Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti ha beszélgetek a barátaitokkal, minden alkalommal köszöngettek ott egymásnak? fórum

Ti ha beszélgetek a barátaitokkal, minden alkalommal köszöngettek ott egymásnak? (beszélgetős fórum)


2020. okt. 10. 17:56
Egyik üzleti partnerünk úgy kezdi minden emailjét, hogy " szép napot ". természetesen viszonosszuk, de azért egymás közt jókat nevetünk rajta.
10. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 15:47
Attól függ kiről van szó. Van akivel igen, de van aki simán rámír köszönés nélkül, nem sértődök meg.
2020. okt. 10. 15:30
ja, minden találkozáskor, otthon minden elmenetelkor és hazaérkezéskor, stb
2020. okt. 10. 15:06
Igen
2020. okt. 10. 13:47

Legtöbbször igen, néha van kivétel.

Leginkább ha nagyon gyakran beszélünk.

6. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 13:43
Igen, minden nap köszönök, bár nem jellemző, hogy sokat beszélgetnék így. Inkább felhívom, akivel dolgom van és elmondom neki pár mondatban, amit közölni szeretnék vele.
2020. okt. 10. 13:38
Igen, köszönök. Nem minden alkalommal, de ha másnap újra írok neki, köszönök. Az uramnak is, gyerekeimnek is.
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 13:32
Minden órában nem, de azért a napi első beszélgetéskor illik köszönni.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 13:31

Azért nem hiszed már barátnődnek, mert szólt, hogy köszönj? :O

Szoktunk egyébként.

Véleményt megköszönni soha.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 13:25

Sok barátnőnek, sok az alja. A klasszikus barátnőből általában egy igazi van, és többi jó haver.


Mi általában köszönünk egymásnak, barátnő és haver, kolleganő, ismerőssel is.

2020. okt. 10. 13:16
Kicsit furcsán néztem ma, mikor kérdeztem valamit az egyik csajtól, akit barátnőmnek hittem. Naponta többször volt, hogy írogattunk egymásnak, vagy csak simán egy posztot küldtünk egymásnak, s ma elkezdett belémkötni, hogy úgy kezdjük a beszélgetést, hogy köszönünk. Egyrészt azért furcsálltam, mert más barátnőmmel ez fel se jön témának, a barátnőim is meg én is ha akarunk valami sokszor megírtuk a lényeget minden körítés s minden nélkül és nem akadunk ki, hogy most nem írta oda a másik, hogy hello, meg köszi a véleményt vagy bármit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook