Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy reagáltatok volna? Elfogadtátok volna a meghívást? fórum

Ti hogy reagáltatok volna? Elfogadtátok volna a meghívást? (beszélgetős fórum)

25. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. jún. 6. 07:53
Ott voltál négykor? Bár nem teljesen értem a kronológiát. Vasárnap írtad, hogy mai beszélgetés, és péntektől foglalt hétvégére. De azt mondta, hogy holnap estig gondold meg, és legyél ott. Vagy tegnap estig kellett eldöntened, és péntek 4-re kell ott lenned? 🤔
2023. jún. 5. 21:43
Biztos nem mennék. Esetleg csak akkor ha oda meg vissza volnék a pasiért. De nekem úgy jön le te nem vagy oda érte annyira.
2023. jún. 5. 21:24
Gáz ahogy reagált. Ha már most ilyen zsarolást alkalmaz, hogy viselkedhet egy párkapcsolatban….?? Ha meg nem úgy alakulna a hétvége ahogy el tervezte, még kifezettetné a részét, vagy jönne hiszti hogy bezzeg ő mennyit rád költött… gyerekes a viselkedése, jobb ha nem bonyolodsz bele.
22. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 16. - PöttyösPanka)
2023. jún. 5. 16:15
egyetértünk...de szeretem..-)
21. temmp (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. jún. 5. 13:04
Aztan meg ha nagy lazulas kozepette nem fexel le vele, akkor majd azon hisztizik, hogy megivott ide "es te meg erre se vagy kepes, bezzeg masokkal lefexel wellness nelkul is" vagy ilyesmi
20. tumbo2 (válaszként erre: 16. - PöttyösPanka)
2023. jún. 5. 12:41
az biztos,mikor nyertem a wellnesst,abban masszázs is volt.láttam,hogy a fiúnak tetszik a lányom,mondom,én őt választom.biztos szidott.
19. eunuch
2023. jún. 5. 11:19
Alapból igen, de a reakciója után nem.
2023. jún. 5. 10:35
Nekem masszívan fura lenne hogy lefoglal valamit 2 főre és utána hív meg...? Mi volt a B terv? Vagy valaki visszamondta? Eleve utálom a spontán dolgokat, meg amiről nem tudok előre semmit, szóval én személy szerint kinevetés helyett megmondtam volna, hogy bocs nem érek rá. De amúgy ha annyira vágytál volna rá, szerintem nem vetted volna viccnek. Legalábbis ha egy olyan ember mondaná hogy menjünk el valahova, akivel szívesen töltenék időt, nem az lenne a reakcióm hogy LOL ne szivass már, hanem hogy oké, menjünk, hova, mikor????
17. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. jún. 5. 10:07
Téged kérdez meg először, de kit kérdez meg másodszor? Felróni azt, hogy elmész másokkal csavarogni, kicsit azért más, mint valakivel elmenni egy egész hétvégére. Oké, barátok is elmehetnek, de azért ezt általában megbeszélni az ember, hogy hova, merre lenne jó. Nem pár vagytok ti, hogy meglepjen egy kiruccanással. És hogy még zsarol is? A helyedben nem mennék. Ha valaki emiatt borít egy barátságot, akkor azzal más kapcsolatba továbblépni sem érdemes.
16. PöttyösPanka (válaszként erre: 14. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 5. 09:54
Egy frissítő masszázs csodákra képes ;)
15. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. jún. 5. 09:40

Szia!

Ha vonzódsz hozzá,akkor igen a helyedben én elmentem volna vele. Igaz én annak a híve vagyok, hogy inkább tegyem meg, mint, hogy bánjam, hogy nem.

A szituációt úgy érzem rosszul reagáltad le,ezért ő megbántódott. Valószínű neki is vannak érzései irántad,ezért ő is rosszul reagált!

Ha van kedved, menj el vele, hisz azt írtad ,hogy régóta ismered és kedveled, sőt vonzódsz hozzá!

Ha nem szeretnél menni, akkor csak beszéld meg vele, mert ilyen butaságon nem bukhat el a kapcsolatotok.

Minden napból ki kell hozni a legjobbat. :)

Az én véleményem, hogy akárhogy is döntesz, légy ott és beszéljétek meg.

Csak egy kérdés, mert én ilyen kis kíváncsi vagyok?

Ha becsajozik,akkor mit fogsz érezni? Örökké csak nem várhat...

14. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 13. - PöttyösPanka)
2023. jún. 5. 09:23

"Pedig egy alapos... khm... wellnessezéstől..."


itt mire gondolhatott Panka néni?

Biztos valami malacság..-)))

13. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. jún. 5. 08:07
Én igent mondtam volna az ultimátumig. Az azért furi, és elgondolkodtató. De te inkább ne menj. Nem tudod elég lazán kezelni a helyzetet. Pedig egy alapos... khm... wellnessezéstől biztos kisimulnának az idegeid.
12. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 11. - Ab443a467a)
2023. jún. 5. 07:57
mindig megnevettetsz..-)
11. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. jún. 5. 07:49
Erről a férfiról szól az összes fórumod? Ha nem akarod lezárni, miért kéreted magad? Megérdemlitek egymást.
10. globus
2023. jún. 5. 07:44

Nem mennék.

Ha meghív valahová, ez egy tervezési folyamat, megbeszéljük, egyeztetünk. Ilyen utolsó percben bedobós, duzzogós programot kisfiúk csinálnak, arra kapható laza nőcskékkel.

Elmehetsz, de erre számíts.

2023. jún. 5. 07:19
Nem
8. Bichi (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. jún. 5. 07:03

Szerintem ha alapból az volt neked az evidens, hogy viccel, akkor közel nem vagytok olyan kapcsolatban, akivel én wellness hétvégére elmennék.

Azt sem hiszem, hogy valaki lefoglal egy utat úgy, hogy nem tudja kivel megy. Tehát vagy le sem volt foglalva, vagy valaki másnak szánta ezt az egészet, te meg jó lettél volna pótléknak.

Szinte csak férfi barátaim vannak, de egyikkel sem mennék kettesben egy hotelba, össze sem hasonlítható azzal, hogy elmegyek velük "csavarogni".

Ha meg ezen a szituáción megsértődik, akkor sosem volt a barátod.

Ja, és véletlen sem lennék ott 4-kor a munkahelyén...

7. ab443a467a (válaszként erre: 3. - Amanda0606)
2023. jún. 5. 06:51
Azért, mert jól kijövünk, vonzódom hozzá, és szeretem jól érezni magam. 🙃
6. libikóka (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. jún. 5. 04:14

Nem kellett volna kinevetni,,azon megbántódott és nyilván rosszul reagált.

Ezekután nem biztos hogy jó lenne elfogadni,kétes a kimenetel.

5. Charlize (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. jún. 5. 01:07
Az utolsó mondatod miatt nem gondolnám meg magam. Ez olyan gyerekes, hisztis, ultimátum.
4. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. jún. 5. 00:56

Ez egy zsarolo ultimatum. Igy nem. Ilyen embertol jobb tavol maradni.

Ha tenyleg laza felajanlas lett volna, es ki tudja mi lesz, siman! Mentem en mar el Ausztriaba kasziozni, es hajnalban az elagazas elott azt mondtam: de hianyzik a Balaton! A valasz az volt, menjunk, a kovetkezo ket napban en is szabad leszek. Rohogtem rajta egy jot, de tenyleg arra vette az iranyt.

Es elmentunk balatonozni. A strand kornyeken nem arultak furdoruhat, papucdot sem, ugyhogy fekete bugyiban meg ott vasarolt sotet ingben usztam es mezitlabaztam. Meg valami random szallodaban voltunk. Es ez alkalommal semmi nem volt koztunk, csak egy agyban aludtunk.

Igy egy orok emlek mindkettonknek. Es tok szabadon.

De az, amit irsz, gaz.

3. Amanda0606 (válaszként erre: 2. - Ab443a467a)
2023. jún. 5. 00:11
És miért fogadtad volna el?
2023. jún. 5. 00:01
El.
2023. jún. 4. 23:55

Van egy férfi ismerősöm. Elég régóta ismerjük egymást. Hogy őszinte legyek szexuálisan is vonzódom hozzá, de nagyon jól ki is jövünk.

A mai beszélgetés folyamán felvetette az ötletet, hogy kísérjem el őt pénteken egy wellness hétvégére. Azt mondta, hogy lefoglalta már 2 embernek, és gondolta, hogy először engem kérdez meg, hogy nincs-e kedvem el kísérni őt. Hozzátette, hogy barátként kéri, nem kell párként menjünk, mert tudja, hogy én nem szeretnék kapcsolatot. Érezzük jól magunkat, pár napot eltöltünk együtt, senki nem ismer minket, senki nem zavar minket, lazulunk, kikapcsolódunk és lesz, ami lesz.

Miután elmondta ezt az egészet azt hittem, csak viccel és úgy is kezeltem ezt az egészet, mintha vicc lenne.

De nem volt az. Nevetni kezdtem, hozzátettem, hogy menjen már, ne szivasson, és nagyon megbántottam. Ezután persze ő is kiakadt. Nekem állt, hogy ennyire se vagyok képes még barátként se, bezzeg más ismerőseimmel tudok menni össze-vissza csavarogni. Majd azzal zárta le a beszélgetést, hogy ha holnap estig meggondolom magamat, akkor 4 órakor legyek ott a munkahelyénél, ha pedig nem, akkor soha többé ne keressük egymást, mert nála ez volt az utolsó csepp.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook