Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti hogyan tisztítjátok a bilit ( kis és nagydolog után)? fórum

Ti hogyan tisztítjátok a bilit ( kis és nagydolog után)? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 22. 13:44
Kis és nagy dolog után is domestost használok!
10. M_Marcsa (válaszként erre: 8. - Mazsola33)
2009. febr. 12. 17:33
szomszéd néni kis vizet tesz bele, hogy ne ragadjon bele a dolog.
2009. febr. 12. 16:01
én tettem bele használat előtt 2-3 réteg papírtörlőt, így ha kakilt, nem lett olyan koszos. kiöntöttem a wc-be, kis vízzel kiöblített em, majd nedves tisztítókendővel kitöröltem. 2 naponta domstosos vízzel kimostam.
2009. febr. 12. 14:07

Mi még nem tartunk a bilinél, de én arra gondolom, hogy teszek bele majd wc-papírt, és úgy könnyebben kijön belőle a nagydolog.

Persze, lehet, hogy ez kivitelezhetetlen lesz, nem tudom.

Utána természetesen elmosom,domestos...

2009. febr. 2. 14:55
Domestossal szoktam fertőtleniteni,majd szárazra törlöm.
2009. febr. 2. 14:50

Kisdolog után kétszer kiöblítem, wc-be öntöm a vizeket és wc papirral szárazra törlöm, nagydolog esetén engedek rá vizet úgy öntöm a wc-be majd kétszer öblítem és popsitörlővel(esetleg többel is)áttörlöm a bilit, majd wc papírral szárazra.

Én fertőtlenítő folyadékkal szoktam elmosni és jól átforrázom a zuhany alatt.

Talán ez egy kicsit túlzás, de én így csinálom:))

2009. febr. 2. 14:27
Én engedek rá vizet, és kiöntöm a wc-be. Kitörlöm papírral. Öntök bele domestost, egy kis vízzel. Egyrossz ronggyal, amit erre fogtam be, kimosom. Bele a wc-be. Aztán sima vízzel kiöblítem. Ennyi.
4. ritamoto (válaszként erre: 2. - Orsóka23)
2009. febr. 2. 14:24
És hogy szeded ki az "eredményt" belőle?És mivel mosod ki? Wc kefével, vagy mivel? Bocs, de még kezdő vagyok ...:-)
3. mongi (válaszként erre: 2. - Orsóka23)
2009. febr. 2. 13:38
Én szintén!:)
2009. febr. 2. 13:12
Kisdolog után, általában csak kiöblítem vízzel. Minden nagydolog után viszont domestost használok.
2009. febr. 2. 11:50
Ti hogyan tisztítjátok a bilit ( kis és nagydolog után)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook