Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Textilnyomás fórum

Textilnyomás (beszélgetős fórum)


12. szlilla5 (válaszként erre: 10. - Puritan)
2010. ápr. 20. 16:25
Ma vettem egy ICOTextilMAker-t már alig várom ,h kipróbálhassam. Vasalással kell majd rögzítenem és egészen 60°-ig moshatóak a ruhák. :)
11. szlilla5 (válaszként erre: 9. - Puritan)
2010. ápr. 17. 13:44
Nem hiszem ,hogy nagy reklámnak minősülne hiszen ez egy fórum. És ha nem mondhatnánk konkrét márkát akkor nem tudnánk egymásnak ilyen jól segíteni. Köszönöm a márka neveket,majd megnézem melyik kapható a környéken.:D :)
10. puritan (válaszként erre: 7. - Szlilla5)
2010. ápr. 17. 13:15
Ja igen, ez is tollszerű, olyan csőrkiképzése van a festékes tubusnak, mint egy tollnak, nagyon könnyű vele dolgozni, kontúrozni is akár, vagy ecsettel festeni is, ha nagyobb felületet akarsz kitölteni.
9. puritan (válaszként erre: 7. - Szlilla5)
2010. ápr. 17. 13:14

A pufi toll nekem nem tetszik (bocs caffi).

Annak amivel én festettem deka textilfesték a neve, csak nem akartam az előbb kiírni, nem tudom mennyire minősül reklámnak, ha igen bocsánat, nem az a célom vele.

8. caffi (válaszként erre: 7. - Szlilla5)
2010. ápr. 17. 11:27
A pufi tollról van kép a naplómban valahol....decemberben csizmákat díszítettem vele,a családnak névre szólót:)
2010. ápr. 17. 11:19

ezeknek a termékeknek mi a pontos nevük?

Puritan- akkor ezt fel kell festeni?!

Caffiét pedig lehet egy tollal is.

6. puritan (válaszként erre: 4. - Szlilla5)
2010. ápr. 17. 09:06

Igen, a D. betűvel kezdődő textilfesték nagyon tartós. Kipróbáltam azt is, amit caffi említ, az kevésbé tartós. A másikat ecsettel vittem fel, előtte előrajzoltam a mintát, hátoldalán vasaltam.

Gyerekpólóra készült a minta, a mosásnál nem tartottam be soha a 30-40 fokot, mindent minimum 60 fokon mosok, négy éves a póló, semmit nem fakult a minta, annyi a változás, hogy a póló kicsit kinyúlt, vele a minta is :)

5. caffi (válaszként erre: 1. - Szlilla5)
2010. ápr. 17. 09:02

Szia!

Én nemrég vettem olyan lapot,amire bármit nyomtathatsz....aztán csak fel kell vasalni....mi is gondolkodtunk a párommal h akár cégünk lógóját is tudnánk így nyomtatni pólókra:)))

De van textil festék....pufi toll...erre a célra....

Pufi tollat már használtam,könnyű és jó vele dolgozni!

4. szlilla5 (válaszként erre: 3. - Puritan)
2010. ápr. 16. 22:26
Jó ötlet!:D és ez van olyan TARTÓS ,mint azok amiket ilyen nyomással csinálnak? Azokat lehet mosni,vasalni... ebben az esetben mi a helyzet?
3. puritan (válaszként erre: 1. - Szlilla5)
2010. ápr. 16. 22:19

miért nem csinálod meg magad?

hobby boltokban rengeteg textilfesték van, olyan is, amit sötét anyagra is használhatsz, teljesen profin meg lehet csinálni

2. Mia87 (válaszként erre: 1. - Szlilla5)
2010. ápr. 16. 20:40
Pesten sok ilyen van. de azon a környéken nem vagyok ismerős :(
2010. ápr. 16. 20:39
Szeretnék egy trikóra szöveget nyomtatni,de sajnos a lehetőség nem túl sok hiszen minden cég,vállalat csak nagy mennyiségben vállalja. Tud valaki egy jó helyet, ami még jó árban is van?( Heves ill. Pest megyében- a legjobb lenne Hatvan és Gyöngyös ) Köszönöm a segítséget

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook