Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogyan viszonyultok a szexuális tartalmú beszólásokhoz, nyílt, poénra ültetett bepróbálkozásokhoz? fórum

Ti hogyan viszonyultok a szexuális tartalmú beszólásokhoz, nyílt, poénra ültetett bepróbálkozásokhoz? (beszélgetős fórum)


1 2
45. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 10. 21:29
A főnökség tud erről ? Szerintem egy pár mondatos mindenki által aláírt panasz megtenné a kellő hatást.
2023. febr. 9. 22:40

Sajnos, nem fog leállni. Vannak ilyen típusok, és valóban egy bizonyos korban, úgy a férfi klimax idején, sőt utána is, hajlamosak éretlenebbül viselkedni, mint egy hormontól hajtott tini. Volt egy ilyen eset egy korábbi munkahelyen is, igaz ott a fickó fiatalabb volt, de vagy 20 évvel idősebb, mint az alá tartozó lányok, akik közösen fellázadtak és bepanaszolták. Még próbaidőn volt, így mennie kellett.

Mikor fiatal voltam, igyekeztem nem venni a lapot és ellépni az ilyen megjegyzesek esetén, de ahogy tapasztaltabb lettem, annál inkább sikerült szépen leépíteni az ilyen fazonokat.

43. Myra (válaszként erre: 42. - Myra)
2023. febr. 9. 22:11
Közönséges
42. Myra
2023. febr. 9. 22:10
Közöns
41. Hattori (válaszként erre: 8. - Dad1f54482)
2023. febr. 9. 22:07
Vissza ugyanez, ha egy csinos no kelleti magat, az vonzo, ha egy ronda, akkor kinos.
40. 3272f5ad6f (válaszként erre: 37. - PöttyösPanka)
2023. febr. 9. 20:07
😄
39. 3272f5ad6f (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 9. 20:03
Így van. Nem számít, ki az, ha közönséges. Van egy határ.
2023. febr. 9. 16:12
Tutira úgy helyre tennèm, hogy elmenne a kedve az ilyen poénkodástól.
37. PöttyösPanka (válaszként erre: 36. - Globus)
2023. febr. 9. 14:40

"Ha egy társaságban egy pasas elkezd mesélni a szexuális sikereiről, hogy hány nő volt meg neki, és állandóan erről beszél, egy idő után az én lélektani felfogásom szerint nyugodtan meg lehet tőle kérdezni: mondja, mióta impotens? Az ember mindig azt bizonygatja, ami nincs. Hogy hívták az újságokat a Rákosi-korszakban? Szabadság, Szabad Nép, Szabad Száj. Hiszen szabadság nem volt. És így tovább." - Popper Péter


Nekem mindig az jut eszembe az ilyen alakokról, hogy vajon mióta impotens? 🤭

36. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 9. 13:18

Mondd neki azt, hogy éhes makk disznókat álmodik.

Valószínűleg csak fantáziál, mert aki tud, csinálja, nem a szája jár.

2023. febr. 9. 13:13

Azért csinálja, mert frusztrált és egyenesen primitív. A reakciótok alapján rájöhetne arra, hogy ez nincs rendben a részetekről.

Szerintem ennek csak akkor van meg a helye, ha olyan viszony van a két fél között, hogy simán el lehessen engedni egy ilyen poént.


Régen engem is zaklattak szóban, főleg az idősebb férfiak, de ma már leszerelem őket. Ez sajnos egy globális jelenség.

34. vigyefene (válaszként erre: 33. - Channa*)
2023. febr. 9. 12:50
Az öregek megöregedtek, nagyon sok fiatal nem fog.
2023. febr. 9. 12:47

Szerintem az ilyen stílus nem fordul elő mindenhol.

Nálunk pl. nagyon de nagyon ritkán hangzik el ilyen jellegű beszólogatás/poénkodás.


Tehát, csak keményen! Ne zavarjon, hogy megsértődik! Ha ilyen tahó, akkor megérdemli!


Ja, hogy is írtad? "Valószínűleg mindig ilyen volt, vagy az "öregseg" hozta ki belőle,(közel a 60-hoz)"

60-hoz közelít? Hát ő nem öreg! Persze, attól függ, hogy te mennyi idős vagy, mert ha 20 körül jársz, akkor neked a 30 éves is öreg:DDDDDD

32. fe49a0cbef (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 9. 12:34

Kedves arctalan Anonym!


De azért fogadd el tőlem, hogy én a 24. hsz-re reagáltam.

Arctalanul kritizálni embereket, ahhoz nem kell nagy bátorság.

Ez a véleményem.

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Fe49a0cbef)
2023. febr. 9. 12:22

Az eredeti hozzászólás nem a 24 és volt.😂😂

Hanem a 14-es.


Nem jó hsz-re reagáltál.

😂😂😂

30. fe49a0cbef (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 9. 12:08

Bíráljam???


Ez egy fórum, a véleményét mindenki leírhatja.

Még én is.


"van pár idős pasi, aki itt éli ki a hasonló fusztrációit,"


erre írtam, hogy a kor relatív.

és ez meg igaz.

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Fe49a0cbef)
2023. febr. 9. 12:03

S kinek érzed te magad, hogy bírálj valakit egy hozzaszolása miatt?

Valóban vannak itt olyan öreg urak, akik tök mindegy milyen témában iródott ki a fórum, addig nem nyugszik míg oda nem biggyeszthet egy szexuális -általa poénosnak vélt-beszólást.

Ezzel az erőddel az eredeti hozzászólónak-Bichi-, vagy Ágiónak is cimezhetted volna a kis megjegyzésed.

Ha érdemben nem tudsz hozzászolni, mond mit is keresel a fórumon?😂

28. fe49a0cbef (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 9. 11:54
a 24. hsz-re reagáltam, nem neked írtam.
2023. febr. 9. 11:52

Ezt kinek írtad?

Ha nekem:

Nem tüntettem fel kort, és sehol nem állítottam/írtam, hogy félek a szexualitástól.

😀

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Bichi)
2023. febr. 9. 11:50
Igen itt is van pár ilyen idős ember.😀
2023. febr. 9. 11:41

Azon a munkahelyen, közösségi oldalon stb... ami koedukált, mindenhol előfordul az ilyen.

Volt olyan kolléganőm, akivel elpoénkodtunk egymással, ment oda-vissza a beszólás, de tudtuk egyikünk részéről sem komoly a dolog. Éppen ezért voltunk olyan merészek mindketten.


Mikor valaki ebből sportot csinál és az összes hölggyel bepróbálkozik az szánalmas. Hasonló, mint mikor a lapátra támaszkodó, kőműves dekoltázst villogtató, utcai munkások az összes előttük elvonuló hölgy után fütyürésznek.

24. 0b970a67a0 (válaszként erre: 14. - Bichi)
2023. febr. 9. 11:27

"Itt a fórumon is van pár idős pasi, aki itt éli ki a hasonló fusztrációit, és minden fórumhoz ha kell, ha nem valami szexuális töltetűt ír oda."

És tényleg...🤷🏼‍♀️

23. New(l) (válaszként erre: 22. - Léna123)
2023. febr. 9. 09:47

Valahogy jön a korral, hogy az ember már ügyesebben kezeli ezeket a helyzeteket. Jó, hogy segítségedre sietett a kolléganő. :)

Én már rég nem dolgozom ott, de valahogy szinte az össze munkahelyen - ahol vannak férfiak - akad egy-egy ilyen példány. Sivár lehet az életük, vagy nem is értem, mit kompenzálnak ezzel...

22. Léna123 (válaszként erre: 19. - New(l))
2023. febr. 9. 09:44
Dettó. Huszonévesen kerültem a jelenlegi munkahelyemre, és szerencse nem kolléga volt, csak vállalkozóként járt be a hapsi. Szintén nyugdíjkorhoz közel, mindig olyan beszólogatásai voltak, hogy marhára zavarban voltam tőle, azt se tudtam mit mondjak hirtelen. Aztán sokadik alkalom után, mivel a kollégáim tudták, hogy zavar, az egyik kolléganőm leállította, így befejezte. Akkor fiatalként, újként még nem mertem. Ma már eligazítanám. :DD
21. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 9. 09:42
Ez zaklatás szerintem.
20. Ágio8405 (válaszként erre: 14. - Bichi)
2023. febr. 9. 09:42
Ne is mondd…. 🤷‍♀️
19. New(l)
2023. febr. 9. 09:35
Jaj ez de fárasztó tud lenni. Még zsenge huszonéves koromban fogtam ki néhány ilyet az egyik munkahelyemen, szintén nyugdíj felé lépegető kollégákkal...Egyfelől szánalmasnak tartottam, másfelől zavarban éreztem magam, mert erre mégis mit lehet válaszolni? Ez az ő belső kényszere, hogy állandóan beszúrjon ilyen tartalmú megjegyzéseket, és úgy vettem észre, még ösztökélte is, hogy kényelmetlenül érzem magam. Aztán elröppent 20 év, és ma már normálisan, akár még kedvesen is közlöm az illetővel, hogy velem ne fáradjon, mert nem érdekelnek az ilyesfajta megnyilvánulások, úgyhogy mellőzze velem szemben. Mindig akad közönsége az ilyennek, tartogassa nekik a patronjait.
2023. febr. 9. 09:33

Ugyan azt tenném/teszem amit te, Fi.

Ha még besértődik, talán picit magába száll, bár azt gondolom az ilyen emberek sosem gondolkodnak el azon, hogy másokat sérthet a megnyilvanulásuk

Amíg talál a poénjaihoz partnert, addig a "vélt igaza", kivagyisága is megmarad.

17. dad1f54482 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 9. 09:29
Persze van határ. Nem tudjuk mennyire közösségesek ezek a megjegyzések. Igazad van.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Dad1f54482)
2023. febr. 9. 09:21

Ezzel vitába szállnék:

Ha egy helyes,nekem tetsző pasi, férfi nyilvánul meg így, azt sem tűröm

Akkor sem ha érzelmileg kötődünk egymáshoz. Azért van egy határ, amikor már női mivoltodban sért a beszólás.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook