Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tetszik az orvosom... fórum

Tetszik az orvosom... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. dec. 11. 23:57
Kár, mert én nagyon kiváncsi vagyok, hogy Szofi dokija ugyanaz-e, akiről Jstefan írt.
166. Kippy
2012. dec. 11. 10:36
Nos, akkor úgy tűnik itt véget ért ez a fórum, mivel Szofi nem ír.
165. jojócska (válaszként erre: 37. - Szofi23)
2012. dec. 8. 19:13

pontosan milyen megnyilvánulásai vannak amiből arra kövtkeztetsz,hogy több vagy neki,mint páciens?

Mit mondott amiből esetleg erre következtetsz?

164. timycat (válaszként erre: 162. - 9b10f3d7ff)
2012. dec. 8. 18:40
Magánklinikára járok és ott nem kért; szülésért a pénzt meg egyenesen visszautasította; mondjuk az állami kórházban volt, nem a magánklinikán... és oké éreztem én mindig hogy kifejezetten érdeklődő, de betudtam annak hogy nagyon törődik a pácienssel :D
2012. dec. 8. 18:30
Neki az csak "munkaeszköz"...
162. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 151. - Timycat)
2012. dec. 8. 18:11

Nagyon félre értettél.

Természetesen, ha nem kér valaki hálapénzt, vagy díjat a vizsgálatért, nem azt jelenti, hogy szexuális vágya lenne az orvosnak a betege iránt. Csupán valamilyen oknál fogva , vagy mert csupán a hivatás tudata nagyobb a pénzéhségénél, vagy akármilyen oknál fogva nem kér, most a témában lényegtelen, de ha valaki szerelmes egy nőbe, elég furcsa még pénzt is elfogad, vagy kér. Inkább olyanról hallottam már, hogy az orvos visszarendelget valakit a pénzéért.

161. Krisz42 (válaszként erre: 140. - Szofi23)
2012. dec. 8. 18:01
Az semmit nem jelent az ágyban,h nőgyógyász.Attòl nem tud többet a szexről.És nem csak a tapasztalat számít,mert lehet vki 100nővel volt már,mégis csapnivaló az ágyban.Sőt,ha vki nőcsábász,akkor nagy a valószínűsége,h nem olyan jó.Akikre ragadnak a nők,azok gyakran egoisták és nem az izgatja,ha téged eljuttathata csúcsig,hanem csak magával törődik.
160. michelle.r (válaszként erre: 158. - 5bcf1b7c01)
2012. dec. 8. 17:02
Erre én vagyok az élő bizonyíték. Inkább a halál, mint liba, kacsa, fácán.
159. tücsimücsi (válaszként erre: 144. - Szofi23)
2012. dec. 8. 16:59

Nem olvastam minden hsz-t, de ha akarna tőled valamit már szólt volna és azért is, hogy keress emiatt másik dokit.

Akkor nem ütheti meg a bokáját hiszen már nem vagy a páciense.

2012. dec. 8. 16:56
Azt mondják, a sült liba mellett is éhen lehet halni >)
157. timycat (válaszként erre: 140. - Szofi23)
2012. dec. 8. 16:48

Volt egy évfolyamtársam, aki nagyon rá volt pörögve a nőgyógyászokra, mert hogy azokkal biztos szupera szex és kiváncsi hogy hogy teszi be :D Majd feltettem neki a kérdést, hogy ugyan vázolja már, hogy egy olyan "szerkentyűvel" ami minden -vagy legtöbb- férfinek adott a széleskörben ismert módokon kívül mit és hogy lehet még betenni? :D Mondjuk fejenállva, háromszor magakörül megfordulva... na erre nem tudott választ adni :D

A doki is férfi a köppeny alatt -mármint ha nem nőhöz jársz, tényleg ezt tisztáztuk már? :)- gondolom köztük is van béna férfi, ügyes férfi, figyelmes férfi, bunkó férfi stbstb

2012. dec. 8. 16:41
Ja és amit kihagytam, akármennyire is nem hinnéd ez neki a munkájának és a karrierjének a végét is jelentheti, akkor is, ha magánba jársz hozzá... Ez nem fogja érdekelni a MOK-Országos Etikai Bizottságát... Mérlegelj, megéri! Csak nehogy egy unalmas ügyelet közben, rábukkanjon a fórumra és magára ismerjen... Akkor megnézném szegénynek az arcát!
2012. dec. 8. 16:38

Én csak annyit mondanék, hogy orvosként ő is ugyanolyan ember, mint akárki más... Ugyanolyan szükségletekkel, vágyakkal, csak őt kötik az etikai dolgok, amit sokan felrúgnak...

Viszont, ha megtörténik, történjen, minden okkal van.Emellett biztosítalak abban, hogy ha lesz valami köztetek soha többet nem fogsz hozzá menni rendelésre,szóval mielőtt elkezdenétek kezdj el új orvost is nézni...Ez csak egy jó tanács!

154. a78c2ff918 (válaszként erre: 122. - 9f98008a3b)
2012. dec. 8. 16:33
:DDD
153. a78c2ff918 (válaszként erre: 109. - Szofi23)
2012. dec. 8. 16:31
Ugyanmár...persze pont arra ér rá,hogy 528 betegével csevegjen...Ne légy naiv,fix,hogy akar valamit...;) Emberből van...Ja:és pasi...:P A többiekkel ugyanúgy nyomják a szex-nő vicceket mint a szakmunkások...:P Szörnyűek...:DDD
2012. dec. 8. 14:15

Te is csak egy strigula leszel a sorban.

És még hányan lesznek/voltak :D:D

151. timycat (válaszként erre: 145. - 9b10f3d7ff)
2012. dec. 8. 10:25

Ha nem kér lóvét az azt jelenti, hogy... :o


pedig tényleg nem volt semmi, soha, nálam még gondolati szinten sem, néha "meghívott" egy-egy rákszűrésre a "ház ajándéka" címmel (13 éve hozzá járok) én meg nem erőlködtem a fizetéssel :DD jaj de naív tudok lenni ilyen témában :D A héten voltam éves kontrollon meg is jegyezte milyen régen látott én meg közöltem, hogy szerintem ez inkább tök jó, hogy évente csak 1-szer találkozunk, onnantól nem nagyon beszélgettünk, csak a kötelező kör :DD

2012. dec. 8. 10:18
Másik forumon van egy orvos asszisztensét dugta meg.Csámcsogtunk rajta nevetséges volt.A fényképedet töröld ki ciki a helyzet nagyon.Enyi erövel a nevét az orvosnak le irhatod.Mav,sote,sote2 és tovább.Ügyelet alatt mindenki mindenkivel van.Egyel több vagy kevesebb kobor numerája van nem számit.Meg lepö lesz a számodra amikor ra jössz semmivel nem különb egy másik férfinál.Nem a szakmán mulik milyen vele egy jót dugni.Sok sikert! Nyiltan fel válalni nem semmi ebböl lárszik mindenki más.Talán szét keféli az agyad és meg nyugszol attol meg boldog lesz ha rád ismer világá kürtölöd..
149. Kippy
2012. dec. 8. 10:10

Nos? :)

Hogyan folytatódik a történet?

148. Sunny1 (válaszként erre: 144. - Szofi23)
2012. dec. 8. 09:03
Hát azért én miután összejöttünk már nem fizettem, furcsa is lett volna! Bár igazán az asszisztens furcsállotta vagy egy fél percig, utána levágta, hogy mi van.
2012. dec. 8. 08:42

Nekem is tetszik a történet!! Kíváncsi vagyok a végére! Sok sikert hozzá! Még az is lehet hogy szerelem lesz belőle!

Nem tudom miért ítélik sokan el ezt a dolgot?! Emberek vagyunk! Pl sok pap van, aki nőzik és mégsem zárják ki! Elmond három miatyánkot és ennyi!!! A nőgyógyászt sem fogják ilyen végett elítélni!! Főleg nem a kollegái!!!

146. Titánia83 (válaszként erre: 145. - 9b10f3d7ff)
2012. dec. 8. 00:18
Enissa, ez egy korrekt válasz, és mindazonáltal nagyon frappáns is! :)
145. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 144. - Szofi23)
2012. dec. 8. 00:06

Szerintem, ha érez irántad valamit akkor nem engedné, hogy fizess a vizsgálatért. Nem olvastam végig a fórumot, így nem tudom, tett-e ráutaló magatartást,hogy több vagy neki, mint páciens. Az orvosoknak is nehéz, hiszen ők nem szeretnék megbántani a beteget. Nekem egy kolléganőmet kért meg a nőgyógyásza, ha lehet akkor keressen másik orvost, amikor az többszöri "vizsgálat" után felajánlotta magát. Te tudod a helyzetet, a Te döntésed. Az orvos is, éppolyan ember, mint más férfi, a nőgyógyász diplomájával nem tud többet nyújtani szexuálisan, mintha esetleg mérnöknek, vagy péknek tanult volna. Nem tudom mennyire haladt már előre a dolog, de én biztos nem erőltetném, ha akar valamit talál indokot rá, hogy megismerjen. Ha kifizeted a vizsgálatot, mert írtad az jár neki, akkor gondolom maszek rendelőbe jársz hozzá. Meghívhatott volna valahova, ha ő is hasonlóan érez irántad.

Azért nem vagyok semmi jónak az elrontója, sok sikert hozzá!!!:)

144. Szofi23 (válaszként erre: 141. - 9b10f3d7ff)
2012. dec. 7. 23:40
A vizsgálat díját szoktam kifizetni,de ez természetes még ha eltöltenék vele egy pár éjszakát akkor sem fogadnám el hogy ingyen vizsgálgasson.Privát életet és a munkát nem kell összekeverni szerintem!
143. Szofi23 (válaszként erre: 142. - Jackie92)
2012. dec. 7. 23:38
Köszönöm:)) megirom majd hogy alakult végül :)
2012. dec. 7. 23:06

Szia! Nekem is nagyon tetszik ez a történet, és én is csak azt tudom mondani, hogy hajrá! Sokan itt túlkomplikálják a helyzetet. Egy nőgyógyásznak miért ne lehetne kapcsolata, főleg ha az futókapcsolat???? Amíg nem mondod azt, hogy zaklatott, addig neki sem lehet semmi jogi problémája. Egyébként sem kell az ilyet nagy dobra verni.Persze van egy ilyen sztereotípia, hogy pácienssel nem kezdhet.Nos szerintem erre Magyarországon annyira nem figyelnek oda, már csak abból is ítélve, hogy milyen itt az egészségügy.A másik meg, hogy szerintem sok olyan orvos volt már , aki így ismerte meg a feleségét. És vegyük csak azt példának, hogyha felesége lenne, akkor nem járhatna hozzá, hanem egy vadidegen nőgyógyászhoz kellene járnia? Ez hülyeség! Szerintem amíg diszkréten intézitek a dolgot, addig nem lehet baj. Persze, ha más páciensek előtt mászol rá a betegasztalon azt biztos sokan nem értékelnék. Másik nagy előny, ami melletted szól, hogy magánrendeléseire jársz, tehát ilyen szempontból egyáltalán nem nyilvános a dolog.

Szerintem amire inkább oda kell figyelned, hogy ha csak kalandot akarsz, mert úgy indulsz neki, akkor maradj is meg ennél, 2-3 éjszaka után is, mert az egy kicsit kellemetlen lenne, ha s doki belemenne a játékba, aztán te meg komolyabban kezdenél gondolni rá.

Sok sikert és hajrá! :) Kíváncsian várom a fejleményeket. :D ( persze ha megírod ide)

141. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Szofi23)
2012. dec. 7. 22:26
Szia! Van egy kérdésem,szoktál neki adni hálapénzt, vagy adtál neki valaha?
140. Szofi23 (válaszként erre: 139. - Krisz42)
2012. dec. 7. 21:37
De miért lenne fantáziátlan? Tényleg kíváncsi vagyok egy ilyen orvos milyen az ágyban? Gondolom sok mindent tud a női testről a munkàja miatt is,ez előny nem?:DD Vagy kitudja lehet csalódás lesz
139. Krisz42 (válaszként erre: 129. - Jstefan)
2012. dec. 7. 21:15
Én biztos nem tudnék ilyen ffival összejönni még a szex kedvéért sem.Elég üresfejű lehet és fantáziátlan,főleg az ágyban.De neked sok szerencsét a dokidhoz,remêlem vele jobban jársz.
138. Szofi23 (válaszként erre: 137. - Sunny1)
2012. dec. 7. 19:52
Megirom mindenképp mi volt :))
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook