Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetű eltávolítás fórum

Tetű eltávolítás (beszélgetős fórum)


2022. szept. 8. 13:07

Mindenkinek köszönöm a tanácsokat.

Akkor türelemre intem magam. Megvettem az elektromos fésút, ez most bíztatónak tűnik. Remélem így megszabadulunk tőlük.

2022. szept. 6. 10:15

A lányom az iskolából hozta haza a tetveket. Az egész osztály tetves volt. Hetekig szenvedtünk,mert volt olyan szülő,aki nem foglalkozott a problémával és így a körforgást nehéz volt megállítani.

Nittyfor és a fésűn kívül a hajszálakról egyesével szedegettem le a serkéket akár naponta többször is.

Borzalmas időszak volt,sose jöjjön vissza.😤


Ja,azt elfelejtettem,hogy nálunk az egész család nittyforban úszott,mert mi is letetvesedtünk.


Nagyon sok türelmet kívánok nektek.

2022. szept. 6. 09:42

Ahogy az előző mondja.

30 évvel ezelőtt hazahozta a lányom az iskolából.

Akkor még csak a Nittyfor létezett, és tökéletesen hatásos volt.

Nem kell a hajat levágni hozzá,csak persze türelem kell hozzá.

Nade, az sok mindenhez kell, úgyhogy semmi baj.

2022. szept. 5. 20:31
Nittyfor+tetűfésű és türelem
2022. szept. 5. 18:29
Nekünk csak a Nittyfor vált be. Iszonyat büdös, de hatásos. Utána mindig csepegtettem a hajukra teafa olajat, az is szagos, de a tetű utálja, nem megy bele a hajba. A samponba is csepegtethetsz
2022. szept. 5. 18:24

utoljára 3 éve küzdöttem meg a tetvekkel a lányom hosszú hajában.

Paranit tetűirtó sampont használtunk hajmosásra egy hónapig, és első alkalommal, amikor ideadta a védőnőtől kapott papírt, két órán keresztül fésültem a serkefésűvel a haját

2022. szept. 5. 13:13
Pár napos mókázás volt.
2022. szept. 5. 13:13

Volt valamilyen olajos cucc, aivel befújtam a fejét, húztam rá sapkát, abban dunsztolódott fél napig, aztán tetűsamponnal lemostam.

A peték kiszáradtak, de nem hullottak le. Aztán egyesével huzigáltam le a hosszú hajszálairól, meg fésülgettem tetűpuskával.

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 13:02
Hát így elsőnek: Nincs tapasztalatom, de gyógyszertárban adnak hatásos szert, tudom.
2022. szept. 5. 13:00

Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni. 10 éves lányom két hete tetves lett és egyszerűen nem bírunk a tetűvel. Gyönyörű hosszú haja van, nem szeretnénk levágatni. Paranittal 3-szor mostam, 60 fokon mosok minden, családot is megkezeljük rendszeresen. Egyéb ötlet? Valaki próbálta az elektromo tetűírtót? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook