Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti csalódtatok már nagyot a legjobb barátotokban? Legjobb barátotok vált már a legnagyobb "ellenségetekké"? fórum

Ti csalódtatok már nagyot a legjobb barátotokban? Legjobb barátotok vált már a legnagyobb "ellenségetekké"? (beszélgetős fórum)

1 2
2012. szept. 24. 13:20
Csalódtam már, de én nem tudok haragot tartani. Köszönünk, megállunk egy-egy perce beszélgetni, és ennyi. Olyan sok van/volt, hogy valakit nagyon utáltam és barátok lettünk. :)
37. jugagannka1 (válaszként erre: 36. - 9678a02221)
2012. szept. 24. 13:17

Azért lakott velünk éveieg,mert amikor megismertük egymást tudtam milyen helyzetben van ott ahol lakott.Jóformán csak éhen nem halt. Ezért amikor a férjemmel szétmentünk utána mondtam neki hogy jöjjön oda hozzám,hiszen hely van és tényleg sok időt töltöttünk együtt.Nagyon bíztam benne és szerettem, de ezzel visszaélt, jókor volt jó helyen,és ügyesen hazudott már a kezdetek kezdetétől.

A rezsibe eleinte azért nem adott bele,mert nem volt munkája és elvileg pénze sem :(,de sajnos erre is rájöttem,hogy hazugság volt... mint sok minden.Eztán ugye a történet már ismert :((

36. 9678a02221 (válaszként erre: 35. - Jugagannka1)
2012. szept. 20. 12:51

Sajnalom;-(De tenyleg.Tudom milyen rossz erzes elvesziteni valakit akit a baratunknak hittunk..

A kicsi lanyod miatt ne aggodj,szerintem hamar tul teszi magat rajta.Bocsi hogy megkerdezem de miert lakott veletek ez a csaj evekig?Es miert nem fizetette ki a rezsi ra eso reszet legalabb?

35. jugagannka1 (válaszként erre: 31. - 9678a02221)
2012. szept. 19. 22:16
Megtörtént a dolog, a nagy beszélgetés és az hogy menjen el de végleg.Minden voltam csak éppen nem akasztott ember :( Mindenfélét a fejemhez vágott,hogy én megfojtom,én tönkretettem stb... Nem akarom fényezni magam,de bár nekem lenne egy ilyen ember az életemben aki így efféle módon tesz tönkre mint én ezt a barátnőt :(((( Azt kifelejtettem az eredeti sztoriból,hogy van 2 kisgyermekem is :( a nagyobbik(10) csak annyit mondott,hogy (xy) belevésődött a szívembe mint te anya és mint az öcsikém. :( beleszakadt a szívem,de ehhez mérten szó szerint dobtam ki! A kislányba meg majd lelket verek,erős és okos!
34. 9678a02221 (válaszként erre: 33. - Kiskornis)
2012. szept. 18. 16:26
Ha tenyleg a baratnod,akkor elfogad olyannak amilyen vagy-depresszioval vagy anelkul-es segit kimaszni a godorbol.Ha nem ezt teszi akkor nem beszelhetunk baratsagrol.
33. kiskornis (válaszként erre: 22. - Forgatos)
2012. szept. 18. 16:18

Igazad van...kaptam a témán,hogy ehhez nekem is van hozzászólnivalóm,de ahogy végigolvastam a hozzászólásokat,megakadt a szemem a tieden.Nagyon igazad van.Elvárás nélkül nincs csalódás.

A volt barátnőmmel azért nem beszélünk évek óta,mert először kicsit eltávolodtunk egymástól,éppen olyan életszakaszban voltunk,de nekem nehézségeim támadtak,és súlyosan depressziós lettem.Én elvártam volna,hogy mellettem legyen,ő pedig elvárta volna,hogy össszeszedjem magam nélküle is.Mindketten csalódtunk.Más okokból nem keressük egymást,de az eredet ugyanaz,mindketten dühösek vagyunk a másikra,és nem tudjuk elfogadni a másik álláspontját.És itt lép be,hogy mindenkinek vannak a határai,amit nem hajlandó átlépni senki kedvéért.Hát mi a barátságunkat áldoztuk be.

32. jugagannka1 (válaszként erre: 31. - 9678a02221)
2012. szept. 18. 16:18
Még nem történt meg sajnos az elküldés,azt mondja nincs hova mennie,az utcára meg nem tehetem ki,nekem még van lelkem...:(( Gonosznak már így is gonosz vagyok.Ha van rajtam sapka azért ha nem akkor azért ;)
31. 9678a02221 (válaszként erre: 30. - Jugagannka1)
2012. szept. 18. 16:14
Jol rafaztal te is:-(Szegenykem..Gondolom miutan kiraktad a szuret,Te lettel a vilag leggonoszabb embere.
2012. szept. 18. 16:08
Sajnos igen :( 6 évig voltunk a legjobb barátok,mint a testvérek úgy viszonyultunk egymáshoz,de rájöttem szépen lassan,hogy csak kihasznál és engem csak felhasznál az önző kis dolgai eléréséhez.Röviden,4 évvel ezelőtt szétmentünk a férjemmel,mindeközben a "barátnőmnek" nem volt hol laknia és egy árva fillérje sem volt.Mivel valóban úgy tekintettem rá mintha a testvérem lenne megkértem költözzön hozzám,hiszen úgy is majdnem minden nap együtt lógunk. Így is történt,én persze nagyon örültem,hogy egy olyan ember van mellettem a nehéz időkben aki tényleg szeret és nem csak valamilyen önző okból keresi a társaságomat.Egy éve kezdtem rájönni,hogy valami nem stimmel,4 éve én tartom el,nem fizet bele a háztartásba sem,semmibe sem.Mióta dolgozik,azóta pedig teljesen félredobott,és nem törődik semmivel,csak a saját dolgaival,az hogy én élek-e vagy velem mi van nem érdekli.Hogy érthető legyen,az én keresetem az az övé is,de amit ő keres ahhoz nekem már közöm nincs,mint egy kisgyereknél a kedvére kell tenni,mintha az anyja lennék.Aztán ami betette a kaput,hogy kiderült,hazudozik össze vissza,ha szükségem lenne rá nem számíthatok rá már,lekezelő és durva ha hozzászólok.Így meghoztam a döntésemet,mennie kell,mert nem csak anyagilag,de lelkileg is teljesen lehúz.Ez a "barátnő" életem legnagyobb csalódása,talán jobban fáj,hogy kihasznált,mint a férjemmel való válás :(
29. 82ef6f1c59 (válaszként erre: 28. - Virág00)
2012. szept. 11. 13:36
Sajnos igen de 5 éven keresztül játszotta előttem a barátot :(
28. Virág00 (válaszként erre: 20. - 82ef6f1c59)
2012. szept. 10. 18:14
Na ez nem a barát kategória.csak mi hittük ezt.
27. Virág00 (válaszként erre: 15. - 9678a02221)
2012. szept. 10. 18:11

Ez hogy tud fájni,nem is tudják,mert érzéketlenek,és önzők.

Sajnállak téged.

26. Virág00 (válaszként erre: 14. - 2a69f78972)
2012. szept. 10. 18:10
Nem-nem ő lett,csak azt hitte,hogy ezután is lesz potyaparti,ingyen taxi,stb.Nem így lett,mert az ex ugye nem dolgozik.
2012. szept. 4. 23:28

Én is.sajnos vannak olyan emberek,akik alkalmatlanok barátnak!az ilyen,aki a szemedbe vigyorog,a hátad mogott meg kitudja mit gondol rolad!kétszínu,és irigy,ha baja van,akkor minden nap hívogat,de ha szukséged lenne rá,akkor elfoglalt...jo,én nem tapadok rá a gondjaimmal,és zudítom rá az összes marhaságot.

mivel provokativ lélek,volt hogy be is kavart.

És élvezte.Vannak dolgok,amiket megteszel,és amikor elvárod,h.a másik viszonozza,nem ugy torténik.most kicsit kivagyok rá akadva,na mindegy,a lényeg,hogy már az elején jobb az ilyet kerulni,és megmaradni a "szia-szia" szinten.Egy barátja sincs igazábol mert már mindenki kiismerte...sajnos vannak ilyen jóbarátnők.

2012. szept. 4. 22:57
Csalódtam. Nem az ellenségem,de csalódtam benne. Mi barátnők maradunk,de már látom,h meddig mehetek el nála. ELÉG SZ@R VOLT rádöbbeni,h milyen is valójában és a csalódások is,még most is rossz,de igyekszem túltenni magam rajta mert nekem fontos az,h együtt nöttünk fel.
23. 9678a02221 (válaszként erre: 20. - 82ef6f1c59)
2012. szept. 4. 22:57
Az en velemenyem szerint az ilyen baratok valamire feltekenyek a masik eleteben,azert kezdenek el xart kavarni,pletykalni stb..Gondold at,mit irigyelhetett toled.Az en baratnom a hazassagomat a csaladi eletemet nem tudta elviselni..es ott bantott ahol tudta nagyot fog szolni,a gyerekeimen keresztul.
2012. szept. 4. 22:51
Én még nem csalódtam barátban, igaz, különösebb elvárásokat sem támasztottam feléjük.
21. 9678a02221 (válaszként erre: 19. - Minocska)
2012. szept. 4. 22:50
En sem vagyok egy halveru de ekkora pofatlansagtol elallt a szavam is,hidd el.Mikor hazaertem a gyerkocokkel,akkor kezdtem el bogni..A paromnak elmeseltem mi tortent,felhivta a baratnomet es kerek perec kozolte nem teheti be hozzank a labat..Az igazsaghoz tartozik,hogy masnap kuldott egy smst delutan 3.45 kor hogy 4 kor kezdodik a part szivesen lat..Valaszoltam neki hogy en is szivesen latom anyosodat.
2012. szept. 4. 22:48
Látom nem csak én jártam ilyen rosszul. Még mindig bánt a dolog. Én 1 hetes külföldi nyaralást fizettem neki szülinapi ajándékként. Jól érezte magát, jól kihasznált, majd megkaptam hogy én vagyok a hálátlan :D Ő meg még egy süteményt se sütött volna nekem és azt hittem ő a legjobb barátom.
19. Minocska (válaszként erre: 18. - 9678a02221)
2012. szept. 4. 22:37

Én heves vérmérsékletű vagyok, bár igyekszem uralkodni magamon. Azt hiszem engem nem érdekelt volna, mennyit melóztam, a fejére borítottam volna az egészet.

De szerintem neked nem is az fáj igazán, hogy téged kihasznált, hanem az, hogy a gyerekeidet bántotta meg.

18. 9678a02221 (válaszként erre: 17. - Minocska)
2012. szept. 4. 22:30

Egy egesz napot toltottem a torta keszitesevel fel ejszakat a diszitessel..Csak nem vagom tonkre a munkamat..Bar megfordult a fejemben hogy kifizettetem vele,de akkor miben kulonboznek Tole???

Legyen boldog.

17. Minocska (válaszként erre: 15. - 9678a02221)
2012. szept. 4. 22:21
És nem borítottad a fejére a tortát? Komoly önuralmad van.
16. Ladybird12 (válaszként erre: 15. - 9678a02221)
2012. szept. 4. 22:16
pff.... no comment.
15. 9678a02221 (válaszként erre: 13. - Virág00)
2012. szept. 4. 22:11
Sajnalom.Jol megjartad te is.En junius ota nem beszelek a legjobb bsratnommel,10 ev baratsag utan.Megsuttetet velem egy 3D s tortat 2 fajta sutit a lanya szulinapi partyjara vegignezte ahogyan 50 euroert ajandekot vasarolok a kiscsajnak,majd aznap delutan beallitottak hogy vigyuk at a tortat es a sutiket valamint az ajandekot,majd az ajandek atadasa utan a kerdesemre mikor kezdodik a party annyit valaszolt az en gyerekeimet nem latja szivesen mert a lanya osztalytarsai jonnek,es a 2 kicsi csak zavarna..Elkuldtem a fenebe.Azota nem is koszonok neki.
14. 2a69f78972 (válaszként erre: 13. - Virág00)
2012. szept. 4. 21:09

Esetleg nem ő lett az exed "új" barátnője?


Mert akkor viszont érthető!:(

2012. szept. 4. 17:19

Húsz évi barátság után csalódtam benne,nem az ellenségem,de nagyon bánt a dolog,számomra érthetetlen.Sose fogom megbeszélni vele,mert már nem tartom rá érdemesnek.Egyszerűen kiléptem a "baráti" kapcsolatból.Érdekes,nem erőltette ő sem a továbbiakat.

A történet röviden.Nagyon rossz kapcsolatban éltem már 17 éve.Mindig mondta,hogy ő ezt nem bírná elviselni,tehát tudta,hogy milyen a volt párom.Amikor kiléptem a kapcsolatomból,azt mondta,hogy erről előtte ne beszéljek,sem az anyagi oldaláról.Mindenemet otthagytam 45éves fejjel,a felépített házunkat,bútorokat,mindet.

Ez barátnő?

12. Ladybird12 (válaszként erre: 11. - 82ef6f1c59)
2012. szept. 4. 16:37
okkal nincs a jelenedben és a jövődben... én nem csak egyben csalódtam, le is sz.rom őket. :D
2012. szept. 4. 14:41
Ezt megbeszélni már nem lehet sajnos. Benne bíztam meg legjobban. Elköltöztem és utána fél éven belül elkezdett rólam mindenféléket terjeszteni, különösebb ok nélkül és meg sem akarta magyarázni. Próbáltam telefonon felhívni és megbeszélni (mert messze lakunk) de azt mondta ne hívjam mert idegesítő vagyok lol és 4 évig majdnem minden nap találkoztunk (addig nem voltam idegesítő?) és legjobb barátok voltunk elvileg. Ti hogy teszitek túl magatokat ilyen nagy csalódáson?
10. air (válaszként erre: 3. - Zsanci79)
2012. szept. 4. 14:23
Én is csalódtam már ,de ellenség nem lett! Az ellentét ,persze maradt :))
9. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - 82ef6f1c59)
2012. szept. 4. 13:59
A jó és a rossz, mint relatív fogalom, mindnyájunkban benne van. Nem tudom mit értesz konkrétan ellned fordulásnak, ez kicsit kevés leírása a dolgoknak. De biztosan mindenkivel előfordult már, hogy adódtak nézeteltérései a barátaival, hol kisebbek, hol nagyobbak. Ha fontos beszéld meg Vele.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook