Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti ezek után hogy állnátok ehhez a vásárláshoz? fórum

Ti ezek után hogy állnátok ehhez a vásárláshoz? (tudásbázis kérdés)


2020. júl. 22. 12:00

Fogalmam nincs.


Hála Istennek, szerencsés vagyok. :)

6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 21. 19:47
Eléggé nem profi üzlet. Jól tetted, hogy lemondtad a vásárlást.
2020. júl. 21. 18:07
Végül írtam nekik úgy e-mailt, mint sms-t, hogy nem szeretném már a telefont. Nekem ez volt furcsa, hogy telefonon vissza kell jelezni nekik a rendelést, mégse hívtak, semmi.
4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Csicsi25)
2020. júl. 21. 17:42

Én sem találkoztam még telefonos egyeztetéssel.

Hacsak nem az a kicsi üzlet, ahonnan évek óta rendszeresen rendelek. Ők felhívnak, ha van valami raktárkészlet-probléma. A többi üzlet már csak amiatt is e-mailt ír, mert az visszakereshető, ellenőrizhető.

2020. júl. 21. 17:15

Ha nem fizetted ki előre, akkor semmi gond, ne is foglalkozz velük. Keress egy másik helyet és rendelj onnan.

Amúgy mi sokszor rendelünk/rendeltünk a netről, de telefonon még soha egyik sem keresett, mindig e-mailben küldték az információkat. A kisebbik fiam pont telefont rendelt pár hete. E-mailben küldték a visszaigazolást, minden rendben ment, pár nap alatt meg is érkezett a telefon.

2. 346cfad937 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 21. 17:07
Töröltetném a megrendelést, és megbízható helyről vásárolnék telefont.
2020. júl. 21. 16:45

Pénteken reggel megrendeltem az internetről egy telefont. Láttam, hogy azt írják, hogy meg kell erősíteni a rendelést, viszont senki nem hívott. Tegnap írtam egy e-mail-t nekik, de semmi válasz. Ma délben felhívtam őket, elsőre senki nem vette fel, majd csak másodjára, amikor is megkérdeztem tőlük, hogy tudják küldeni a telefont, mert az interneten úgy mutatta, hogy van nekik raktáron, majd azt mondták, hogy ellenőrzik s visszahívnak. Ennek 5 órája már.

Ezek után elégge elbizonytalanodtam, mivel más helyeken rögtön telefonálnak, hogy küldik a csomagot, miegymás, itt meg magasra tesznek az emberre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook