Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tetováltatni szeretnék. Tudnátok ajánlani Bp-n valakit? fórum

Tetováltatni szeretnék. Tudnátok ajánlani Bp-n valakit? (tudásbázis kérdés)

22. 3e253763f5 (válaszként erre: 21. - Poss)
2010. szept. 1. 15:38
Elküldtem :)
21. Poss
2010. szept. 1. 13:06
Persze, hogy érdekel:) Várom.Köszi
2010. aug. 31. 15:19

Szia!:)


Remélem nem haragszik meg rám az illető,de itt a Hoxán is van egy lány aki tetováló...amit láttam munkáit azok szépek voltak!:) Talán Tőle érdeklődhetnél...


Priviben elküldöm a nevét ha érdekel..?!:)

19. cbe267d9cf (válaszként erre: 16. - Poss)
2010. aug. 30. 21:08

Nem ezt olvastam, és hidd el, nem is akartalak megbántani! Elnézést, ha úgy hangzott. Csak annyi embertől hallottam már a tetkóimat nézve első kérdésként, hogy mennyibe kerül... hogy ezért szoktam elmondani azoknak akik szeretnének.

Egyébként meg persze, értem, hogy próbálsz viszonyítani.

18. Mia87
2010. aug. 30. 20:23

Ezek a tetováló szalonok nem olcsóak de minőségi a munkájuk...


Black&White Tattoo itt Anitát kell keresni. (Lukács Anita)


Andy's Tattoo itt Andort kell keresni, bár ez már lehet hogy nincs meg..... vagy más néven működik... (a teló száma már nincs meg.. :( )


BP. Ink Tatoo itt Gabeszt tudom ajánlani meleg szívvel....

17. Ella89 (válaszként erre: 16. - Poss)
2010. aug. 30. 14:02

Szerintem kijön 10 ezer alatt, ha csak ilyen picit szeretnél.


Sajnos nem találtam meg, hogy hol van konkrétan a szalonjuk azoknak, akik a fesztiválon csinálták. :( De nézz körül a neten, sok honlapon van árlista is.

16. Poss (válaszként erre: 14. - Cbe267d9cf)
2010. aug. 30. 13:30

Nem hiszem, hogy azt olvastad, hogy olcsó legyen 'oszt kész.

Mivel abszolút nem vagyok képben az árakban, ezért kérdeztem, hogy kb mennyi. Mert ha azt mondom, hogy ezt meg ezt szeretném, amire mondja a számomra ismeterlen tetováló, hogy ok 15ezer, honnan tudjam hogy sok érte, vagy nem??? Mellesleg mivel nincs tetováló ismerősöm, így mégcsak megtippelni sem tudom. Ezért kérdeztem. Felmérni fel tudom, hogy nekem mennyit érne, és nem érne többet 10ezernél, (egy kis csillag, kis betükkel, ami összesen 4*4-es lenne. ) Remélem mostmár érted. :)

Nem ezen akarok spórolni, ha már egyszer meg szeretném csináltatni.

15. Ella89 (válaszként erre: 14. - Cbe267d9cf)
2010. aug. 30. 13:19

Szerintem az enyém jó lett. Pedig nem volt drága. :)


De tény, hogy néhány tetoválás borzasztó :S

2010. aug. 30. 12:40
Olvasom itt az anyagi találgatásokat... szóval tényleg nem beleszólni szeretnék, meg bárkinek a zsebében turkálni, csak megszívlelelnő jótanácsként mondanám. Ne anyagi kérdés legyen tetkó! Inkább legyen meg fél évvel, vagy egy évvel később, de az profi legyen. A "mennyibe kerül" megközelítés vezet oda, hogy egyszer csak összefutsz valakivel, aki "kivarrlak én ennyiért" felkiáltással rád tetovál valami borzalmat, amit aztán egy életen át takargathatsz, vagy sokszorosáért varrathatsz át. Inkább később, de minőségit - és az nem olcsó. De gondolj bele: egy életre hordod majd.
13. Ella89 (válaszként erre: 6. - Poss)
2010. aug. 30. 12:22

Szerintem biztos kijön annyiból. Az enyém ekkora:


[link]

12. Pahet a vadász (válaszként erre: 11. - Cbe267d9cf)
2010. aug. 30. 11:31

megnéztem :)

nem rossz :)

nagyon ügyesek :)

11. cbe267d9cf (válaszként erre: 4. - Poss)
2010. aug. 30. 11:09
Black Moon, nekem Erika készített többet is. [link] közelebb van csonthoz, annál kellemetlenebb, de tényleg egyéni fájdalomküszöb kérdése.
10. Poss
2010. aug. 30. 11:04

:D:D:D Akkor egy cipőben járunk. Engem még vérvételre is vontatókocsival húznak be:D:D:D

De arra gondoltam, hogy ez lehet hogy a tű miatt van. ezeknél a tetoválóknál meg nem látszik a tű, csak az a kézi gép, vagy micsoda:D és az talán nem olyan félelmetes. Ha meg már belekezdett, akkor tök mind1, nincs visszaút:)

2010. aug. 30. 10:58

nekem nincs tetkóm, de lesz :)

ha ráveszem magam :)

csak félek én is a fájdalomtól :D

8. Poss (válaszként erre: 7. - Pahet a vadász)
2010. aug. 30. 10:55
akkor nagyobb csillag, de a három betű kell nekem. :) Te is tetoválsz? vagy csak szeretsz tetováltatni?:)
7. Pahet a vadász (válaszként erre: 6. - Poss)
2010. aug. 30. 10:53

:)

3 centis csillagba a betű elveszik :)

vagy nagyobbat kell, vagy ne legyen benne 3 betű...

6. Poss (válaszként erre: 5. - Ella89)
2010. aug. 30. 10:19
És mekkora ez a lepke? Én egy kb 3 cm-es csillagra gondoltam, amiben 3 betű van. Ez kijönne 10-ből?
2010. aug. 30. 10:17

Most töröm az agyamat, hogy kinél csináltattam.

2007-ben Újpesten volt szalonjuk, a nevüket nem tudom, mert egy fesztiválon tetováltak, de nagyon gyorsan, szépen, igényesen dolgoztak, 8000-ért vállalták a lepkét a lapockámra, gyönyörű lett, sárga-azúrkék színben. 2 duci csaj és egy srác volt kint a rendezvényen és mondták is, hogy mi a szalon neve, de az Istenért nem jut eszembe, a gooogle-n sem találom őket. :(

4. Poss
2010. aug. 30. 10:16

Tudoooom, hogy sok hely van:) Ezért kértem segítséget:) Amúgy mind1 merre. Belváros, Dél -Pest, de ha valaki a 12 kerületben tud, nekem az is jó :)

A lényeg, hogy a lehető legfájdalommentesebben történjen:) Elég alacsony a fájdalomküszöböm.

Nagyon fáj amúgy bokán?

2010. aug. 30. 10:11

Bp-en nagyon sok hely van :)

mégis merre lenne neked alkalmas?

2. Poss
2010. aug. 30. 10:05

Sziasztok!

Szeretnék egy kis tetoválást a bokámra. Tud valaki olyan helyet ajánlani, ami árban elfogadható, és szépen dolgoznak?:) Előre is köszönöm!

1. Poss
2010. aug. 30. 10:03
Tetováltatni szeretnék. Tudnátok ajánlani Bp-n valakit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook