Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy bírjátok a párotoktól való távollétet? fórum

Ti hogy bírjátok a párotoktól való távollétet? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 2. 15:21

Sziasztok! Nálatok is vannak bizonyos különbségek a párotok viselkedésében akkor ha mellettetek van és akkor ha távol van? Nekem Székesfehérváron gyakornok a párom én pedig még Miskolcon járok egyetemre, ezáltal hetente találkozunk 2 napra. Minden nap beszélünk skypeon de csak olyan este 10 körül egy órácskát, vagy csak egy felet. Ezen kívül nem nagyon van meg a kontakt napközben,az sms nem jellemző meg a hívás sem a részéről és kicsit mintha távolságtartóbb lenne vagy nem érdeklődik annyira, nem is tudom. Ha együtt vagyunk akkor minden a legnagyobb rendben, de ilyenkor.. Egyébként 2,5 éve vagyunk együtt, és most lesz 3. hónapja,hogy elment.

Szerintetek ez a csekély kommunikáció ez teljesen rendben van és csak túlreagálom, vagy érthető,hogy furcsa érzéseim vannak egy kicsit.

Üdv! :)

2013. ápr. 1. 07:10
Én így élek már több mint 5 éve. Nehéz nagyon nehéz. Csak május 1- én indul haza Hollandiából. Addig skypeon beszélünk vagy telón. Hiányzik mint férfi, hiányzik mint társ minden hiányzik, hogy nem mocorog itthon, hogy nem bújik hozzám.
2013. márc. 27. 23:35

nehezen! :( de szerencsére már csak 2 hét és ismét együtt élhetünk!

nekem a napok munkával teltek, vagy elmentem bóklászni a városba. mindig volt cél, most is van: lakáskeresés, munkakeresés, tanfolyamkeresés, ügyintézés ilyenek... én tervezgetéssel ütöm el az időt. tervezem a közös életünket. egyébként meg napi 3 óra szkájp simán megvan, volt hogy hétvégén egész nap így együtt voltunk. persze nem pótolja, ez nem pótolhatja őt személyesen. kitartást mindenkinek, elég nehéz ügy a távkapcsolat! engem megvisel legalábbis...

2013. márc. 27. 23:11
Én jól bírnám!!!! :-D
16. b8103f009a (válaszként erre: 1. - Baybi)
2013. márc. 27. 18:01

A hiányát nehezen viselem én is, a gyerekek is.

Unatkozni pedig nincs időm, lefoglal a munka, és a gyerekek, otthoni teendők.

2013. márc. 27. 17:24
Öt éve távházasságban élek. Házimunka, gyereknevelés... Nem agyalok. Már nem. Értünk van távol, legkevesebb, hogy nem nyafogok, pedig nem könnyű!
14. selena78 (válaszként erre: 1. - Baybi)
2013. márc. 27. 16:09
Azt ha hónapokig távol lenne, biztosan nehezen viselném. De így, hogy havonta néhány napig vagyok egyedül, azzal nincs baj. Sőt, szükségem van a néhány napos egyedüllétre.
13. ittmost (válaszként erre: 11. - Baybi)
2013. márc. 27. 14:42
Erre külön stratégiát érdemes kidolgozni.Fix,rendszeres hobbi,társaságban,mozgás-sport,mozgósítható barátnők..valami tanulás,megnézendő filmek..pluszmunka,hogy esetleg legyen pénzed kiutazni hozzá néha...
12. baybi (válaszként erre: 8. - Eri87)
2013. márc. 27. 13:40
Gratulálok!! :)
11. baybi (válaszként erre: 7. - Spinneli)
2013. márc. 27. 13:39
Most csak 3 hét!De májusban egy hónapra megy,majd hazajön másfél hétre és utána meg fél év! :/
2013. márc. 27. 13:28
Én horror filmet nézek,mivel amikor itthon van nem tehetem meg,mert utálja..
2013. márc. 27. 13:21
Elfoglalom magam, a gyerekekkel, házimunkával. Esténként Hoxa, Facebbook. Szerencsére mostanában csak 1-2 napot van távol egy héten.
2013. márc. 27. 13:06

Mi 7 eve vagyunk egyutt es ebbol 5 ev tavkapcsolat volt, eloszor o volt egyetemen mas varosban, aztan meg en... szoval vakaciokban talalkoztunk es kb 2-3 hetente jartunk haza hetvegekre. Minden nap sokat beszeltunk telefonon, de nehez volt elegge.

2 eve vegeztem en is es visszakoltoztem a szulovarosomba, 5 honapja koltoztunk osssze, es juniusban lesz az eskuvonk :)

7. spinneli (válaszként erre: 1. - Baybi)
2013. márc. 27. 13:02

Mennyi időre távol?

Napok, hetek?

6. 130454e42d (válaszként erre: 1. - Baybi)
2013. márc. 27. 13:01
Távkapcsolatban élek, mikor nem találkozunk élem az életem. Persze, hogy hiányzik, de ha ezen pörögnék folyamatosan nem működne.
5. bd55e3f068 (válaszként erre: 4. - Baybi)
2013. márc. 27. 12:26
Elvégzem a háztartási munkákat, tanulok, olvasgatok, filmezek, hoxázok, dolgozok, mikor hogy... De ezeket nem azért teszem, hogy teljen az idő.
2013. márc. 27. 12:19

Szerintem csak az hiányzik az embernek akit szeret,aki iránt érez valamit!Ha nincs kötődés nincs hiányérzet sem!

Nem pótcselekedetre gondoltam,hanem mivel foglalod le magad,ha nem vagytok együtt és úgy tünjön "gyorsan" telik az idő!!

2013. márc. 27. 12:12
Bár mikor távkapcsolatban voltunk, akkor sem volt pótcselekvésem.
2013. márc. 27. 12:11
Nem jellemző, hogy távol lenne, így erre az időre semmi extra programot nem iktatok be.
2013. márc. 27. 12:09
Arra lennék kíváncsi,ki mivel foglalja le magát egy egy helyzetben mikor távol van a párjától és hogy viselitek a hiányát a párotoknak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook