Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti havonta mennyi pénzt szántok magatokra? fórum

Ti havonta mennyi pénzt szántok magatokra? (beszélgetős fórum)


15. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 15. 17:45
Ami kell, szükség van rá, vagy megtetszik megveszem.
2022. máj. 15. 17:41
Kajára leginkább meg rezsire.
2022. máj. 15. 16:45

Ruhára, cipőre keveset. Van minden alkalomra, vásárolni, próbálni nem szeretek.

Amire költök:

Uszoda bérlet, kéthetente masszázs, havonta pedikür, átlag 6 hetente kozmetikus, 3 havonta fodrász.

Valamint a pipere cikkek.

12. b9e097a9f6 (válaszként erre: 11. - B9e097a9f6)
2022. máj. 15. 11:45
+ha elfogy valamelyik sminkem, vagy higiénés termékem, akkor értelemszerűen megveszem.
2022. máj. 15. 11:43

Nem sokat, mert inkább spórolunk. Szeretem ha van itthon tartalék pénz. Havonta veszek egy, vagy két ruhát és elmegyek körmöshöz.

Cipőt csak akkor veszek ha valamelyik tönkremegy. Táskát is.

Ha költök, akkor a férjemmel közösen élményekre, nyaralásra.

Fodrászhoz évente 2x járok, kozmetikushoz soha.

2022. máj. 15. 11:25
Az összeset, azért "csináljuk a pénzt" hogy így vagy úgy magamra/magunkra költsem.
2022. máj. 15. 11:07

Műszaki cikkekre, szgép és telefon-kellékekre amikor esedékes, sosem sajnálom. Könyvet is veszek, ha megtetszik.Az utóbbi 2-3 évben megfelelő ruhát nem találtam.Olyan kaját, amit a családből csak én szeretek, fr krémes, pacal stb.. szinte nem is veszek, annyira nem érdekel. Megfelelő a hajam a bőröm, körmeim magam kezelem, hajam sk festem, kozmetikusra nincs szükségem.

Tehát maradnak a műszaki cikkek, ami néha brutális összeg, máskor pedig nulla.

2022. máj. 15. 10:56
Nagyon keveset költök magamra.
2022. máj. 15. 10:18

Havi rendszerességgel fodrász, pedikűr, manikűr és 2x kozmetika.

Ha meglátok valahol valamit, ami tetszik, megveszem, így változó az összeg. Jobban szeretek a neten nézelődni, rendelni, mint valahol próbálgatni.

2022. máj. 15. 10:06
Nekem nagyon változó. Ha látok valamit, ami tetszik és szükségem van rá, akkor megveszem, vagy ha kitalálok valamit, hogy szeretnék olyat és van, akkor azt is, de sosincs az, hogy minden héten, hónapban x összeget magamra költök, ha csak nem soroljuk ide a higiéniás cuccokat (tusfürdő, fogkrém és társai), bár ezeket is akkor veszek, ha fogyóban van. Illetve a szórakozás, ez sem rendszeres van, hogy gyakran megyek valahová, de olyan is, hogy hetekig sehová...
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 15. 09:42
Annyira nem tetszik ez a mai divat, hogy ennek hála szinte semennyit. Arra sem emlékszem, mikor vettem harisnyán kívül mást :). Korábban is hektikus volt, ha láttam valamit, ami tetszik megvettem, de mivel nem vagyok egy plázacica, és kimondottan utálok ruhát próbálni, sosem volt sok. Most is készülök elmenni új ruhákat venni, de valahogy nem sikerül elindulni :D
2022. máj. 15. 08:23
Sokat
2022. máj. 15. 08:14

Az összeset 😂 Jó amúgy nem olyan vészes, havi átlag 1-2 új ruhadarabot szoktam venni, van hogy hetente, van hogy 1-2 hónapig semmi. Ja nem fancy márkásakat, többnyire egy bizonyos lengyel nagyvállalat márkáitól.


Valamennyit persze félreteszek, és nem költekezem totál őrült módon azért, de ha valami megtetszik akkor azt megveszem általában, mert megérdemlem :-)

2022. máj. 15. 08:10
Nagyon keveset.
2022. máj. 15. 08:02
Mondjuk milyen gyakran vásároltok új ruhát/cipőt? Hetente, havonta? Mennyi pénzt szoktatok költeni magatokra és mire költitek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook