Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » The West fórum

The West (beszélgetős fórum)


2009. dec. 13. 18:27
régen én is játszottam és a párom, most már csak a párom viszi mind kettőt. Ő oda van érte
2009. dec. 10. 11:26

Valaki tud nekem segíteni ebben a feladatban,mert én már képtelen vagyok logikusan gondolkodni


Miután sikeresen megfejtettétek a napló részletet, útra keltek. További 2 lovat s élelmet vesztek magatokhoz, melynek költségeit magadra vállalod és nagyon reménykedsz benne, hogy sikerrel jártok.

Hosszú vándorlás után eljuttok egy romvárosba.

- De hát itt semmi nincs! - kiáltasz elkeseredetten, majd leugrassz a lovadról, és bosszúsan a porba rúgsz.

- Nyugalom, nézzünk körül, hátha találunk valamit!

- Mégis merre induljunk?

- Hárman vagyunk hát három irányba.

- Rendben, mire a lap leszáll térjetek ide vissza s megbeszéljük a látottakat.

Így is tesztek, majd hosszú órák múlva kimerülten visszatértek.

- Ti sem találtatok semmit?- kérdezed csüggedten társaidat.

- Semmit. Elmentem a város déli határáig, ott csak egy hegyet láttam, amelyből egy kisebb folyó eredt, amely egy keleten levő kisebb tóba torkollott. Ugyanott láttam a távolba egy másik hegyet. - mondta a kalandor.

- Én elmentem észak felé, de a városban nincs arra felé semmi. A városhatárnál viszont én is láttam egy kisebb hegyet, mögötte pedig egy nagyobbat, onnan szintén eredt egy folyó, valamint észak keleten egy nagyobb tavat láttam.

- Hát én nyugatra mentem, de a távolban csak egy folyót láttam, amely dél nyugaton szintén egy kisebb tóba torkollott.

Ez eddig nem valami sok..

- Javaslom mára pihenjünk meg, holnap pedig lovagoljunk el a hegyekhez. Én elmegyek az északiakhoz, te menj délre, te pedig keletre, majd 3 nap múlva ismét találkozunk ugyanitt, annyi idő szerintem elég, hogy a környéken is körülnézzünk. Muszáj valahol itt lenni a megoldásnak.. muszáj ennek a helynek a megoldásnak lennie!!

Kisebb tüzet raktok, majd a melegénél mindenki nyugovóra tér. Bár kicsit idegesen alszol el, mert eddig nem sok nyomát találtad a kincsnek..de ki tudja mit hoz a holnap.

Másnap reggel szótlanul összepakoltok és mindenki elindul a maga irányába.

A napok eseménytelenül telnek, miközben lovaddal baktatsz felfelé a dombon. Pár óra alatt eléred a tetejét, majd kisebb pihenő után ismét útra kelsz. A hegy bár kissé magasabb, de szerencsédre találsz egy utat amely a hegy tetejére vezet. Mikor felérsz körbetekintesz, de semmi különöset nem látsz, csak amit már eddig is tudtatok. Hosszas dühöngés és szentségelés után úgy döntesz, visszaindulsz a romvárosba, hátha a többiek szerencsével jártak.

A megbeszélt időpontnál kicsit később érsz vissza, de hál' Istennek nem hagytak magadra.

- Találtatok valamit? Bármit, egy barlangot egy elhagyott kunyhót a hegyekben bármit?

- Én semmit sajnos..

- Én a keleti hegyet másztam meg, elég magas volt, a tetején már volt némi hó. Ahogy felértem távolabb keletebre, mintha egy embert láttam volna. De aztán kiderült, mikor látcsővel néztem meg, hogy csak egy madárijesztő a semmi közepén..

- Hát ez nem igaz.. ezért jöttünk napokat idáig?!! - dühöngesz.

- Várj csak, -szólalt meg a nő- mit is mondtál pár napja mielőtt elindultunk?

- Fogalmam sincs, már nem emlékszem..


Feladatok:

- Emlékezz vissza mit mondtál korábban.

- Találd ki a következő lépést

2009. nov. 26. 09:15
Gratula:))
2009. nov. 26. 08:20
Megtaláltam a megoldást!
2009. nov. 25. 12:26
Érdekesnek tűnik!
2009. nov. 25. 12:14
Értem. Ránézek.
2009. nov. 25. 12:10
A fórumban van,de a kezdőoldal alján beletudsz lépni.
6. Veronika27 (válaszként erre: 5. - Terézia32)
2009. nov. 25. 12:06
Arról sem hallottam még...
2009. nov. 25. 12:00
ez a nagy west játék második kérdése.
4. Veronika27 (válaszként erre: 3. - Terézia32)
2009. nov. 25. 11:58
Ez micsoda? Mert én játszok a Westen de nem találkoztam ilyennel!
2009. nov. 25. 10:21

Ha valaki tudna segíteni ebben a kérdésbe:

A nevem első fele apámtól származik, aki Ciudad de México-ban született, a másik pedig anyám öccsétől, aki Rhone völgyéből származik. Szóval mi az eredeti nevem?

2009. nov. 24. 12:33
privátban is jó a segítség
2009. nov. 24. 12:31
Játszik valaki a "The West"nagyjátékán?segítség kellene a névhez?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook