Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti hisztek e a nyilvánosság erejében? fórum

Ti hisztek e a nyilvánosság erejében? (beszélgetős fórum)

9. dcde70a4a0 (válaszként erre: 8. - 319cd6978b)
2008. szept. 20. 13:21

Na látod,ott még kábeltévé is van,itt még az sincs,csak a upc vagy a digi tv,de az sem mindenkinek,nekünk például van upc is telefon is ,csak éppen ha internetezek,nem tudjuk használni,mert az internet telefonról működik.A faluban szinte semmi közmű nincs.Na hát ez a helyzet

szia:Farkas Kriszti

8. 319cd6978b (válaszként erre: 7. - Dcde70a4a0)
2008. szept. 20. 12:38
Ez a probléma egész nagy városokban is fönnáll. A mikrohullámú vagy vezeték nélküli interneten kívül mindegyikhez telefonvonal kell. És ha nincs akkor baszhatod. Egyik osztálytársamék egy sorházba költöztek és vagy két hónapba telt mire bevezették a telefont meg a kábeltévét, de az internetet már nem bírták mert nincs rá kapacitás. Nekünk szintén megvan kötve a tcommal a szerződés hogy mihelyt lesz vezetékes telefon telepítésére lehetőség bekötik az adsl netet de addig mikrohullámút használunk ami kb 3szor annyiba kerül.
7. dcde70a4a0 (válaszként erre: 2. - Katácskák)
2008. szept. 20. 12:31
igen,ugyanis én egy picike somogy megyei faluban lakom,már évek óta szeretnénk a faluba adsl internetet,de eddig csak a polgármesteri hivatalban csinálták meg,a lakosság az otthonába nem tudja használni,mert nincs rendesen kiépítve,én és édesanyám már mindent megpróbáltunk,hogy a lakosság részére is elérhető legyen ez a szolgáltatás,de nem csinálnak semmit,most már a leveleinkre sem válaszolnak,hát ezért jutott eszembe ez a kérdés.
2008. szept. 20. 10:37
nem hiszek benne
2008. szept. 20. 10:35

"Az élet leckék sorozata, melyeket át kell élnünk, hogy megértsük őket és rájöjj,miért kaptad, mikor megérted maga a felismerés az ami megváltoztatja életedet..."


" Nincsenek "jó" és "rossz" helyzetek: valamennyi helyzet egyszerűen alkalom a tanulásra.

2008. szept. 20. 10:18

Igen ,feltétlenül,bár nem voltam még ilyen helyzetben.

A hatásvadászat nagyon kifizetődő.

2008. szept. 20. 10:13

Én inkább a szégyen hatalmában hiszek.

Konkrét példa: Van egy nagypofájú évfolyamtársam aki még emó is(nem tom mond e ez valamit) és pár napja fölkerült napiszarra(ez sem tudom mond e valamit [link] és azóta nem hogy nem szólt be, de alig látni a folyosón, és még a fejét is elfordította amikor szembe jött velem. Mi ez ha nem a szégyen hatalma.

2008. szept. 20. 10:08
Kedves BUNDIKA.Megkérdezhetem , konkrét helyzet foglalkoztat?
2008. szept. 20. 10:02

Kedves Tagok

Ismét szeretném kérni a véleményeteket.Azt szeretném megkérdezni,hogy volt e már olyan ügytek.amit nem tudtatok békés úton elintézni(hivatalos ügyek,egyebek)és mikor a nyilvánosság felé fordultatok vele(tévé,újságok)megoldódott a probléma.

Köszi a válszokat

sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook