Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti hol vesztek melltartót? fórum

Ti hol vesztek melltartót? (beszélgetős fórum)


1 2
32. loch ness (válaszként erre: 27. - Fiúsmami)
2014. máj. 13. 08:40
A csipke az valamiért jobb? Érdekelne, mert egész mostanáig a kínai melltartókkal voltam el, és fogalmam sincs, mi mire való. engem az a vastagabb csík zavar, ami a mellrészen megy keresztül, mert az is átlátszik a pólón keresztül. Azt hiszem, merevítőnek hívják, bár nincs benne semmi merev anyag, csak a saját anyag kicsit vastagabb ott. Plusz nem szoktak olyat árulni, amiben van valami vékonyabb szivacsbetét? Nem arra gondolok, amitől az ember dupla akkorának látszik, csak valami plusz anyag, mert engem is zavar, mikor nyáron jön egy kis hűvös szellő, és máris takargathatom magam, mert minden átlátszik.
2014. máj. 11. 03:29
mikor hol.ahol eppen megtetszik 1.
2014. máj. 11. 01:03
Sehol.
29. myself
2014. máj. 9. 19:11
Tezenisben én találtam 100% pamutot, ami egyszerű, nincs rajta semmi, de több színben van. 3000,-Ft. Egy ideje ezt veszem. Több fazonban is van, de nekem csak az egyik vált be. Remélem még sokáig lesz náluk ilyen, én sem szeretem a műszálasokat.
28. Beu23
2014. máj. 9. 18:45
nekem most asszem new yorkeres fehér melltartom van de most hogy irjátok télleg egy idő után beszürkült de nem az a full szürke :D pedig fehérítőt is használok. lehet hogy ez sem olyan jo minőségü? mármint tudom hogy nem. de neked meddig fehér a fehér melltarto?
27. Fiúsmami (válaszként erre: 25. - Loch ness)
2014. máj. 9. 16:00
Na ezt hagyjuk inkább milyen a kínai,én vettem már.pfff.Először is minden átlátszott a pólón (ha hideg volt XD),olyan szürke lett 1-2 mosás után.Feszt lecsúszott a pánt a könyökömig.Aztán úgy elnyúlt kb 1-2 hónap után,hogy felcsúszott a cici felé.Szóval egyetértek,felesleges pénzkidobás,én főleg ezt a 3 márkát használom,sose csalódtam.Mondjuk én csak csipkét használok.
2014. máj. 8. 09:50
Még a Dorina márka jó.
25. loch ness (válaszként erre: 17. - Manó0218)
2014. máj. 8. 09:49
Nem tudom, neked milyen kínait sikerült venned, ami jó, de nekem idegcsillapító kell hozzájuk. Az egyik úgy kitágult, hogy a bokámig lecsúszik, a másik meg úgy összement, hogy alig takar, és az is lecsúszik. Nem vagyok eleresztve anyagilag, de egy idő után azt mondtam, hogy inkább vajaskenyéren élek egy hónapig, de veszek egy Triumph melltartót. Össze se lehet hasonlítani, mert az tényleg megfelel a nevének, vagyis tart. De azért persze nem ártana kicsit olcsóbban hasonló jót találni.
24. Beu23
2014. máj. 7. 20:34
h&m-be vettem legubb elég jól bírja, bár nekem csak 85 B. max annyi a probléma, hogy ezek közt meg szinte csak olyan van amibe brutál szivacs van, az meg nekem nem jön be. meg a tescoba is vettem már F&F-et az is bírja, átlagos szivaccsal. a new yorkerbe viszont hulladék az összes.
23. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 22. - Lugas)
2014. máj. 7. 17:14
Igen. Azért is ajánlottam,hogy próbáld meg azzal. Vegyél egy joyt és már mehetsz is :)
22. Lugas
2014. máj. 7. 16:14
Olvastam a joy honlapjan hogy ezen a hetvegen lesz
2014. máj. 7. 14:37
Vagy az a glamur napok voltak..hm ? Na,de ugyanaz végülis mint a joy.
20. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 19. - Lugas)
2014. máj. 7. 14:37
Érdemes. Én ugyan nem melcsit hanem egy brutál jó gas bokacsizmát vettem tavaly igy.
19. Lugas
2014. máj. 7. 14:14
Haat nem tudom. Lehet bennem van a hiba, de en nem birom ezeket a muszalas melltartokat. Kiraz toluk a hideg. A tapintasa sem kellemes, ha mar veszek akkor altalaban arra torekszek, hogy legalabb 80% pamut legyen, a masik meg az, hogy van mellem minek bele push up? Legalabbis c-d kosarnal. Most elgondolkoztam ezen a joy napokon. Szerintetek megeri megvenni a joyt es kivagdosni? Tapasztalatok a kuponokkal kapcsolarban?
2014. máj. 7. 11:26
Nekem az Oysho vált be, csak ott veszek. Mondjuk nem annyira gyakori bolt, pl. Bp-n Arénában van, máshol még nem láttam, de nem is annyira járok plázázni :) Sok a pici méret, (az enyém az áltagos 80-85 ABC mikor melyik forma), de láttam ott nagyot is, D kosarast is!
2014. máj. 7. 09:31

Kikkben


Olcsóbb, jobb minden féle szempontból mint mondjuk a kínai. Teljesen megvagyok vele elégedve.

Rendes fehérnemű boltban nem vásárolok, mert szerintem drága és ugyan addig tart mint más normálisban vásárolt

16. trapiti (válaszként erre: 1. - Lugas)
2014. máj. 7. 08:48
Nekem is ekkora kell kb. de már rég leszoktam a méregdrága csillivili csodákról. A c&a mikroszálas varrás nélküli sportmelltartója verhetetlen mind árban mind kényelem szempontjából.
2014. máj. 7. 00:01

Intimissimire találtam rá nem rég; régen Triumph-ot vettem vagy Felinat, esetleg Sarianat.


De Sariana, Felina "eltűnt" a Triumph pedig minőségileg elég komolyan meghanyatlott, elég sokat csalódtam bennük még úgy is hogy több tucat melltartóm van, szóval nincsenek agyonhordva, de nagyon hamar elszürkülnek/elsárgulnak, veszítenek a tartósukból.

Az intimissimi-ben egyelőre még nem csalódtam és árban is annyi vagy kedvezőbb mint a Triumph.


A Triumphban ami tök szuper az a sportmelltartók, a triaction Extreme N nálam egyenlőre verhetetlen

2014. máj. 6. 23:23
Triumph, jó minőségűek, bár drágák, de sokszor akcióznak, van, hogy 40-50%-al is (legalábbis mifelénk), akkor szoktam többet venni, úgy megéri.
13. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Lugas)
2014. máj. 6. 23:10
En az eddig felsoroltak kozul ,mikor hol. Barinom viszont, D,E kosaras es neki is a bonprix valt be!
2014. máj. 6. 22:54
triumph.... megéri hosszútávon
11. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 10. - Vikucka)
2014. máj. 6. 22:49
Juj tényleg az intimissimi! Az is nagyon jó. Én a januári leárazáskor olyan csoda csoda szép szettet vettem,hogy imádom!
2014. máj. 6. 22:47
nekem is hasonló volt a méretem, triumph, intimissi, volt, hogy vettem a teszkóban is, marks and spencer, sariana
2014. máj. 6. 22:38
Dorina,Bellina,triumph,
2014. máj. 6. 22:26
Nekem is nagy a kosárméretem D-s, E-s, én is a triumphot veszek mindig.
2014. máj. 6. 22:26
h&m,triumph
2014. máj. 6. 22:25
Én is a Triumpf-ra voksolok, mert ugyan drágább, de az a melltarto melltarto lesz még évek mulva is és jo, tart! Persze ha mosózsákban mosod és ne csak bedobod a gépbe a ruhák köze amikor mosod ;)
5. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 3. - Adruzs)
2014. máj. 6. 22:22
Na egyre gondoltunk :) és az tényleg nem volt drága és ez a márka tényleg jó minőség.
4. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - Lugas)
2014. máj. 6. 22:21
A triumphban szerintem találsz,de ott vannak árak is,viszont joy napokon érdemes megnézni,hogy van-e ott is kedvezmény. És a women secretben is vannak nagyobbak és ott is ki lehet fogni jó áron tényleg szépeket és jókat. Ha belegondolok az összes tényleg kényelmes melcsim onnan van és nem csillagászati áron vettem őket.
2014. máj. 6. 22:19
Nekem is ekkora kell, én a Triumphban szoktam vásárolni, mert csak ott találok megfelelőt :) a legutóbbi, amit vettem 4300 körül volt, szerintem teljesen megéri, mert ezek még kb 5 év múlva is melltartók maradnak :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook