Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti is harcoltok a gyerekeitekért? fórum

Ti is harcoltok a gyerekeitekért? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. aug. 14. 14:18

nem semmi ez a fórum... :-))


biztos vannak máshol is problémák... de a gondokat mért teregeted ki? és főleg mért vársz másoktól támogatást, iránymutatást a problémáid megoldására vonatkozóan!? Mindenkinek más az esete, ill. mindenkinek speciális problémái vannak... hogy adhatna bárki tanácsot??? és milyen tanácsra gondolsz pontosan?? hogy hagyd el a férjed?? te magad írtad, h a lakástörlesztés miatt ez a lehetőség kizárva.... akkor? a férjedet nem ismerjük, a köztetek lévő vita forrását, ill a gyerekekeitek sem ismerjük, ezt nektek kell megoldani...én ezt nem is értem... :D:D

25. cickány64 (válaszként erre: 24. - Kattyus)
2010. aug. 14. 13:58
szerintem előbb-utóbb úgy is az lesz.ezt nem lehet idegekkel bírni,hogy minden nap ez a téma,hogy a te gyereked,meg az én gyerekem.ráadásul 20 fölöttiek mind.
24. kattyus (válaszként erre: 4. - Cickány64)
2010. aug. 14. 13:56
Én nulláról, mitöbb mínusz sokról kezdtem újra. Emberfeletti munkával és kitartással sikerült. Csak akard....
23. cickány64 (válaszként erre: 20. - Homokóra)
2010. aug. 14. 13:52
látom,"gyúrmáztál" valamikor...
22. cickány64 (válaszként erre: 20. - Homokóra)
2010. aug. 14. 13:50
ilyet nem is írtam,vagy igen?
21. cickány64 (válaszként erre: 17. - Homokóra)
2010. aug. 14. 13:47
lehet,hogy igazad van,de ez a helyzet.az ő gyereke egy lump,sose törekedett arra,hogy többje legyen,az enyémek meg minden forintot élére állítanak.náluk rendszeres a kölcsönkéregetés,nálunk ez elő sem fordult soha!
20. homokóra (válaszként erre: 18. - Cickány64)
2010. aug. 14. 13:47
Ilyen, hogy a párunkra azt mondjuk, hogy ocsmány? Hát ilyen ..legalábbis nálunk még sosem fordult elő
19. homokóra (válaszként erre: 15. - Cickány64)
2010. aug. 14. 13:45
Ha ez így van, akkor mért a gyerekeit ócsárolod?
18. cickány64 (válaszként erre: 16. - 388b941089)
2010. aug. 14. 13:45
azt hittem másnál is előfordulnak ilyen helyzetek,viták,és kíváncsi voltam,más hogyan oldotta meg!
17. homokóra (válaszként erre: 13. - Cickány64)
2010. aug. 14. 13:45
Részemről csak annyi, hogy van két gyerekem, de a páromnak is van kettő..mindketten elváltunk, 15 éve vagyunk együtt jóban, rosszban..én nem tudnék így hozzáállni a párom gyerekeihez, ahogy te írsz róluk..nagyon úgy tűnik, hogy "bezzeg az én gyerekem" szindrómában szenvedsz..sajnálom..nem lehet könnyű..
16. 388b941089 (válaszként erre: 11. - Cickány64)
2010. aug. 14. 13:43
nekem csak az a furcsa, h a magánéleteddel kapcsolatban vadidegen emberektől vársz tanácsot.... hogy mondhatna bárki véleményt olyan dologban, amihez semmi köze??
15. cickány64 (válaszként erre: 14. - Bujuli)
2010. aug. 14. 13:43
ez viszont lehet,hogy igaz...
14. bujuli
2010. aug. 14. 13:42
Sajnos sok családban a gyerek meg a család csak ürügy egymás "leállatozására". Szóval sztem egymással van bajotok, nem a gyerekekkel.
13. cickány64 (válaszként erre: 10. - Homokóra)
2010. aug. 14. 13:42
esküszöm nem értem miről beszéltek?????
12. 388b941089 (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2010. aug. 14. 13:41
:DDDDD
11. cickány64 (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2010. aug. 14. 13:41

neked mi az,ami kicsapta a biztosítékot????

vagy te csak finomkodva vagy dühös???

virágnyelven is leírhattam volna,csak az nem én lennék.

2010. aug. 14. 13:41

Igen..én is hacolok a gyerekeimeért, de a pároméért ugyanúgy...ők valahol az enyémek is...


Nagyon rondán viselkedsz:(

9. homokóra (válaszként erre: 7. - Homokóra)
2010. aug. 14. 13:38
bocsánat...már értem....
2010. aug. 14. 13:37
Karinthy mondta: Az én gyerekem, meg a tied üti a mi gyerekünket! Vagy vmi ilyesmi. De itt a probléma nem a gyerek!!! Egyikőtöké sem, ezt valóban kettőtöknek kell megoldanotok. Nyíltan, magyarul, világosan: mit akartok egymástól.
7. homokóra (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2010. aug. 14. 13:37
Mért,mi történt??
6. ff36256613 (válaszként erre: 1. - Cickány64)
2010. aug. 14. 13:37

A párod az, akit "leállatoztál"?!

"úgy ordított velem ez az állat,mint egy megdühödött bika!"


Milyen kapcsolat lehet köztetek,ha így visznyultok egymáshoz?! Velem, biztos nem beszélhetne így a párom...

A többire meg inkább nem is írok semmit:(

2010. aug. 14. 13:36
Erre az oldalra nem jövök többet. Hogy ilyen közönségesen írjon egy nő??
2010. aug. 14. 13:33
a fiam is mondta,hogy külön kéne mennünk,csak nagyon sok az adóságunk a házra,eladni meg csak úgy lehetne,hogy buknánk rajta sokat,és nem maradna semmi szinte belőle.ez a rohadt válság betett nekünk is.chf-es a törlesztőnk.
2010. aug. 14. 13:30
ha nem jó neked vele miért nem oldod meg, hogy ne kelljen ilyen helyzeteket elviselned?
2. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Cickány64)
2010. aug. 14. 13:29

Szia!


Szerintem vadidegen emberek egy család belső ügyeivel kapcsolatos témáról nem igen fognak tudni tanácsot adni, vagy véleményt mondani neked...?! A legjobb megoldás az lehet, ha leültök együtt és megbeszélitek a problémáitokat...

2010. aug. 14. 13:17

tegnap este kiborult a bili...

úgy ordított velem ez az állat,mint egy megdühödött bika! mondta/ordította/hogy nem vagyok normális,amiért ezt a jól fizető állást feladom a kispénzűért,meg jövő héttől befogom a pofám,mert ennyi fizuval csak kussolni lehet.

azzal kezdődött az egész,hogy aszongya:azért anyád szégyelhetné magát,hogy még egy üveg bort se vett születésnapomra.hozzáteszem anyunak 43 e. forint a nyugdíja,van hiteltörlesztése,meg mire kifizet mindent van hogy 10.000 forintja se marad egész hónapban.ettől az asszonytól vár ajándékot! mondom neki:megköszöntött,nem elég az? a lányod se vett semmit,pedig annak "milliomos" a mostani faszija.

NA EZT NEM KELLETT VOLNA!!!

felfújta magát,és elkezdte sorolni,hogy mit kapott már az én fiam,meghogy az apja egy fillért se fizetett utána,meg a faszom tudja,ezer éves dolgokat felhozott.és hogy az ő pici lánya semmit nem kapott.

na ehhez hozzá kell tenni,hogy az ő pici lánya egy rafinált dög.13 évesen eltanácsolták a suliból,mert még mindig alsós volt,és rossz hatással volt a picikre.estin tette le a 8-at,utána minden évben beíratkozott valahova,de 1-2 nap után otthagyta.attól független 20 éves koráig fizettük a gyerektartást,mert azt hittük tanul.jól megszivatott mindig.az én gyerekem meg rendesen tanult,4-esnél soha nem volt rosszabb,érettségi után még tovább tanult,kitűnő beosztásban dolgozik,nem iszik,nem dohányzik,sose drogozott,ami ugye az ő kislányáról nem mondható el.persze,hogy jobban látszata van annak,ha neki van segítve,mertő nem bassza el.a lánynak,mikor összeállt a gyereke apjával,mindent megvettünk,mosógép,porszívó,edénykészlet,konyhai cuccok,meg már nem emlékszem.fél év után külön mentek,de addigra sikerült mindent eladniuk.most semmije nincs a gyerekén kívül.ja de,egy "új faszi,aki igen jó parti". VOLT.ugyanis 3 hónapja jöttek össze,akkor volt a csákónak 1,5 millája megtakarítva,de minden nap csavarogtak,bérelt kocsi,hétvégén pesti diszkók,minden nap házhoz szállított kaja az étteremből,és láss csodát,egy forintjuk nincs.most akart kérni 10.000 forintot,és nem adtam.ezen borult ki a bili.

annyira utálom ezt a helyzetet.ilyenkor be akarja nekem magyarázni,hogy ne higgyem,hogy engem szeretnek a fiaim,csak kihasználnak.nem tudom mért,a nagy már több mint 6 éve franciaországban él és dolgozik,a kicsi bm dolgozó lett.igaz,ő még otthon lakik,de hát elfér.

nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook