Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti hogyan mondtátok el a párotoknak, hogy babátok lesz? fórum

Ti hogyan mondtátok el a párotoknak, hogy babátok lesz? (beszélgetős fórum)


24. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 10. 08:50

Ha csak simán, normálisan mondod meg, a végeredmény ugyanaz. Nem kell olyan nagy várat keriteni, egészséges emberek között azért egy terhesség nem olyan nagy szám.

Én is csak simán mondtam meg, hogy valószinű gyerekünk lesz, és nagyon örült a férjem igy is.

23. Bözsi néni (válaszként erre: 19. - 9b10f3d7ff)
2020. jan. 9. 22:25
Hát ez igaz, kell, ami megtöri hétköznapokat.
2020. jan. 9. 21:21
Egyszerűen elé raktam az asztalra a tesztet. Persze először nem tudta mit jelent. 😄 Nagy öröm volt, mert 2 éve vártunk már akkor babára. Nem is mertünk arra gondolni, hogy terhes vagyok a sok csalódás után. Most már két éves a kisfiam. Decemberben újra belekezdtünk a babaprojektbe. Most vasárnapra nem várom. Reménykedem! 😊
21. Channa* (válaszként erre: 16. - Tamtamano)
2020. jan. 9. 21:20

Ez egy enyhén fordított helyzet:

Egy ismerősöm nagyon fiatalon lett terhes (18 évesen) és nem merte elmondani az apjának.

Az apunak feltűnt, hogy hízik a lánya, de egy ideig nem is gondolt terhességre. Amikor viszont befészkelte magát az agyába ez a gondolat, akkor véletlenül leejtett valamit, a lánya meg lehajolt érte, tipikus terhes mozdulatokkal, és ekkor megkérdezte tőle, hogy mikor fog megszületni az unokám?

2020. jan. 9. 21:15

Nekem se kellett semmit variálnom és nem is tettem volna.


A férjem rájött a cicim méretéből. Megkérdezte, hogy esetleg terhes vagy? Én meg azt mondtam, hogy könnyen meglehet...

Másnap elmentünk együtt dokihoz.

19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 18. - Bözsi néni)
2020. jan. 9. 21:15
De nincs ezzel semmi gond. Apró örömök teszik szebbé az életet. És, ha jól sikerül, akkor lehet visszaemlékezni rá, boldogan beszélni róla. Kell a romantika. Olyan mocsok úgy is a világ néha.
18. Bözsi néni (válaszként erre: 10. - 16b5d6ae34)
2020. jan. 9. 20:39
Mert manapság az a divat, hogy áinél nagyobb feneket keríteni mindennek, minél jobban túltenni másokon, hogy legyen mit kiposztolni a facebookra :-))
17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 9. 19:29
Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!
16. tamtamano (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2020. jan. 9. 19:22
Vagy megvárhatja mikor már akkora lesz a hasa, hogy egyértelmű lesz, hogy nem egy szimpla hízás van a dolgok mögött...😂😂
2020. jan. 9. 19:13

Megveheted esetleg, az Anna Oliverio Ferraris

Paolo Sarti: Apa leszek című könyvét, és azt becsomagolva átadhatod, hogy egy izgalmas olvasmányt találtál a számára.

Babazoknit tehetsz a fiókjába, hogy egyből arra essen a tekintete.

Bébiételt adhatsz desszertnek.

Vagy, egyedül mész el az első UH-ra és képkeretben egy fő helyre teszed az UH képet.

Azt is megteheted, hogy fénymásolod, és a pocidra ragasztod, netán masnival átkötöd a hasadon, hogy itt az ajándékunk.

14. globus
2020. jan. 9. 18:29
Beszélgettünk esténként munka után. Mondtam, hogy lehet, terhes vagyok, holnap megyek nőgyógyászhoz. Elmentem, hazajöttem, megkérdezte, mi volt? Válaszoltam.
2020. jan. 9. 18:02
Mond azt neki, hogy " szólj anyádnak, hogy mától nagymama".
2020. jan. 9. 17:50
Mondtam neki, hogy jön a baba
11. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 9. 17:42
Ha közösen vásároltok mintha természetes volna, faarccal tegyél a kosárba egy-két bébiételt. Ha lehet a kosár tetejére.
2020. jan. 9. 17:34
Miért kell cifrázni? :D
9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 9. 17:23
Írd rá a hasadra, hogy "Hahó!","Itt vagyok!", "Megjöttem!", és mikor hazaér rántsd fel a pólót! Meglepetés!:D
2020. jan. 9. 17:20

Nem csináltam belőle hacacárét.

Nappalos voltam. Felhívtam, hogy menjen el tesztért. Hazamentem, meló után megcsináltam és közöltem hogy pozitív, terhes vagyok.

2020. jan. 9. 17:12
Az èn párom hamarabb tudta, mint èn. A rosszullèteimből rájött. Èn azt hittem csak gyomorrontásom van. 😊
6. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 9. 17:08
A létező legegyszerűbben. A hírnek örüljön, ne a hókuszpókusznak, a körítésnek.
2020. jan. 9. 17:05

Itt is vannak ötletek:

[link]

4. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 9. 17:05

Az orra alá dugtam a tesztet és közöltem, hogy hamarabb sikerült mint gondoltuk. Ő meg örült.

Nem vagyok az ilyen teátrális dolgoknak híve. Főleg hogy az első trimeszterben minden olyan rizikós.

3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 9. 17:00
Mit kell ehhez kreatívkodni? 5 percig tart, aztán lázas számolásba kezdtek.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 9. 16:59
Vegyél egy pár babazoknit és tedd a kabátzsebébe, táskájába.
2020. jan. 9. 16:53

Szeretném vele kreatív módon közölni, de sajnos nem jut eszembe semmi. Próbáltam YouTube-ról inspirálódni, Pinterestről, de semmi ami megfogott.

Ti hogyan mondtátok el a párotoknak, hogy jön a baba? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook