Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » The(brit) X-factor kontra magyar x-faktor fórum

The(brit) X-factor kontra magyar x-faktor (beszélgetős fórum)


1 2
2010. okt. 6. 12:48

Szerintem az első 1-2 dián mindenképp az alap dolgokat kéne bemutatni,hogy mégiscsak a szórakoztató iparról van szó,aminek az alappillére a látványtechnika,a külsőségek,mint a technika mind pedig a szereplők kinézete által,és maga a produkció összességében.Utána ezeket sorban bemutatni,akár külön magyar és angol alapján.

Aztán ha megfelezed a képernyőn a diákat,akkor pedig lehet belevinni összehasonlítást,hogy melyik miért jobb,vagy rosszabb,és levonni a konzekvenciát,hogy mégis miért ennyire híresek ezek a műsorok,hogy mennyit ér mégis a látvány.

2010. okt. 6. 12:46
Ha majd meglesz az otthoniba is mind a 12 versenyző akkor már jobban lesz össze hasonlítási alapod. Tudsz majd versenyzőt versenyzőhöz hasonlítani vagy a zsűri tagokat. Elvileg a logo mindenhol egyforma. Vagy pl Balázs vs Dermot:) Pl az össze kötött versenyzőket végig kísérheted dal választás szempontjából...
2010. okt. 6. 12:40

Sziasztok!


Az egyetemen az egyik órámra kell készítenem egy prezentációt, melynek a témája a két x-factor összehasonlítása, vizuális, látványi szempontból.


Alapvetően mondhatná mindenki, hogy ez egyszerű, de nekem mégsem annyira az.

Én olyasmikre gondoltam, hogy a diákat megfelezem, és egyik oldal a brit, másik oldal a magyar, és összehasonlítani logot, helyszínt, beválogatott szereplőket, zsűri öltözetét, mimikáját, esetlegesen megírt szerepüket, ilyesmiket.


Mitől lehetne olyan átütő ez a prezentáció? Egy ideje görcsölök már rajta, mert semmi olyan nagyon jó ötlet nem jut az eszembe.

Ha valakit megihletett volna a téma, kérem szépen, hogy segítsen!


Előre is köszönöm szépen:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook