Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti elhiszitek, hogy egy jóképű férfit is megkaphattok? fórum

Ti elhiszitek, hogy egy jóképű férfit is megkaphattok? (beszélgetős fórum)


1 2
31. Pampalini (válaszként erre: 30. - D7ba7bf7ff)
2020. febr. 19. 05:19
Abban igazad lehet hogy egy határozott fèrfinak nem tud ellen állni egy nő. Nèzzen ki bárhogy, persze ettől függetlenül lehessen látni rajta hogy ad magára.
30. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 21. - 184481d874)
2020. febr. 18. 23:31

A Norbi pont ott cseszte el, hogy nagyon a külsőségekre fókuszált, persze értem hogy mit akart mondani.


Ezzel együtt meg valakiben pont az kelthet undort, hogy rogyásig van szálkásítva meg reszelni lehet rajta a káposztát.


Az ilyen fanatikusok napokig nem isznak rendesen vizet, hogy jobban látszanak a szálkáik, mint a halnak.


(Ugyanis a víz ugye valamennyire kitölti a szöveteket és kerekded formát ad.)

29. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 21. - 184481d874)
2020. febr. 18. 23:23

Tudom szubjektív, de mondok egy példát.


Adrien Brody


Egy girnyó, önmarcangoló karakterszínész, tipikus "szép-csúnya" kategória, de olyan magabiztosság és önbizalom árad belőle, ami keveseknél. Minden elkeseredettsége ellenére árad belőle az a lelki erő amit a filmjeiben sikeresen adaptál. Ettől olyan vonzó és hiteles. Ez az én meglátásom.


[link]


[link]

28. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 21. - 184481d874)
2020. febr. 18. 23:03

Ez még a jobbik eset. Nagyon a külső tényezőkre megyünk rá.


És ha számomra a kapafoga a szexepilje, akkor mi van?


Vagy hogy egy cseppet sem érdekel a pocakja?


Vagy hogy kicsi a melle?


Tudom, ehhez egy másfajta hozzáállás kell.


Nem azt mondom, hogy proli legyen, de azért fürödjön legalább 3-szor (három a magyar igazság) egy héten... :)

27. Epresturmix (válaszként erre: 26. - Pampalini)
2020. febr. 16. 19:24
Gyakran érzek hasonlót! :D
26. Pampalini (válaszként erre: 24. - Epresturmix)
2020. febr. 16. 19:17
Párom azt mondja még ez az egy is sok néha. :D
2020. febr. 16. 16:41

Nem a jóképűség érdekelt soha, az én legfőbb erogén zónám az agyam, arra kellett hatni:-) Persze számított a fizikai vonzerő, a”kémia” is, de az nem a kockás hasban, 180 feletti magassagban vagy deltás vállban rejlik nekem, hanem hogy szeretem a (természetes) illatát, a szeme villanását, a mosolyát, a gödröcskét az arcán vagy a keze formáját...De, ha “agyban” nem fogott meg, akkor nem is jutunk addig, hogy ezekre különösebb figyelmet szenteljek.

A jóképűség meg relatív.Akitől pl. egy kolleganőmnek megremeg a lába, lehet hogy rám semmilyen hatással nincs.

2020. febr. 16. 16:15
Volt is, nem is egy! Lehetne most is, de már nem érdekelnek a férfiak. Elég ez az egy is!
2020. febr. 16. 03:12

Hogy is mondják? A külcsín megfog, a belbecs megtart?

Egyébként igen, azok táborát erősítem, hogy bizony a külső nem minden.

2020. febr. 16. 03:06
el
2020. febr. 16. 00:08
Nem is akarom ,mert nem az alapján választottam társat magamnak.Hogy is mondják? "Csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél..." Persze nem egészen így van,hisz első pillanatban csak a külcsint látjuk,a második pillanat az igazi!
20. 654268ce3d (válaszként erre: 18. - E/JaM)
2020. febr. 15. 21:44
Akkor még szerencse, hogy az én férjem. Neked nyilván nem jönne be :D
2020. febr. 15. 18:00

Én sem vagyok topmodell, sőt.

Nagy az orrom, kicsi a mellem, rendelkezem némi súlyfelesleggel is, de a férjem egy Adonisz.

2 m magas, jó testű, szép bácsi, fene se gondolta, hogy én kellek neki.

Mégis a sokadik évet húzzuk együtt, mert a külső nem minden.

Őt kihasználták, én szeretem.

Engem ő szeret azért, amit más nem látott bennem.

Elég összetett dolog ez, de így is elmondhatom, hogy rút kis kacsaként enyém egy olyan pasi, akiért bomlottak a nők.

Ma már csak én, és a család.

Tehát, igen, elhiszem, hogy egy jóképű pasit is megkaphatok.


Bízz magadban jobban👍

18. E/JaM (válaszként erre: 17. - 654268ce3d)
2020. febr. 15. 17:48
Szia! Lehet,hogy a férjed,külsőleg jól néz ki,de egy férfi aki a saját magát szépként definiálja,számomra borzasztóan férfiatlan és taszító.
2020. febr. 14. 23:13

Én elhittem és házhoz is jött. A férjem sokak szerint, de főleg szerintem, nagyon jóképű, magas, sötéthajú-szemű álom isten.

Hiába, szabályosan rajongok érte. Szerinte én meg szép vagyok, nem mindig hiszek neki. De úgy azért igen, mikor azt mondja, olyan szép vagyok nőben mint ő férfiban, nekem...

2020. febr. 14. 20:34

Szerintem is baj van az önbizalmaddal. Tehát a címmel ellentétben a kérdés nem az, hogy mi, fórumozók mit gondolunk a saját vonzerőnkről.


Ahogy azt már valaki említette az előttem hozzászólók között, a világ azt fogja számodra visszatükrözni, ahogyan vélekedsz róla. Ha szerinted nem vagy elég vonzó és ezért nem jár neked jó pasi, akkor nem is.


Majd ha elkezdesz másképp vélekedni önmagadról és azt mondod, hogy értékes ember vagyok, szerethető ember vagyok, elég jó vagyok és megérdemlek mindent, amire csak vágyok- akkor bármi lehetséges.

2020. febr. 14. 19:50
elhiszem
2020. febr. 14. 19:48

Mindenkinek megvan a maga keresztje.

Nem a külső dönt. Ha szimpatikusak vagytok egymásnak.

Én vékony pasi voltam mindig is. Eleinte telt barátnőim voltak. Aztán úgy döntöttem hogy mi lenne ha vékony lányokra hajtanék? És találtam olyan vékony lányt akinek bejöttem. Csak hinni kell magunkban.

2020. febr. 14. 19:07
Akibe én szerelmes vagyok, nős és családapa! Tudom hogy soha nem lehet az enyém, pontosítok ésszel tudom, de a szívem mást mondd! Nagyon jóképű és ő is tudja, hogy tetszik, mi több a felesége is!
12. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 14. 10:52
Nézz a tükörbe. Milyennek látod magad, milyennek láthat más? Egy taszítóan ronda liba, vagy egy helyes csajszi. Vedd észre hogy helyes vagy, vonzó és a neked helyes pasi lehet valóban helyes, vagy egy tapló, ha kinyitja a száját. A külső nem minden. De az is lehet, hogy szimpi a pasi, csak te helyesebb vagy és nem mer megszólítani. Ki kezdje?
2020. febr. 14. 10:52
Miért ne?
2020. febr. 14. 06:45
A jóképű fiúk sokszor ugyanolyan gátlásokkal küzdenek mint azok, akiket kevésbé szerencsés külsővel áldott meg a sors. Ez még csak a külcsín, ráadásul az önbizalomhiányt sem feltétlenül kompenzálja az adoniszi külső...pontosabban sokszor az a kompenzáció. Ráadásul a külső valóban nem ellentételezi azt, amikor első megszólalásnál ömlik a kultúra a szépen metszett ajkak mögül. :-)
9. Regin_a (válaszként erre: 8. - Vivo44)
2020. febr. 13. 23:29
Ezek után nem is kell semmit kommentelni, így van!
8. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 13. 23:09

Igen, elhiszem, akkor is ha rém ronda vagy, akkor is ha nem.

Csak nézz szét az utcán (ha nem falun élsz, ami egy utcából áll) és meglátod, hogy rém ronda pasik fogják szebbnél szebb lányok kezét, vagy nem egy szépségideálnak mondható lány, egy sokak számára is vonzó pasiét.

Valóban a külső az első szempont, hiszen, azt látjuk először egy pasiban. Viszont ehhez magadban kell rendet tenned, elhinned, hogy bármire képes vagy, bármit elérhetsz, majdhogynem bárkit megkaphatsz.

Lehet az a helyes pasi először úgy tekint rád, hogy nem éppen bombázó, de beszélgettek és kipattan a szikra, a közös nevező és akkor mind ez feledésbe merül...

Önbizalomra fel!

7. Érdekes73 (válaszként erre: 5. - Levarosbukta)
2020. febr. 13. 22:45
Miért lenne ápolatlan aki nem jön be neked ? Lehet hogy egyszerűen csak számodra nem vonzó. Másnak meg ő lehet az igazi. De ehhez meg kéne ismerni.
6. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 13. 22:36

Ha más is úgy látja, akkor biztos, hogy lehet valami igazság alapja. (: Neked lehet, hogy inkább önbizalom kéne.

Viszont olyannal meg mi értelme összejönni aki számodra nem helyes? Nem kell szépségnek lennie, de azért vonzalom nélkül szerintem nincs értelme. Viszont egy helyes pasi is találhat vonzónak egy kevésbé csinos nőt és fordítva is.

5. levarosbukta (válaszként erre: 3. - Érdekes73)
2020. febr. 13. 22:33
Bárhogy is van hangoztatva ez a baromság hogy nem csak a külső számít, de igen is nagyon számít. Sőt ha jól magadba nézel még neked is első látásra sokat számít a külső. Ha helyes, jó képű, jól öltözött egy férfi sokkal jobban vonzza a tekinteteket mint egy ápolatlan fickó.
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 13. 22:23

Akarhgy is hiszed magadrol... igazad lesz.

Szval,ha bejon a manyus, fel a fejjel.

3. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 13. 22:06
Nem csak a külső számít ez így elég felszínes szerintem.
2020. febr. 13. 21:43

Szerintem az ismerősödnek van igaza. Nem csak a külső számít. Nem mondom, hogy csak önbizalom kérdése az egész, de nagyon sokat lendít rajta, ha valakinek van. Na és persze, ott van még a vonzó személyiség is.

Ha nem így lenne, akkor minden jóképű férfinak bombázó lenne a barátnője, ami nyilvánvalóan nem igaz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook