Szoktunk beszélgetni is róluk.


A barátnőmmel 9 éves korunk óta vagyunk barátnők, így addig vissza szoktunk menni. Jókat nevetünk, hogy milyenek voltunk és sajnáljuk, hogy sok-sok év eltelt azóta. A fiam most annyi idős, mint az apja volt, amikor megismerkedtünk. Ez is nagyon fura, hiszen olyan, mintha tegnap történt volna, ahogy az is, hogy a fiam annyira aranyos kisgyerek volt;)


Jó dolog ha van sok emlék...

2021. dec. 26. 22:19
Megnéztem a gimis szalagavatómat és ballagást is. Átgondoltam, hogy azok a 17-18-19 éves fiatalok akik voltunk, a gondtalanok, bulizósok, mára már a többség házas 1-2-3 gyerekkel. Anyák lettek. Van aki az akkori párjával él még mindig. Hihetetlen, hogy azok is mi voltunk.
2021. dec. 26. 22:14
Tegnap és ma régi családi videókat néztem: karácsonyok, szülinapok. Én 2-6 éves voltam ezeken. A családom nagy része már meghalt akik rajta vannak. Elgondolkodtam, hogy ha akkor tudtuk volna kinek hogy alakul az élete, mi lesz a végzete, vajon máshogy éltek volna? Ott vagyok kisgyerekként, naivan. Ha tudtam volna milyen lapokat oszt az élet..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook