Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy viselitek a magányt 40 felett fórum

Ti hogy viselitek a magányt 40 felett (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 5. 16:41
én egész jól bírom a magányt, de vannak időszakok mikor kiborulok.
2010. jan. 5. 16:23
én társasmagányban élek, ezért gyakran kiborulók
48. csorocsaj (válaszként erre: 47. - Mmacus)
2009. dec. 16. 17:08
én is így gondoltam még volt párom
47. mmacus
2009. dec. 16. 16:54
én nagyon jól viselném, csak egyszer az életben lennék magányos
46. csorocsaj (válaszként erre: 45. - Carpe)
2009. dec. 16. 16:50
hát nekem nem sikerül pár sajna
45. carpe (válaszként erre: 43. - 75fcec8bbe)
2009. dec. 14. 08:43

hüüüh de egyetértek:)))

én is pont igy gondoltam....

de aztán egyszer csak betoppant a párom....:)))a jelenlegi:)

44. csorocsaj (válaszként erre: 43. - 75fcec8bbe)
2009. dec. 1. 16:57
ajjaj én nem sirok de nincs ís aki kényeztessen meg nem is férne bele az életembe
43. 75fcec8bbe (válaszként erre: 41. - Kristály csillár)
2009. dec. 1. 15:38
Negyvenevesek,ne buslakodjatok hogy egyedul vagytok,nektek kene a legboldogabbak legyetek,csak magatokrol kell gondoskodjatok,azt csinaltok amit akartaok,nem tartoztok beszamoloval senkinek,nem mostok szaros gatyat,nem fujjak ratok az alkoholt,nem horkol a fuledbe,nincs egy nyug a nyakatokon,mert a legtobb ferfi egy gyerek,kirol allandoan kell gondoskodni es meg el is kell nezni a hulyesegeiket a csend kedveert,nem kell alkalmazkodjatok senkihez,nem tudom mi a rossz nektek abban hogy egyedul vagytok,keresetek elfoglaltsagot magatoknak,kis kenyesztetest,legyen baratotok,de nem kell rogton osszekoltozni es almodozni hogy milyen jo volna ha...hulyeseg,eljetek a pillanatnak es elvezetek az eletet,es ha tarsra van szuksegetek,ne keresetek,az eljon magatol,csak ugy megjelenik,mert ha eroltetitek es allandoan csak sirtok hogy milyen rosz egyedul en senkinek nem kellek akkor az beis kovetkezik...
42. kristály csillár (válaszként erre: 12. - E87e4cce43)
2009. nov. 30. 20:44
Na akkor én nyilván elértem ebbe a legrosszabb korba.Mert hogy link és hazug lusta mindegyik,arra a kezemet a tűzbe tenném!
41. kristály csillár (válaszként erre: 15. - Nőci1)
2009. nov. 30. 20:40
Ne sajnáld.Nekem mivel jobb hogy van egy pasim?Moshatom a szaros gatyáját és még arra sem képes hogy a szaros mosógépét ami rossz,megcsináltassa.Főzhetek neki állandóan a minikonyhájában,amit egy törpére terveztek.Nem vesz ajándékot nem visz sehova.Nekem ugyan mivel jobb szerinted?A gyerkemet nemkedveli feleségül soha nem vesz és heti 4x recskázik a másik szobában a porbóvideókra.Nekem most szerinted annyira jó?Tényleg ezt akarod?Mert mindegyik ilyen amelyik meg nem az alkoholista vagy van 4 családja és 8 gyereke vagy agyonver minden nap.Ez hiányzik neked?Vagy a folymatos hazugságok?A pénzszórás kétkézzel esetleg a hitelfelvételek?Mert ehhez értenek de nagyon,meg gyerkeetcsinálni,amúgy meg oldja meg a nő a problémáját.Negyven évesen már rájöhettél volna,hogy a normális pasi csak a mi képzeletünkben létezik,amúgy nem.Sajnos erre a felismerésre nekem is negyven évet kellett várnom.
40. csorocsaj (válaszként erre: 34. - Nőci1)
2009. nov. 30. 20:29
hat igazad van de azért egy honapba egyxer csak beülhetnénk vhova bexélgetni egy süti mellé az nem olyan vészes
39. csorocsaj (válaszként erre: 38. - Nőci1)
2009. nov. 30. 20:27
nekem van kamerám de nem ijesztgetek vele senkit a chet tesommal ha bexélek xoktam be kapcsolni
38. Nőci1 (válaszként erre: 37. - Szemmelver)
2009. okt. 28. 14:41
Lehet ,de nem is azt mondtam!! Miért azt kérdezik van -e webkamerám,vágod??Persze nem azt mondom, mindenki szexbaba,dehogy! Csak miért van az, akkor beszélgetne velem ,ha látja a cickómat vagy bármi testrészemet. Érted? Előbb ismerjen meg elégedjen meg egy képpel,nem?
37. szemmelver (válaszként erre: 36. - Nőci1)
2009. okt. 28. 13:56

nem így van! nem kell szexbabának lenni a neten!

de társat lehet találni!

36. Nőci1 (válaszként erre: 35. - Csorocsaj)
2009. okt. 28. 13:48
Na igen,de arra nem vagyok kíváncsi.Vagy azt kérik rögtön van webkamerám? Nincs és nem is kell,nem vagyok ingyenes szexbaba. nem így van,csajok??
35. csorocsaj (válaszként erre: 34. - Nőci1)
2009. okt. 28. 12:20
szyasztok nagyon igazad van még hozzá tenném ha a neten ismerkednél találhatx párt max olyat akinek a gondját halgathatnád
34. Nőci1 (válaszként erre: 22. - E87e4cce43)
2009. okt. 28. 09:44
Ebben biztos igazad van,mert én mindig célirányosan megyek mindenhova és észre sem veszem ki van mellettem.Köszi a bókot kedves vagy nagyon,de hidd el más nem így gondolja.Nincs baráti köröm,nem is igénylem nagyon. Anyagilag nem állok úgy,és úgy beülni valahova,hogy azt számolod mi mennyibe kerül,és ha a CBA-ba vennéd meg, mennyivel jobban járnál,úgy nem lehet szórakozni,de úgy sem óó ebből vehetnék egy cipőt a fiamra.Ügye?? Szóval marad a magány a tv-és a hervadás.
33. csorocsaj (válaszként erre: 32. - Macskat)
2009. aug. 31. 11:04
az lehet vagy kapcsolatba élnek
2009. aug. 30. 20:55

Arányában véve 40-től a férfiak kevesebben vannak..nemtom miért ezzel magyarázzák.

Talán halandóbbak azért.

2009. aug. 21. 21:57
ja van ám chettesom chet fíam lányom csak párom nincs
2009. aug. 20. 21:29
az a baj nincsennel barátaim
29. mmacus (válaszként erre: 28. - Csorocsaj)
2009. aug. 20. 20:35
Ez teljesen érthető kívánság, az ember társas lény. Remélem, sikerül:)
2009. aug. 20. 18:27
AZ AZ IGAZ HOGY NEM IS BIZTI HOGY PÁRT AKAROK LEHET JO VOLNA CSAK BARÁTKOZNI SÜTIZNI SÉTÁLNI
27. mmacus (válaszként erre: 26. - Csorocsaj)
2009. aug. 20. 18:12
Megértelek. Csak előre nézz, és pozitívan állj hozzá. Biztosan nem fogod társ nélkül leélni az életedet, ha az a vágyad, hogy párra lelj.
26. csorocsaj (válaszként erre: 21. - Mmacus)
2009. aug. 20. 18:10
sajnos a nap 24 orájába mellete vagyok nem probáltam munkát nézni de idöm se sok lenne rá perxe van szgépem
25. mmacus (válaszként erre: 24. - E87e4cce43)
2009. aug. 20. 18:06
Persze, hogy a mi lenne ha...indította el a dolgokat bennem:) Szerinted ki tudhatja azt előre, hogy meddig tart egy kapcsolat? Biztosan senki nem tervezi, hogy jövő ilyenkor magányos leszek...De viccet félretéve, sajna sok minden történhet, pl a családunkban az év nagyon rosszul indult, nem írom le miért, de igyekszem erős maradni, és a férjem, meg a gyermekeim mellettem voltak/vannak, ami nagyon sokat jelent nekem.
24. e87e4cce43 (válaszként erre: 23. - Mmacus)
2009. aug. 20. 17:51

Biztos félreértettelek.....

Bár én ilyen témában nem fogalmaznék meg véleményt, ha előtte nem játszadoztam volna el a gondolattal, hogy: "mi lenne, ha..."

Persze biztosan tévedek.

23. mmacus (válaszként erre: 17. - E87e4cce43)
2009. aug. 20. 17:44
Félreértettél (olvastál) Nem vagyok magányos, nem keresek társat:) Csak feltételezés szintjén írtam:)
22. e87e4cce43 (válaszként erre: 15. - Nőci1)
2009. aug. 20. 17:44

Megnéztem a képeidet. Fiatal vagy, csinos és szexis vagy. (és én sem vagyok leszbi:P)

Ne ülj be egyedül sehová (bár érdekes lehet, ha van hozzá kellő humorérzéked)

Biztosan van néhány barátod/barátnőd, akivel szervezhetnétek valami rendhagyó estét.

De szerintem az sem árt, ha vásárlásnál nyitott szemmel jársz és valaki kezébe nyomod a kosarad.

Én egyébként úgy tapasztaltam, hogy ha egy nő nyitott a kapcsolatra, akkor azt a férfiak megérzik:)

21. mmacus (válaszként erre: 16. - Csorocsaj)
2009. aug. 20. 17:43

Akkor a Te kisleányod még fokozottabb törődést igényel. Biztosan nem könnyű a helyzeted. Próbáld megszépíteni gyermeked napjait, szerintem, ha nem keresed görcsösen, lehet, hamarabb találsz társat. Az internet nem biztos, hogy a legjobb megoldás erre, hiszen látatlanban mindenki azt ír magáról, amit akar.

A munkával kapcsolatban: távmunkát nem próbáltál keresni? Számítógéped van, hátha adódik valami. Vagy esetleg telefonos ügyfélszolgálati ügyintézés? Mindenképpen olyan kellene Neked, aminek végzése mellett a kislányod közelében lehetsz.

És hidd el, semmi nem történik ok nélkül, meg fogod találni a párod, csak lehet, hogy ennek nem most van itt a megfelelő ideje. Szorítok Neked:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook