Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválást akarok ma délután! Érvek, ellenérvek? fórum

Tetoválást akarok ma délután! Érvek, ellenérvek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
26. körömvirág (válaszként erre: 1. - 96126be7d9)
2009. ápr. 27. 08:55

Szia!

Ha alaposan átgondoltad, és erős az elhatározásod, hajrá!

Nakam is van, engem sem tudtak annakidején lebeszélni, és egyáltalán nem bántam meg. A köldököm körül van, már 10 éve. A terhességem alatt eléggé "megnőtt", de mára már gyönyörűen visszaállt eredeti formájára. És azt hiszem, örülni fogok, ha 60-70 évesen az lesz a legnagyobb bajom, hogy hogy néz ki a tetoválásom.

2009. ápr. 27. 08:55
Szeintem felindulásból csináltatni hülyeség! Gondold át, én 3 éven keresztül gondoltam. :) Van 4, egyiket sem bántam meg. Ha öreg, és ráncos leszek, majd azt mondja az unokám, hogy ejjjj de vagány nagyanyám volt. :) Szerintem ha valaki megbánja, nem biztos, hogy bevallja. Nem bizti, hogy az is jó ötlet, ha rögtön nagyon látható helyen van. Jaaaaa, és készülj fel, fájni fog, mint az atom! (Esetleg miért nem próbálod meg a hennát? Mert a tetkó örök élet.)
24. potyek
2009. ápr. 27. 08:54

Átrajzoltatni?Még csak az kéne!Inkább legyen egy sebhely, mint egy minta!Én tényleg nagyon bánom,de akkor nem hallgattam senkire:kellett és kész!És ráadásul a párom nevét és bevésettem és azzal magyaráztam meg, hogy sosem fogom bánni,mert mindig ő lesz a gyerekem apja!

És lássatok csodát;ha hiszitek ha nem:már nem ő a gyerekem apja!!!!

Ilyen is van és erre nem gondoltam 8 évvel ezelőtt!!!

23. 96126be7d9 (válaszként erre: 18. - Marjann)
2009. ápr. 27. 08:54

Irodában dolgozom, ráadásul ázsiai cégnél.

:S


Viszont nagyon akarom, és önmagamért.

22. **Rita** (válaszként erre: 1. - 96126be7d9)
2009. ápr. 27. 08:52

Nem vagy már gyerek

Ha Te akarod, és átgondoltad nem mindegy hogy kinek mi a véleménye?

21. potyek
2009. ápr. 27. 08:51

Olvasgass azokról,akik megbánták és mit szenvednek, hogy ne legyen többet:

[link]

Az enyém is kicsi kb 3x3 cm; de tudod milyen szar, amikor felvennék alkalomra egy szép blúzt és nem vehetem fel ,mert kilóg a tetkó belőle?E miatt kell más ruhát néznem!Pl egy spagettipános felsőt sem veszek fel,mert kilátszik!Nekem ciki, elcsépelt és mindenkinek van valahol;így hiába az eredeti minta,akkor is égő...szerintem.

20. Marjann (válaszként erre: 13. - Potyek)
2009. ápr. 27. 08:51
Arra nem gondoltál, hogy átrajzoltatod valami olyan mintára, ami jobban tetszik? Lehet, hogy picit drága, de ha leszedeted, annak is megmarad a helye:(
19. dac36f3dfa (válaszként erre: 15. - 96126be7d9)
2009. ápr. 27. 08:50
Ne csináld,te már most azon gondolkodsz,hogy hogyan fogod eltakargatni!
2009. ápr. 27. 08:50

Szia!


Ellene szóló érv: nagyon sok munkahelyen nem tolerálják ha látszik a tetkó. Ilyen a legtöbb irodai munka, vagy ahol vevővel, ügyféllel találkozol. Ha most nem is dolgozol ilyen körben, pár év múlva még oda kerülhetsz!

Engem személy szerint az tart vissza, hogy fog kinézni 50éves koromban. A csukló ilyen szempontből főleg kritikus, ráadásul nem járhatsz mindig hosszú ujjúban.

Én azt javaslom, hogy még pár hónapot várj vele, amíg nem hirtelen ötlet lesz, és tudni fogod, hogy nem bánod meg később. Én ráadásul biztos olyan helyre tetetném, amit később, ha szeretném el tudnám takarni, pl derékre.

17. 96126be7d9 (válaszként erre: 16. - Potyek)
2009. ápr. 27. 08:48
Az nem igazán érdekel hogy mi lesz 50 éves koromban. Egy tetovált 50-es valakin legalább látszik hogy volt fiatal. :)
16. potyek
2009. ápr. 27. 08:45

Pont Dunaújvárosban csináltattam, de ne kérdezd, hogy hol; mert már gőzöm sincs!

A csuklódra?Ott még takarni sem lehet,ha megbánod és mindig szégyelnéd,mert mindig látnád.Gondolj bele; leszel 30-40 és 50 éves is!

2009. ápr. 27. 08:45
Hát ettől félek én is, hogy egy életra szól. Viszont tényleg kicsi lenne, egy karórával el lehet tűntetni ha zavar.
2009. ápr. 27. 08:43

Itt vagyok, csak néha dolgozom is ;)


A csuklómon lenne.

Elszánt és határozott vagyok.

Csak kicsit félek.

13. potyek
2009. ápr. 27. 08:42

szia!

Én csináltattam kb 10 éve.És kb 8 éve bánom és mindent megtennék, hogy eltüntessem!Akkor engem is le akartak beszélni,de nem hagytam,azt mondtam nem fogom megbánni.Most meg azt mondom, hogy legalább oda varrattam volna, amit pl egy bikini eltakar!De nem:kilátszik és utálom.Próbáltam kivetetni,de csak félig sikerült és mellesleg egy vagyon a kiszedetés; míg az elkészítés pár ezer forint!

Én tuti soha nem csináltatnék; én már cikinek érzem; míg 10 éve; menőnek gondoltam!

2009. ápr. 27. 08:39
A kerdes feltevoje itt van meg????
2009. ápr. 27. 08:39
Nekem van tetoválásom,nagyon sokat vártam rá,30.szülinapomra leptem meg magam vele.karszalag,teljesen körben,nem csak kívűl,és azóta sem bántam meg,fontos hogy konkrét elképzelése legyen az ember lányának,passzoljon az egyéniséghez.Az olyan dumák meg nem érdekelnek hogy mit csinálok vele ha 60 éves leszek,hiszen nagyon sok mindenkinek van tetkoja,és azoknak is megmarad.És a tetkom mindig ösztönöz a két 2 kg-os súlyzóm használatára is.De ne dönts hirtelen,meg kell hogy érjen benned a képe.
2009. ápr. 27. 08:39

Szerintem, ha komolyan akarod, nyugodtan csináltasd.

De tényleg csak akkor, ha eldöntötted. Ne hirtelen felindulásból.

Igazából nekem a hely lenne a kérdés. Biztos jó az, ha oda csináltatod, ahol mindenki látja?

Sajna a mai világban még mindig sok előítélet kapcsolódik a tetováláshoz, ezért akár meg is nehezítheti az életedet.

Lehet, praktikusabb lenne olyan helyre csináltatni, ami csak akkor látszik, ha tényleg akarod, viszont, ha szükséges, el tudod takarni.

9. 78826dc958 (válaszként erre: 6. - 96126be7d9)
2009. ápr. 27. 08:35

Én 17 évesen csináltattam a bokámra egy nonfit.Kicsi mert csak "próbaként" indult,hogy mennyire fáj vagy mennyire tetszik.Ja és hogy apám ne lássa!:-)

Nem bántam meg,és a mai napig tetszik.Pedig már 10 éve volt.Tervezem a folytatását.

A döntés a tiéd mi csak tanácsot adunk.

Én megcsináltatnám a helyedben,de ez az én véleményem nem kell készpénznek venni!:-)

8. 769918d4ef (válaszként erre: 6. - 96126be7d9)
2009. ápr. 27. 08:33

Hirtelen lelkesedesbol soha ne csinalj!Es hidd el semmire sem megoldas a tetovalas,nem tudom hogy ezt mire ertetted ,de nem itt kezdodnek a dolgok...

Ha csinalni akarsz akkor jol gondold meg es ne azert akard mert tetszeni akarsz vkinek pl,hanem mert Te igy akarod,sajat magadert!!!!!!

2009. ápr. 27. 08:32
Előttem mindig az van, hogy öregen ráncosan, hogy fog kinézni.
2009. ápr. 27. 08:31

Tapasztalt tetováló csinálná.

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy van e aki megbánta.

Hirtelen ötlet, de nagyon akarom, és tudom hogy most átsegítene bizonyos dolgokon.

5. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - 96126be7d9)
2009. ápr. 27. 08:30
Szerintem ne csinált,meg fogod bánni és bonthatod vissza az egészet:)))))))
4. 769918d4ef (válaszként erre: 2. - 769918d4ef)
2009. ápr. 27. 08:30
Igaz,hogy a terhesseg alatt is kicsit "atalakult"de hamarosan kijavittatok,de most mar profi tetkossal:)
2009. ápr. 27. 08:30
Szerintem ne tetováltass még. Nekem a tetoválás ötlete olyan 6 évig volt meg. Az eredeti tervemet félreérthetősége miatt kellett elhagyni. A következőt pedig ugyanúgy meg akartam érlelni magamban. Tehát szerintem az elhatározásodat is teszteld, hogy kitart-e hosszabb távon és a mintát is magad válaszd, ne a szalonban, hogy egyedi legyen és annak gondolatával is ismerkedj még mielőtt magadra tetováltatod :)
2009. ápr. 27. 08:29
Te kell tudjad mit akarsz,:)Nekem is van de sajnos nem profi csinalta es ezert javitasra szorul...
2009. ápr. 27. 08:25

Picike tetoválás lenne, de olyan helyen, ahol mindenki látja. Régóta akarok tetoválást, de ez az ötlet nagyon új.

Szerintetek?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook