Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti hol nyaraltok idén nyáron?(2009) fórum

Ti hol nyaraltok idén nyáron?(2009) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. aug. 17. 20:39
Balcsin voltunk hosszú-hosszú idő után, tökéletes volt, nem volt hibája ennek a kirándulásnak.
2009. aug. 17. 13:46
Mint 10 éve minden évben, az idén sem nyaralunk. Még csak egy hosszú hétvégére sem tudunk elmenni sehova.
2009. aug. 17. 09:26
Pirovacban (Horvátország), voltunk 3 napot Lengyelországban és 3 napot a Balcsin
2009. jún. 6. 22:37
Nem megyünk nyaralni ebben az évben.
72. sereva
2009. jún. 6. 09:00
Nem mrgyünk nyaralni.
2009. jún. 5. 22:50
Az idén nem megyünk nyaralni, csupán 3 napra elutazunk rokon látogatásra.
2009. jún. 5. 10:37
Spanyolországban és a Tiszánál
2009. ápr. 19. 18:52
Erdelyben...
68. o.andi
2009. ápr. 19. 09:49
nem tudom...még
2009. ápr. 19. 09:08

Szuper hely, ismerős és mégis ismeretlen, közeli és mégis távoli, kényelmes, praktikus, könnyen megközelíthető, a lehetőségek tárháza és ráadásul nagyon kis dekoratív környezetben található.


Neve: a kertünk.


Hipp- hopp el lehet oda jutni, van medence, homok, idénygyümölcsök és zöld fű.

Nem kell helyre vadászni, csak fogom a plédem, és ha akarom árnyékos, ha akarom napos helyre terítem.

Napolaj, napszemüveg és fekvés, akár a medence partján is. Sőt, közben belógathatom a lábam a hűs vízbe.

Csak a lábam fér bele, mivel egy gyermek-medencéről van szó.

:)

66. syria (válaszként erre: 61. - Alfoldi13)
2009. ápr. 19. 08:53

Bocs, én csak magamra gondoltam, mert a gyerekeim már nagyok.


A Nők Lapjában mindig van cserevakáció program. Ez olyan, hogy a falusi szülők elküldik a csemetéiket a városi szülőkhöz és fordítva. Igaz, ennek az a hátránya, hogy nincs együtt a család, de a gyerekek megismernek egy teljesen más világot, és lehet jó barátságokat kötni.

És gyakorlatilag nem kerül semmibe, csak arról van szó, hogy nem a sajátjaidat viszed pl. múzeumba, állatkertbe, viszont a tieid élményiért nem neked kell fizetned.

2009. ápr. 19. 07:33
Mi Hévízre készülünk, nem lesz olcsó.
2009. ápr. 18. 23:17
Két éve voltunk Dobogómajoron, gyerekekkel kifejezetten szuper, van kinti-benti medence, külön gyerekeknek is, játszótér, állatfarm, nagyon jó volt. Idén Kanári szigetekre foglaltunk de sajnos nem tudunk elutazni családi okok miatt, igy marad Horvátország amit én szintén nagyon szeretek és nincs is túl messze, fiamnak még megigértem nyáron pár napot Londonban, remélem összejön az is.
63. klenca
2009. ápr. 18. 23:13

Még sosem nyaraltunk.:((

Csak a szülőkig jutottunk.:((


Pénz, pénz, pénz...

62. Magdi8 (válaszként erre: 59. - Alfoldi13)
2009. ápr. 18. 23:01
Mi most a hosszú hétvégén voltunk Nógrád megyében, Nógrádmarcalon a Marczal vendégházban. Gyönyörű, csendes, hangulatos kis falu, hatalmas zárt kerttel, rengeteg játékkal, hintával, jakuzzival, szaunával. 10-en voltunk, az egész ház a miénk volt, 26000 Ft volt egy éjszaka. Max. 12-en férnek el benne. Ezt nagyon tudom ajánlani. A környéken sok látnivaló van. Közelben van Szécsény, Salgótarján, Balassagyarmat, hogy csak a nagyobbakat említsem. Ha érdekel, tudok címet és telefonszámot adni, de itt a neten is meg tudod nézni. Vannak képek is róla.
2009. ápr. 18. 22:49
ennél jobb tippeket szerettem volna....
60. syria
2009. ápr. 18. 22:33
Én hosszú évek óta ne üdülök sehol, mert mindig másra kell a pénz.
2009. ápr. 18. 22:30
Jó lenne nekem egy jó tip ahol olcson és jól tudnánk nyaralni!Gondoltam hátha valakitől tippet kaphatok....sok sok gyerekkel
2009. márc. 14. 13:19
Afrikában
2009. márc. 3. 20:13
Sziasztok! www.cpkulcs.hu Olcsó és nagyon jó hely.Szép helyen van,de a képeket ha megnézitek akkor meggyőződhedtek ti is róla :-)
56. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 28. - FHelga)
2009. márc. 1. 21:38

Szia!

Teljesen egyetértek veled! Mi idén nem megyünk nyaralni! Tavaly voltunk először nyaralni Sartin, gyönyörű volt! Sajnos idén már szinte élelemre se futja, úgy tönkretett a válság anyagilag! Csak az álmodozás marad! De Sartit tudom ajánlani mindenkinek! Mi 3 gyerekkel és kocsival voltunk, fantasztikus élmény volt!!

Mindenkine aki tud menni, nagyon jó nyaralást és tervezgetést kívánok!! Őszintén!!

2009. márc. 1. 20:05
Nekünk Sarti nagyon bejött!Gyönyörű hely!!Hátha az idén is sikerűl elutaznunk!
2009. márc. 1. 06:17
Terveztem, de aztán vagy nem megyek, vagy egyedül. Nekem nagyon sok összetevője van.
2009. febr. 27. 13:40
Görögország, nekünk nagyon bejött tavaly. Gyönyörű! Már nagyon várják a gyerekek na persze mi is.
52. Zsuzsa88 (válaszként erre: 51. - Prischilla)
2009. febr. 26. 18:28
Úúú, Ciprus gyönyörű hely!!! :) Én arra szavaznék! :D
2009. febr. 26. 16:50
Mi szeptemberre tervezzük a nyaralást, Ciprus v Spanyolország.
50. Zsuzsa88 (válaszként erre: 46. - Veroosh81)
2009. febr. 26. 13:30
Na ugyanezt a kérdést tedd fel a politikusaitoknak. Mert a mieinknek aztán fáj a mája, hogy az itteni hülye magyarok hova mennek, itt úgysem kellünk senkinek. De Gy. bácsi, meg a többi igencsak megneheziti a dolgokat. Egyszer már szó volt vlmelyik fórumban arról, hogy kinaiak lesznek betelepitve. Tiszta hülyének nézett mindenki. Pedig több helyen hallottam-olvastam. Kevesebben vannak az országban, ezért betelepitenek kinaiakat. De mi, MAGYAROK, még a kettős állampolgárságot sem kapjuk eg. Örüljön a pofánk, ha vizumot kapunk. Itt már úgy látom, nem az a lényeg, hogy mi az anyanyelved... Hiába vagyok magyar, Mo.-nak nem kellek. És csak azért nem, mert nem a határ másik felén élek. És pont azért, mert magyar vagyok, itt sem kellek. Tehetek én róla, hogy ide születtem? A világháborúk előtt egyébként ez a hely, sőt, egész Vajdaság Magyarországhoz tartozott. Az emberek maradtak, csak a határok változtak. És most, mintha valami karanténban lennénk, a szomszédos országok szinte mindegyike EU-s tagállam, mi nem. Már lassan ahhoz is vizum kell, hogy kiléphessünk a házból... Áhh, nem jó ez az egész! De nem offolom tovább a fórumot...
49. Rozália (válaszként erre: 47. - Rozália)
2009. febr. 26. 09:49
Köszi, közben megtaláltam a neten.
48. sereva
2009. febr. 26. 09:33
Sajnos sehova nem tudunk menni.
47. Rozália (válaszként erre: 36. - Zani)
2009. febr. 26. 09:29
Mondanál erről valamit bővebben? Ezt még talán mi is ki tudnánk fizetni...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook