Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet? fórum

Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
56. vacsa (válaszként erre: 55. - B00d33e65c)
2015. ápr. 6. 16:19

Én nem hinném el hogy szeret, ha így bánna velem. Nincs annyi önbizalmam. Magamban keresném a hibát és tönkremennék mellette.

Valszleg ezért választottam egy jól kommunikáló, vicces pasit:)

55. b00d33e65c (válaszként erre: 54. - Vacsa)
2015. ápr. 6. 16:16

Nem minden fekete és fehér!

Ha egy ilyen természetű pasi fájdalmat okoz,akkor még dühösebb,még jobban befordul,mert mérges magára,amiért ezt tette.

És annál is inkább nem beszél!

De ettől még szerelmes!

54. vacsa (válaszként erre: 53. - B00d33e65c)
2015. ápr. 6. 16:12
Hát nem tudom. Ha valaki szerelmes és tudja hogy a másiknak rosszul esik, fáj amit csinál, akkor szerintem megpróbál máshogy viselkedni. Ha nem érdekli hogy bánatot okoz, akkor nem szerelmes.
53. b00d33e65c (válaszként erre: 50. - Vacsa)
2015. ápr. 6. 14:33
Ha valakinek ilyen az alaptermészete,akkor nem tudja palástolni akkor sem ha szerelmes!Sőt,olyankor még sértődékenyebb.Mimóza lelkű,ez van,de attól még szerelmes!
52. 31bc25d879 (válaszként erre: 50. - Vacsa)
2015. ápr. 6. 14:31

Igen, ezt én is így gondolom.


Ha meg puffog, hát tegye, majd megbékül.

51. Miss Angel (válaszként erre: 50. - Vacsa)
2015. ápr. 6. 14:29

én az vagyok

és úgy érzem ő is,mert ezt leszámítva tényleg a tenyerén hordoz,egy szavam nem lehet.

egyébként biztos van valami ami kiváltotta ezt nála,én az előző házasságára gyanakszom,az nem volt egy egyszerű eset.Hosszú is volt,kemény is volt...

A legrosszabb ilyenkor a bűntudat és ha nem érezném hogy szeret,nem lenne bűntudatom,forrjon a levében aztán annyi.Sőt,imkább pontotv tennék a végére.De ha szeretet-szerelem van akkor az ember hajlana megoldani a felvetődő problémákat,ha azok nem végzetesek...

50. vacsa (válaszként erre: 48. - Miss Angel)
2015. ápr. 6. 14:20

9 hónap... Most még repkedni kellene a rózsaszín felhőcskéken...

Ilyenkor még az ember akár magával is szembemegy, csak hogy a másikat boldoggá tegye. Mármint ha szerelmes.

49. Miss Angel (válaszként erre: 45. - B00d33e65c)
2015. ápr. 6. 14:17

:)


akkkor lehet hogy nálunk is kell még idő és főleg nekem kell megtanulnom kezelni ezeket a helyzeteket.

48. Miss Angel (válaszként erre: 44. - Vacsa)
2015. ápr. 6. 14:16
és igazad van,egy életen át nem biztos hogy bírnám.De ez még csak 9 hónap...bízok.
47. Miss Angel (válaszként erre: 46. - Zinike)
2015. ápr. 6. 14:15
általában elhangzik a számból,hogy most meg mi a baj...de mindig én?ráadásul tegnap még ő kezdi...aztán vissza merek szólni,hát neki már az nem frankó,mert megsértem...megmutattam hogy engem is meg lehet sérteni.
46. zinike (válaszként erre: 42. - Miss Angel)
2015. ápr. 6. 14:09
Lehet én vagyok bolond, de nekem az ilyen magunkbafordulós pillanatokban az "ez most mire jó?" kérdés elhangzik a számból és nem várok fél napig... úgy együtt élni hogy seggel forgunk a másik felé szerintem nem lehet és vallom az okos enged... elvet!
45. b00d33e65c (válaszként erre: 42. - Miss Angel)
2015. ápr. 6. 14:01

Ez is ismerős!

Mikor már nem bírom akkor emelt hangnemben megkérdem hogy min sértődött be?Ha nem válaszol akkor szoktam odaüvölteni neki,hogy el lehet ballagni hisztizni nyugodtan...Akkor abbahagyja és mintha nem történt volna semmi.Viszont 15 év alatt sikerült betörnöm annyira,hogy amikor nem kell is bocsánatot kér! :D

44. vacsa (válaszként erre: 42. - Miss Angel)
2015. ápr. 6. 13:57
Hááát ez egy életen át... Ezt szeretnéd?
43. Miss Angel (válaszként erre: 42. - Miss Angel)
2015. ápr. 6. 13:56

*de akkor


bocs az elírásért

42. Miss Angel (válaszként erre: 35. - Lolka)
2015. ápr. 6. 13:55

sajnos ez a "tökösség"ahogy fogalmaztál,tényleg hiányzik belőle,bár az is igaz hogy mindenkinek vannak hibái és nyilván vannak más pozitiv tulajdonságai,amikért beleszerettem.

de mikor kutya hangulatban telik egy este mert ő vmin besértődik,aztán várna tőlem valamit,mondjuk azt hogy bocsánatot kérve odabújjak mert hát az ő kis érzékeny lelke megsérült,az már nekem se mindig megy.Pláne ha úgy érzem,nem ő lett jobban megbántva.

Most történt tegnap este is egy ilyen,aztán egymásnak hátat fordítva aludtunk mert bizony én nem tettem meg.A délelőtt is igy telt el,mikor látta gondolom,hogy nem megy ezzel a viselkedéssel semmire akkkor ő kért bocsánatot.D a kkor már minek...eltelt egy jó fél nap a duzzogással,én olvasok,ő netezik ,mindenki magába van zárkózva,senki nem lép,ennek mi értelme van,kutya legyek, ha értem .....

41. Miss Angel (válaszként erre: 32. - Csipkerózsika)
2015. ápr. 6. 13:49
pontosan így van egyébként,én érzem a legsz*rabbul magam ilyenkor,ő talán még hamarabb túllép ezeken,mikor csinálja de bennem sokáig ott van az "emlék"
40. Miss Angel (válaszként erre: 30. - B00d33e65c)
2015. ápr. 6. 13:47
:)
39. Miss Angel (válaszként erre: 29. - Lolka)
2015. ápr. 6. 13:46
30 Felett vagyunk,ezért is félek,hogy már megmarad
38. Miss Angel (válaszként erre: 37. - Atokratokszenhidratok)
2015. ápr. 6. 13:45

?


ezt kifejtenéd,hogy érthető legyeN?

37. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2015. ápr. 6. 09:13
Van egy "aprócska" probléma, ami "rendkívül" zavar! :) Te sem vagy egyértelmű látod, akkor egy férfi mit mondjon?
36. Csipkerózsika (válaszként erre: 35. - Lolka)
2015. ápr. 5. 21:15

Igen, mindenkinek más a tűréshatára.

A felsoroltak is tipikus párkapcsolati játszmák. Aki a másik oldalon van, mindig csak azt veszi észre, hogy folyton magyarázkodnia, bizonygatnia és szégyellnie kell magát, mikor valójában nincs is miért. A másik úgy viselkedik, hogy vesztes pozícióba kényszeríti. Élősködés... :)

35. lolka (válaszként erre: 32. - Csipkerózsika)
2015. ápr. 5. 20:14

Én is így látom, eleve nem szeretem a negatív embereket és anyáskodó is csak a gyerekemmel vagyok. :) De mindenkinek más az, amit elvisel vagy nem visel el.

Nekem az így viselkedő férfi hasonlít az ok nélkül féltékenykedőre, ahol a nőnek mindig magyarázkodnia kell a semmiért, vagy a "nem érdemellek" meg férfira, akinek mindig bizonygatni kell, hogy mennyire szeretik. Egy férfi legyen tökös, ne nyavalygó, a hisztit és a duzzogást hagyja meg a nőnek. :)

34. 215c00cf67 (válaszként erre: 25. - Miss Angel)
2015. ápr. 5. 19:10
igen ismerem ezt :/ nekem is rossz, es van mikor latja rajtam es akkor kicsit "enyhul" hogy ne bantson meg
33. Csipkerózsika (válaszként erre: 26. - Lolka)
2015. ápr. 5. 19:08
Egyetértek.
2015. ápr. 5. 19:03

Hát, halál idegesítők a duzzogós pasik, az biztos. Én nem szenvednék eggyel sem.

És nem csak arról van szó, hogy jaj, szegény nem bírja elmondani, mi nyomja a kis lelkét. Nem. Ez egy játszma is egyúttal, a "zárkózott" játszma. Lehet nem mindenki csinálja tudatosan, de attól, hogy duzzog, a körülötte lévők érzik rosszul magukat, mert tudják, hogy valami baja van. De persze nem mondja el. Aki ettől nem tud elvonatkoztatni és mindenáron ki akarja szedni belőle, aki AKARJA, hogy mondja el, annak minden energiáját le bírja így szívni a pasi.

A megoldás: lesz@rni. Majd ha lesz kedve, ha összeszedi a bátorságát, majd ha eszébe jut, akkor elmondja. Nem kell a megmentőt játszani, felnőtt emberről van szó, aki tud beszélni. Ha nem akar, az az ő baja. Ha rágódik, az is az ő baja. Ne a nő törje már magát azért, hogy megoldja a problémáit.

Ez egy igazi energivámpír viselkedés lehet, ha valaki folyton ilyen. Nem szabad hagyni, hogy vámprírkodjanak, az emberen.

31. vacsa (válaszként erre: 19. - Feb96fdf3a)
2015. ápr. 5. 17:17
Szerencsére nem minden pasi ilyen. Én nem tudnék ilyen férfival élni, felemésztené minden energiámat a rágódás, hogy vajon mit akar, mire gondol, mi bántja... Változni nem fog.
30. b00d33e65c (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2015. ápr. 5. 17:06

Szia!

A férjem dettó ugyanez.

Én ha rákérdezek hogy mi a baj,semmi a válasz és kimegy valamit bütyköl.

Este ha lehiggadt akkor lehet vele beszélgetni,de kell neki egy fél nap magány,hogy ki tudja mondani hogy mi a gubanc.

Eleinte idegesített,mára már inkább én zavarom ki,hogy legyen egyedül.

29. lolka (válaszként erre: 27. - Miss Angel)
2015. ápr. 5. 16:34
Természetes lenne, ha kezdeményezel, szerintem nem bánná. :) Hány évesek vagytok? Ha már nem túl fiatalok, nem fog megváltozni, akkor hagyd rá a sértődést, nem fog úgy maradni, talán megunja, ha rájön, hogy nincs közönség hozzá. (Mint egy gyereknél.)
28. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2015. ápr. 5. 16:20
Mert a ferfinak nics olyan ki-megbeszelni-beszedkenyszere, mint a nonek.
27. Miss Angel (válaszként erre: 26. - Lolka)
2015. ápr. 5. 16:01
jó vele a szex,ha együtt vagyunk,sőt,vele a legjobb,olyankor abszolut nem önző,nagyon is figyel rám.de ez a visszautasításból következő sértődöttség engem kiakaszt,én is megtehetném hogy mikor hulla fáradt rámászok,hogy szexeljünk már 1 jót,mert kívánom.De nem teszem,eszembe se jut.Lehet ez a baj,ezt kellene?hétközben esténként kezdeményezni nála,meghozni a kedvét?nem tudom.........
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook