Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » The Voice - élő show fórum

The Voice - élő show (beszélgetős fórum)


20. zebracsikó (válaszként erre: 19. - Csirivirir)
2013. jan. 5. 14:55
a zene.hu-n megtalálod az összes produkciót
2013. jan. 5. 14:51

Köszi. Reginát megtaláltam már.


Köszönöm szépen!

2013. jan. 5. 14:20

Péter: Adam Lambert -What Do You Want From Me


Regina: Dido: Thank You

2013. jan. 5. 14:16

Megmondaná valaki, tegnap kinek a dalát énekelte Péter, illetve előző adásban Regina???



Köszi előre is!

16. trapiti (válaszként erre: 15. - Zebracsikó)
2012. dec. 29. 18:48
:DDD
15. zebracsikó (válaszként erre: 14. - Trapiti)
2012. dec. 29. 18:46
Na, majd ha egyszer véletlenül odakeverednék, tudom majd, hova érdemes ülni :))
14. trapiti (válaszként erre: 13. - Zebracsikó)
2012. dec. 29. 18:42

Igen a show is tetszett neki, de leginkább az énekesek, egyébként is szereti a zenét és énekelni is szeret.


Az alsó sorokból nem nagyon látni, mert a színpad körül sokan állnak, illetve a mesterek mögötti lelátónak is csak a teteje jó igazán, de az oldalsó lelátók felső-középső részéről mindenhonnét jó látni :)

13. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Trapiti)
2012. dec. 29. 18:38

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, egy ilyen látványos csillogó-villogó showműsor biztos nagy élmény egy gyereknek :))

Jó helyen ültetek a kép alapján, elég közel volt a színpad.

2012. dec. 29. 17:18
Teszek képet az adatlapomra :)
2012. dec. 29. 17:18

Nagyon jó volt :)

6-7-ig volt gyülekező egy fűtött sátorban, itt volt sok wc is, így még mielőtt bementünk, ezt meg tudtuk oldani. Inni már nem ittunk délután, így semmi gond nem volt :) Este 7-től fél11-ig voltunk a stúdióban, mindig történt valami, úgyhogy nem unatkoztunk, a kislányomat pedig elvarázsolta az egész... Tényleg nagyon látványos volt és jó helyen is ültünk :) Fantasztikusan jól bírta, a szünetekben (reklámok, kisfilmek) kicsit felállt átmozgatta magát, de egyébként klasszul viselkedett. És nagyon lelkesen szurkolt, tapsolt, kiabálta a neveket Torzsa Gabi nagyon tetszett neki (is) :)

Egyébként a közönség nagyon jó vol, mindenki türelmesen viselkedett, nem volt tolakodás, sőt a körülöttünk ülőkkel kicsit össze is barátkoztunk. Egyébként épp mögöttünk is egy 5 éves kislány ült, kb. 15-20 gyereket láttunk, mindenki jól bírta :)

2012. dec. 29. 17:11

Na, hogy éreztétek magatokat?

Milyen volt az élő show?

9. trapiti (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2012. dec. 28. 13:54
Köszi :) meglesz remélem...
8. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Trapiti)
2012. dec. 28. 13:53
Jó szórakozást Nektek! :)
7. trapiti (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2012. dec. 28. 13:53

X-faktoros tapasztalatot kaptam közben, szintén 5 éves kislánnyal voltak, ők azt ajánották, vigyünk kártyát a holt idők kitöltésére :) jó ötlet, megfogadom... Plusz biztos ami biztos viszek egy papírbilit, ha nagy lesz a sor a mellékhelyiségnél, akkor is legalább a gyerek dolgát meg tudjuk oldani...

Egyébként már nagyon várja, iszonyú boldog tőle :)

A stúdió kb. 10 perc autóút tőlünk, itt van a kerületben, egy egészen új komlexumban, gondolom ha 1000 emert várnak, megfelelő az infrastruktúra is...

6. trapiti (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2012. dec. 28. 13:50
Remélem :) Ha már előtte ki lehet menni akkor a 3 órás adás alatt már nem gond.
5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Trapiti)
2012. dec. 28. 13:36
előtte biztos ki lehet menni, de közben csak a hosszabb szünetben, az meg talán csak egy van a Voice-ban, a többi reklámszünet elég rövid
4. trapiti (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2012. dec. 27. 16:55

A jegyen én is olvastam, az természetes, hogy az adás alatt nem mászkálunk :) Inkább az érdekelne, hogy az adás előtt van-e lehetőség pl. wc-re menni...

18 órára kell menni, 20.30-tól 23.20-ig tart az adás, ez egy felnőttnek is sok...

2012. dec. 27. 16:27

"Ön a jegy megvásárlásával hozzájárult ahhoz, hogy a képmását a TV2 televíziós sugárzás céljából rögzítése és az így rögzített felvételeket műsorában sugározza.

A stúdióba ételt és italt bevinni tilos!

Kérjük, hogy az adás ideje alatt a stúdiót ne hagyja el!"

2012. dec. 27. 16:24

hasonló műsor felvételén voltam és az xfaktor feltételeit ismerem:


mivel élő, ezért nem lehet kimenni a felvétel alatt!

Rövid szünetben kimehetsz, de ha nem érsz vissza időre, akkor nem mehetsz vissza, adás közben nincs mászkálás. A Voice-ban elég rövidek a reklámszünetek, nem tudom, mennyire tudtok igazodni ehhez.


Ha tartanak nagyobb szünetet , akkor lehetséges a pisilés.

Kajálni, inni nem lehet a stúdióban.


Műsor előtt van egy kis közönségbemelegítés, tapsoltatás, sikítoztatás, hasonlók, meg kiokítanak, mikor mit tehetsz, ezért kell olyan hamar menni.

2012. dec. 27. 13:38
Volt valaki múlt héten a Voice élő felvételén? Holnapra van két jegyünk, a kislányommal mennék (5 éves), kíváncsi lennék a tapasztalatokra. Pl. hogyan lehet wc-re menni, mennyire lehet látni, mivel telik este 6-tól adáskezdésig az idő stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook