Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ti diétáztatok már zabkásával? fórum

Ti diétáztatok már zabkásával? (beszélgetős fórum)


2019. júl. 4. 13:24
Mindenképp jó választás reggelire, de ne várj csodát. Én sokkal jobban érzem magam, ha zabkását reggelizem (a chia puding annyira nem jött be). Este szoktam 35 g aprószemű zabpelyhet (vagy 1-2 evőkanál chia magot) összekeverni 1-2 dl tejjel (vagy növényi tejjel), éjszakára a hűtőben hagyom, és reggel megeszem.Fogyni viszont nem fogytam, habár gondolom nem a reggeli étkezésen csúsztam el :)
4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Mazsinka)
2019. júl. 2. 19:27
Itt a nyár, kicsi leforrázott zabpelyhet ha elkeversz kis joghurttal /kefirrel és gyümölcsöt raksz bele, finom!
2019. júl. 2. 19:11
A zab jo. Sok mindent csinalhatsz belole. Lassan szivodik fel, jo esetben glutenmentes. Nem epp ch szegeny, de sok hasznos dolog van benne. En ma reggel ot deka zabpelyhet leforraztam vizzel, tettem bele kakaot, eritritet es fahejat. Eltelit.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Tedinaa95)
2019. júl. 2. 14:40
Nem pont diéta a zabkása, de kenyér vagy tészta helyett még mindig jobb. Az emésztésnek biztosan használ.
2019. júl. 2. 14:39
Mennyire volt eredményes? Mit és hogyan csináljak? 1 hónapom van leadni 3 kilót...és valahogy megálltam a fogyásba egy pár hónapja, de szerencsére vissza sem jöttek a kilók.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook