Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti hányszor beszéltek anyukátokkal egy nap? fórum

Ti hányszor beszéltek anyukátokkal egy nap? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. okt. 7. 11:17

Én 200 km-re élek a szüleimtől, Anyummal minden nap 1-2 órát beszélünk telefonon, kivéve ha nagyon sok a dolga, vagy ha mennek valahova.

Én nagyon-nagyon örülök neki, mert hiányzik...

2014. okt. 7. 11:15
Telefonon és sem trécselgetek,nem is szeretek telefonálgatni,nekem az munkaeszköz :)
2014. okt. 7. 11:04
Egyébként meg nem vagyok az a telefonálgatós fajta, Nekem a telefon arra való, hogy megbeszéljek dolgokat, elintéznivalókat, nem arra, hogy csevegjek, nem szeretem, ilyen vagyok. Senkivel sem szoktam traccsolgatni telefonon, inkább személyesen. Meg hát a két telefon között eltelt pár órában nem is szokott velem olyan történni, amit rögtön meg kéne osztanom vele :)
2014. okt. 7. 11:04

Egyszer minimum. Pont most akartam felhívni. Gyakran jön is hozzánk, mondhatni mindennap.

Nagyon jó a kapcsolatunk, mindent megbeszélek vele és soha nem sok belőle.

Apukám 8 hónapja halt meg...Főleg nagyon fontos így édesanyám. Csak ő maradt nekem...

2014. okt. 7. 11:01

Köszi mindenkinek :)


Persze hogy örülök, hogy beszélhetek vele még egyáltalán, bár annyira nem öreg (53-as születésű). Sokszor beszéltem már vele erről, olyankor visszafogja magát, de ahogy telik az idő, mindig visszatérünk a napi sokszori telefonálásra. Próbáltam már mindent, beszélni vele, veszekedtünk is emiatt párszor, ill. bevezettem ezt, amit írtam, hogy minden nap ugyanekkor felhívom, hogy hogy van, mi történt ma vele, de hosszútávon semmi sem vált be :( Szeretem én, ne értsetek félre, de meló, BKVzás, vagy este 10 kor egyéb elfoglaltság (;) ) közben eléggé zavaró. Azt nem szoktam, vagy inkább ritkán, hogy nem veszem fel (vagyis hívom vissza, mert ő csak csörget, én visszahívom, hogy ne neki kelljen fizetni), mert ilyenkor mindig aggódok, hogy valami baj van, azért hív (hiszen tudja, hogy én úgyis hívom majd a megszokott időben). Mondtam is neki, hogy na majd egyszer mikor nem hívom vissza, és akkor lesz baj, megnézheti magát :)


Na köszi azért, kicsit lenyugodtam, hogy kiírtam magamból :)

2014. okt. 7. 10:58

mivel mind a ketten igényeljük, napi többször, de én hívom naponta az anyósomat is, apukámat is, férjemnek inkább sms-t írok, ha valami nagyon fontos van


Lányom skypol is vele, szinte naponta, és a kisebbik lányomat is így meg tudják nézni.


Soha sem merült fel bennem, hogy ez már túl sok lenne, a férjemnek furcsa volt, de hamar megszokta, sőt, most már Ő is hívja az anyukáját minden nap :).

2014. okt. 7. 10:56
Mi chat-elni szoktunk anyukammal, es esténként heti par alkalommal skypolunk. A chateles azert jo mert le tudja irni az ember amit szeretne amikor szeretne, a masik meg elolvassa es reagal ra amikor szeretne. Aztan este meg lehet beszelni a dolgokat reszletesen. Bar nekem nagyon hianyzik az anyukam, szerintem en is kiborulnek ha 4-5szor hivna naponta. Meg a férjemmel is csak max egyszer beszelunk napközben, vele is inkabb chatelek.
2014. okt. 7. 10:48
Telefonon mindennap, legalabb egyszer. Ha itt van, akkor egesz nap 😊
20. 1kata
2014. okt. 7. 10:46
Minden este beszelunk skype-on, ha nagyon elfoglalt vagyok neha kimarad 1-1 nap. A napi 4 nekem is sok lenne, megmondanam, hogy nem erek ra, inkabb irjon.
19. kódok
2014. okt. 7. 10:39
heti 1x
18. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Nefaria)
2014. okt. 7. 10:37

szerintem is sok ez :) persze lehet azzal jönni, mint sokan, hogy addig örülj, amíg hallod, de ez hülyeség. ezzel az erővel egésznap reggeltől estig mindenkivel beszélni és tutujgatni kéne, aki fontos, mert bárki bármikor meghalhat. a szeretet nem abban nyilvánul meg, hogy fél napot a telefonon lógok :)

szoktasd át netre :))))) így bármikor bármennyit írhat a napi telefon és találkozás mellett, és te is akkor felelhetsz, írhatsz neki, mikor éppen ráérsz :)

17. fincsi5 (válaszként erre: 12. - Reno77)
2014. okt. 7. 10:36

Igazad van, de attól is függ, kinek milyen a munkája, dolgozik-e?

Én pl. napközben nem hívom a gyerekemet munkaidőben. Szigorúan csak azután! Bár általában megelőz, már hazafelé menet felhív.:))

Ha valami igazán fontos napközben, küldök egy sms-t és hív, amikor neki jó.

16. pzm3 (válaszként erre: 13. - Ancsika688)
2014. okt. 7. 10:35
Pont így van nálunk is.Minden nap felhívom,messze lakunk egymástól.Ilyenkor van,hogy anya kihangosít és apukám is becsatlakozik a beszélgetésbe.Ha valamiért nem hívom anyukám is este felhív,hogy minden rendben van e?Ha valami családi helyzet van engem nem zavar ha többször is beszélünk egy nap.
2014. okt. 7. 10:32
Mindennap mivel egy udvarban élünk :)
2014. okt. 7. 10:30
Én heti 1x beszélek vele.
2014. okt. 7. 10:26

Minden nap hívom,ha véletlenül elmaradna,valami miatt,akkor este felhív,és megkérdezi:Baj van drága kislányom?:D(46 éves vagyok:))

Remélem még sok-sok évig mindennap így lesz.

12. Reno77
2014. okt. 7. 10:25

Örülj neki, amíg beszélhetsz vele!

Én naponta többször is hívom anyut és hetente többször átszaladok hozzá. Kb 20 km-re lakunk, de nekem hiányzik.

Sokat viszem át a fiamat is, hétvégente hol ő alszik ott a maminál, hol a mami nálunk.

Én szeretek anyuval beszélni, sokszor egy egy recept miatt is felhívom, vagy ha vettem valamit olcsón.

Ő az anyukám, aki napi szinten velem volt és segített mindenben, amíg együtt laktunk.

Kihasználom az időd, hogy sokat beszéljünk és legyünk együtt, amíg tehetjük. Olyan rövid az élet….

11. Zamila
2014. okt. 7. 10:18
Messze lakik tőle,mielőtt ideköltöztünk,napi szinten találkoztunk,hisz egy utcában laktunk.Most mindennap felhívom,aztán van,hogy napközben Ő még plusz 1x rámcsörög valamiért.
2014. okt. 7. 10:14

Velem lakik, mert már nem önálló, ezért annyiszor beszélünk, ahányszor belebotlok a lakásban. Néha nekem nincs annyira kommunikálós kedvem, mint neki, akkor tapintatosan leszerelem. :) Olyankor nem erőlteti, megérti.

Mindig az jut eszembe, ha majd nem lesz, mennyire fog hiányozni, és visszasírom a néha fárasztó dumáját.

2014. okt. 7. 10:12
Nem épp ehhez tartozik , a lányom mesélte , h az egyik ismerőse naponta 5x 6x hívta a férjét telefonon , a gyerek tiszta ideg volt tőle !!! dolgozik , dolgozna ! hogy lehet így dolgozni ?! ha valakit állandóan bactatnak , mert az nem igaz , h ennyiszer szükséges zargatni valakit . / azóta elváltak és nem pont ezért ! /
2014. okt. 7. 10:07
Ezt én sem bírnám... kb. hetente beszélünk telefonon 1x, max 2.
7. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Nefaria)
2014. okt. 7. 10:03
Kapd elő az összes türelmedet !!! nekem meghalt akkor az Anyukám , amikor 34 voltam / elmúlt 26 éve / szívesen megkérdezném tőle hetente , h hogy van !!!! A lányom is hetente 1x hazaszalad , de ha bármi van itt a neten tudunk traccsolni egyet , nekem a lányommal kicsit jobb a kapcsolatom , mint Anyukámmal volt és a lányom se könnyen tudott engem levakarni , mert ha 80 lennék , ő akkor is a gyerekem marad / a kislányom ! / hiába lesz akkor majd 60 ! amennyi én vagyok most , de vegyem tudomásul !!! h ő már felnőtt és hadd élje a saját életét !!!! segítsek , ha szükséges és ne lógjak rajta , ha nem szükséges ! Találjak magamnak elfoglaltságot !!! találok is !!!!
2014. okt. 7. 10:02
Én minden nap ha közelben vannak,de van hogy heti 2x csak,mivel én távol élek a családtól igy tartjuk a kapcsolatot,és álandóan hiányoznak,szerintem semmi gáz nincs abban ha napi 1x felhivom,persze mindenki más és más.
2014. okt. 7. 10:00

Én 2 naponta beszélek vele, de ha valami fontos van, akkor akár naponta többször....


Ha zavar téged, hogy anyud annyiszor hív, mond meg neki...Finoman..Hogy te nem érsz rá annyiszor telefonálni, s neked a napi többszöri telefonálás vele sok...

2014. okt. 7. 09:51
Jaj nem 4-5 naponta hanem napi 4-5.. Bocsi. Értő olvasás korán reggel még nem megy. Hát ez tényleg kicsit sok. Ne vedd fel a telefont akkor mindig és mikor rákérdez hogy miért akkor mondd hogy dolgoztam, elfoglalt voltam stb
2014. okt. 7. 09:49

Ez nézőpont kérdése. Felfoghatod úgy is, hogy minek hív folyton ilyen szarságokkal, úgyis beszéltek, meg úgy is, hogy milyen nagy öröm, hogy hallhatod anyukád hangját ennyiszer, más minden pénzt megadna érte.

Ha zavar, akkor óvatosan mond meg neki, hogy ráértek egy nap egyszer beszélni. Gondolom te is dolgozol, nyugodtan hivatkozhatsz munkahelyi szabályokra, programra, bármire.

2014. okt. 7. 09:49
Minden nap mivel vele élek. Mikor nem laktam itthon akkor is beszéltünk minden másnap. Köteléke válogatja. Engem nem zavarna sőt.
2014. okt. 7. 09:46
Így 30 (na jó, 35 :) ) felett engem zavar csak, hogy anyukám naponta 4-5 alkalommal felhív?! Jelentéktelen semmiségekért. Minden héten találkozunk, minden hétvégén átjön, minden nap rendszeresen ugyanabban az időben én hívom, hogy mi van vele, de ő napjában többször felhív, ha eszébe jut valami mérhetetlenül fontos közlendő ( pl látott egy jó kis kabátot a gyereknek a C&Aban). Csak nekem sok ez?! Ti hogy vagytok ezzel?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook