Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tetszem neki? Ti megérzitek, ha bejöttök valakinek? fórum

Tetszem neki? Ti megérzitek, ha bejöttök valakinek? (beszélgetős fórum)

3. 8a65af67ce (válaszként erre: 1. - Pompom77)
2018. jún. 15. 09:51
Tetszhetsz neki, de ez nem jelenti azt, hogy akar tőled valamit. Nekem is tetszett/tetszik sok mindenki, de ennyi. :D
2018. jún. 15. 05:53
Hát mivel már a vizsgaidőszaknak is lassan vége ha esetleg még összefuttok egyen akkor köszönj, kezdeményezz beszélgetést. Ha erre sem tud mit lépni, lehet, hogy tetszel neki csak málé....akkor meg lehet jobb ha hagyod....
2018. jún. 15. 02:03

Általában megérzem/észreveszem, ha valakinek tetszem, és többnyire ezek be is szoktak jönni. Mármint volt már néhány pasi, akinek a viselkedéséből úgy vettem le, hogy bejövök nekik, és igazam is lett (pl kezdeményeztek nálam). Most viszont van egy egyetemi csoporttársam, akiről nem tudom mit gondoljak.


Az elején fel sem tűnt nekem a srác, csak az, hogy az órákon hosszú ideig bámult, ha ránéztem mindig összetalálkozott a tekintetünk és elkapta a fejét,... ezek a tipikus flörtök, viszont nem ismertük egymást, sosem történt ezeknél több. Én vettem a bátorságot és írtam neki sulival kapcsolatban. Majdnem egy egész regényt írt nekem, pedig csak egy rövid kérdésem volt, de ettől kezdve folyamatosan köszönt, ha meglátott, de semmi több nem történt, nem beszéltünk azóta.


Félreértelmeztem volna az egészet és nem is tetszenék neki? Tudtommal nincs barátnője, figyeltem, hogy más lányt is bámul-e órán, de nem. Volt, hogy mellette ültem, és láttam rajta, hogy ideges (én is az vagyok, ha olyasvalaki közelében vagyok, aki tetszik). Igaz, hogy nem vagyok modellalkat, viszont azt már sokan megjegyezték, hogy gyönyörű arcom van. Esetleg csak emiatt bámulhatott, mert tetszett neki az arcom, de "amúgy" nem is jövök be neki/nem akar tőlem semmit? Szerintetek?


Illetve, volt már veletek olyan, hogy az egyértelmű jelekből úgy gondoltátok, hogy bejöttök az illetőnek, aztán kiderült, hogy mégsem? Mi okból "küldik" akkor ezeket a jeleket, ha aztán meg semmi nincs a dologból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook