Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tetszem az öccsének? fórum

Tetszem az öccsének? (beszélgetős fórum)


9. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 2. 20:17

És? Kb minden nőt megnéznek. Néha tetszik nekik amik látnak, néha szörnyülködnek.

Az meg, hogy kedves, nem jelenti azt, hogy akarna is valamit.

8. NomNom (válaszként erre: 7. - Piroska52)
2021. ápr. 2. 09:29
Lehet h őt jobban érdekli öcsike mint az öcsikét ő. 😂
2021. ápr. 2. 08:46
Szóval, tetszik neked is, csak ilyen nyakatekerten próbálod elmondani, volt már ilyen a történelemben.
2021. ápr. 2. 07:24
Szeretnéd, mi, hogy tettszél neki?
5. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 2. 07:20
Illetve ha annyira szeretnéd a párod,mint ahogy leírod,akkor nem akadna össze a tekinteted tesóval...itt te kell,hogy szégyeld magad.Ott a pasid,erre a tesójával szemezel.Nem sok jövője van ennek a kapcsolatnak.
2021. ápr. 2. 06:12
Szerintem neked tetszik ő és kicsit többet beleképzelsz a szituba mint valójában van. A pasidra koncentrálj inkább.
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 2. 05:02
Jajjj de útálom ezt!Valaki jó fej,kedves,már biztos dugni akar...
2. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 2. 04:55
Fiatal fiú, megnéz. És?
2021. ápr. 2. 01:04
Par honapja vagyok egyutt a parommal meg csak, es minden masodik heten naluk toltok egy par napot. Van egy occse, aki nalam egy evvel fiatalabb, es mostanaban mintha kedvesebb lenne az atlagnal. Van baratnoje neki is, de multkoriban eszrevettem, hogy vegignez rajtam, mikozben levettem a puloverem, es mostanaban sokszor szol hozzam, integet, tobbszor osszeakad a tekintetunk. Persze nem akarok paranoid lenni, nagyon szeretem a parom, es en lennek a legboldogabb, ha csak egy jo barati viszony lenne kozottunk. Lehet viszont, hogy tenyleg tetszem neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook