Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hisztek az egyes ker.csatornák élő telefonos jóslásaiban? fórum

Ti hisztek az egyes ker.csatornák élő telefonos jóslásaiban? (beszélgetős fórum)


1 2 3
52. hte23
2010. dec. 30. 00:31

Ica, Julian Tara, Aliz, és még egy akinek a nevére már nem emlékszem.

Csak a nevem és a születési dátumom,

volt akinél felsoroltam mi az ami érdekel.

volt akinél csak azt kérdeteztem mit várhatok 2011-re.

Egyiket kérdeztem a gyerekeimről. Születési dátumotkat mondtam és jellemezte őket. A válással kapcsolatos dolgokban. Igazat mondott.


A jövő majd megmondja.


Nem mondtam el mi az álmom, de ő elmondta.(munkával kapcsolatosat)

Azt mondta sikerül ingatlant is vennem, de nem olyat amilyenre számitok.


Ha nem felejted el kérdezz rá, 2011 végén, mi jött be. Igérem Őszinte leszek ha még élek,

51. CsillagTM (válaszként erre: 50. - Hte23)
2010. dec. 29. 23:45

aham, és te mennyit árultál el magadról? tényleg csak az alapokat? és kiknél voltál?


nem akarlak megkérdőjelezni, csak annyira nyilvánvalóan kamu ez a fajta "jóslás", h nem jó arra gondolni, h emberek pénzt ölnek ebbe bele.

50. hte23 (válaszként erre: 47. - CsillagTM)
2010. dec. 29. 22:47

Megmondták hogy válás előtt állok, nehezen enged el a férjem, vigyázzak ki fog késziteni, ne mutassam előtte hogy félek.

több éves lelki, depressziós porblémám ván, nehezen fogok belőle kilábalni.

Ingatlaneladásban mindt a négy ugynazt mondta. két aránylag jó ajánlatot kapok. Egyet márciusban és egywt junius tájékán.

Sikerül elválnom, de csak szeptemberben.

Gyermekáldás elé nézek, - itt volt eltérés. mind a négy szeptembert emlitett, de 2011,2012,2013 as variációban. ( örökbefogadásba vágtam bele)

Viszont mind olyan koru kislányt mondott, aki iskolába készül, akkor fogjuk kezdeni az első osztályt.

Munkám ami van, az kapcsolatépitésre jó, mert eddig be voltam zárkózva. Ujra kell épitenem.

Nyáron kapok egy olyan állásajánlatot, amire ugyan képzettségem nincs, de éz a szivem vágya, egy olyan alapitványvánál, ahol főleg gyerekekeken tudok majd segiteni. Munkaviszonyban.


Lehet, hogy naiv vagyok, de mind a négy ezt mondta. Minimális eltérésekkel.

49. CsillagTM (válaszként erre: 48. - Ailen Zia)
2010. dec. 29. 22:42
ne gondold, h hagyják:))
2010. dec. 29. 22:13
Hát ha ingyen lenne, kipróbálnám... Kíváncsi lennék, hogy a valóságot mondja e, de ha nem; akkor visszahívnám élő adásba és ráolvasnám...
47. CsillagTM (válaszként erre: 46. - Hte23)
2010. dec. 29. 22:10

és mit mondtak?:)


nem mondod, h vannak még ilyen naiv emberek...

46. hte23
2010. dec. 29. 21:50

Én legalábbis akarok benne hinni.

Nem kérdez mást, csak a születisi dátumod.

Elmondja a közelmultat.

És a közeljövőt.

Megmondod mit szeretnél tudni.

Kipróbáltam, nem sajnáltam most az egyszer rá pénzt.


4 különböző jós mondta ugyanazt. Hónapokra megegyezően. Egyetlen dologban volt eltérés csak.

45. CsillagTM (válaszként erre: 44. - Spinneli)
2010. dec. 29. 21:45
ott a pont :D
44. spinneli (válaszként erre: 1. - Adfa0d8bdb)
2010. dec. 29. 12:52
persze, meg a világbékében is.
2010. aug. 26. 16:42
ja,Ő az, aki teneriffei gyilkosságot is kideritette, s azóta is hivatalos szervekkel dolgozik.
2010. aug. 26. 16:41
Sokat néztem mostanában ezeket a műsorokat. A story tv ben is rendszeresen szereplő, meg a többi adón is van egy Nenus nevű jós. Ő visszamond dátumokat, visszaigazolásokat kér. Nála sokszor ottvan a telefonáló. És rendszeresen igazolják is. Szerintem nem rossz.
41. githaj
2010. júl. 1. 17:15
Vannak jó telefonos jósok is , de azokat nem kell reklámozni. Kézrol-kézre megy az olyan telefonszám. En voltam egy holgynél , aki telefonon is josol, nekem segített nem bántam meg. A jovot egy normális jós sem mondja meg, csak megmutatja hogy merre mehetsz, magad választod meg az utadat. Aznap oten voltunk annál a holgynél, az otbol négyen meg voltunk elégedve. Kell ennél jobb reklám az o számára?
2010. jún. 17. 11:38
Nem,és főleg az árak miatt sem...kemény üzlet,bár az újságukban mindig írnak olyan személyekről,akiknek beváltak egy bizonyos területen,azaz reklámot is csinálnak nekik...
2010. jún. 17. 09:44
Ha valaki megtudná mondani a jövőt, ezen a Földön csak gazdag, egészséges, elégedett emberek élnének. Nem lenne háború, csak szeretet.
38. CsillagTM (válaszként erre: 37. - Survivor3)
2010. jún. 17. 09:37
huh, megnyugodtam :D
37. survivor3 (válaszként erre: 36. - CsillagTM)
2010. jún. 17. 09:33

Igen.

Egyszer néztem egy órán ját.

Nem hiszek benne.

Telefonos lehúzás (szerintem)

36. CsillagTM (válaszként erre: 35. - Survivor3)
2010. jún. 16. 22:57
gondolom, viccelsz. vagy nem?
2010. jún. 16. 22:53
Egyedül Darabarinak hiszek.
34. tücsimücsi (válaszként erre: 32. - Githaj)
2010. jún. 1. 21:38
Ez így van.
2010. jún. 1. 20:40
nem nem mondta meg az utca nevet csak annyit mondott hogy kártyával fizet mindenki mert ezen a zát helyen csak erre van lehetőség és egy megszabott százalékkal dolgozhazunk.Nap végén kártyárol leolvasott összeget meg kapom azaz aznapi bevételemet.És igen nem mondta meg mikor és miben halok meg. honnan a lópimpiből tudhatná bárki hogy egy ilyen idióta helyen akar bárki közértezni .de a vevőköröm naggyábol állandó lenne ,mert a hely ahol a közértet tervezem az nem más mint a börtön ,és igen 30%-ot engednek és a rabok kártyával fizetnek. kétlem hogy egy akárki jós ezt tudta volna.
32. githaj (válaszként erre: 23. - Homokóra)
2010. jún. 1. 20:11
Aki olyat jósol, hogy mikor visz el a kaszás, az nem is igazi jós. Az igazi ha tudja is nem mondja meg.
31. tücsimücsi (válaszként erre: 29. - Nócika001)
2010. jún. 1. 20:11
Én elhiszem amiket leírtál.
30. CsillagTM (válaszként erre: 27. - Nócika001)
2010. jún. 1. 20:02
megmondta az utcanevet? :)
2010. jún. 1. 20:02
ha valaki eggyáltalán nem hisz a látóban 1percen belül elmondja a volt betegségeidet és amilyen lessz hegyiről tövire és ha még ez sem lenne elég még valami meg mutatja hogy pl.milyen szokásos mozdulatai vannak pl. a páromnak az orrát cseszteti ezt lesem tudom írni hogyan és még ha netán nem elég azt is elmondta hogy minden reggel mikor felkel dudorászik.És basszus ez így van esküszöm soha nem látott se engem se a páromat.
2010. jún. 1. 19:41

muhahaha

:)

2010. jún. 1. 19:41
nem mindegy hogy kihez mentek csak az a jó jós aki ezzel a tulajdonsággal született ezt tanulni nem lehet csak fejleszteni, félelmetes . juliusban ismét megyek mert a DÖBBENETTŐL nem mertem kérdezni pedig kérdezte mit szeretnél még tudni? A válaszom csak ennyi volt :semmit. Pedig a kérdéseim 1 papírfecnire fel jegyeztem és a kezemben szorongattam .
2010. jún. 1. 19:24
sziasztok én hiszek a jóslásban de nem a tv-ésben 2hete voltam 1 látónál mondta hol akarok új üzletet nyitni még apáromnak sem emlitettem
25. a9986bef96 (válaszként erre: 17. - Pirosalma)
2010. máj. 31. 11:25
:D
24. Pirosalma (válaszként erre: 19. - Tina68)
2010. máj. 31. 10:00
Bár így lenne...Szerintem ez inkább középkori szintű gondolkodás.
2010. máj. 31. 09:29

Mi voltunk anno jósnőnél az akkori leendő kis menyemmel...2 évvel ezelőtt.


Azt jósolta neki, hogy fél év múlva megkéri a fiam a kezét, és boldogan élnek egy gyerekkel.


Ehhez képest szakítottak, és gyerek sehol:)


Nekem meg jósolta, hogy 50-60 éves kor között visz el a kaszás-DDD

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook