Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválást akarok ma délután! Érvek, ellenérvek? fórum

Tetoválást akarok ma délután! Érvek, ellenérvek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
86. d3bb59819c (válaszként erre: 84. - Kesanya)
2009. ápr. 27. 10:22
Ezt nem tudtam..
2009. ápr. 27. 10:22
Hmmm... most attól, hogy terhes valaki, nem juthat eszébe, hogy szeretne tetkót?? A gondolattól is baja lesz? Én a 18. hetes vagyok, és bizony, bennem is bennem van, hogy szeretnék elmenni a tetoválómhoz. Nem megyek a bébi miatt, és én eleve nehezen viseltem, mikor tetováltak, ez mégjobban kihatna a bébire, de a gondolat bennem van. Szerintem ez miatt rossz anya is leszek!
2009. ápr. 27. 10:21

Kedves Manócska, Zsuzsika!

Ne vegyétek rossz néven, senki nem akar macerálni benneteket. Manócska, én csak azt nem értettem, hogy ha ott már ugyanezt megkérdezted, akkor miért kell újra forszírozni? Azt gondoltad, itt majd más válaszokat kapsz? Vagy mások látják meg a kérdésedet?

Mi, akik egy-egy témában érintettek vagyunk, egyből ugrunk, ha számunkra édekes topik nyílik.


Sőt, egy új topikba belesnek a hoxa "nagy megmondói", akiket egy ilyen totálisan egyféleképpen megválaszolható kérdéssel csak felpaprikázol, aztán megy a hiszti! Nem kell...


Szép napot!

83. Dite (válaszként erre: 77. - Kesanya)
2009. ápr. 27. 10:15
Azt viszont igazából nem tudom, hogy hogyan kopik ki. De azt viszont tudom, hogy akinél voltam gyakorlaton ott a tulajnak volt. Az egyik a bokáján a másik a vállán volt. Kb 3 ével ezelőtt találkoztunk és a bokáján már nem volt ott. Nekem nagyon tetszett a tetkója
2009. ápr. 27. 10:14

Lehet rosszul ébredtem, de tényleg nem tudom magam túltenni...korai terhes azt nem olvassa a neten, kismamaként milyen dolgoktól védje a pocaklakóját?

Vagy a védőnő vagy akárki...tényleg nem értem...egyáltalán azt se,hogy jut az eszébe pont a tetkó? azt hiszem még nagyon reggel van :-( !

2009. ápr. 27. 10:05

Ja a felszívódósra, nemrég megmutatta egy ismerősünk

az ő felszívódós tetoválását.Ilyen nincs, legalább is 100% ra nem tűnik el, úgy állítják be a gépet ne menjen túl mélyre és tényleg van olyan festék ami jobban kopik(különben minek kellene a sminktetkón 3-4 évente átmenni).Sajna a lánynak 5 év után se tűnt el, csak egyes részei,nem volt szép látvány.

2009. ápr. 27. 10:05
Én nem félek a fertőzésektől, jó szalont választottam.
2009. ápr. 27. 10:04
Na en nem ertem egyesek miert kapjak fel a vizet...na mindegy...
78. d3bb59819c (válaszként erre: 70. - A714b8cd10)
2009. ápr. 27. 10:03
Sajna én is észrevettem, hogy ha a véleményünket elmondjuk, vagy kérdést tezsünk fel, kicsit fura stílusban kapunk rá váalszt. :( Pedig azért lenne fórum, hogy kérdezhessünk, de lehet rosszul gondolom.. .:(
77. kesanya (válaszként erre: 74. - Dite)
2009. ápr. 27. 10:03

Hmmm, igen, én viszont azt hallottam, hogy roppant csúnyán, foltosan "kopik ki" a bőrből a kozmetikai festék, ami ugyancsak évekig tényleg ronda.


A kozmetikai festékek arra valók, amire kifejlesztették őket, szerintem egyéb helyekre nem jó. De én nem értek hozzá, majd jön a szakértőnk! ;)

2009. ápr. 27. 10:01
Hát írj...!
2009. ápr. 27. 10:00
És a törvény tiltja hogy két fórumon is kérdezzek??Meg se vártátok hogy még írjak valamit akár részletesen hogy tudok e valamit vagy csak egy hülye liba vagyok és eszeveszetten hajtok a tetkora!!?Mindegy!
74. Dite (válaszként erre: 57. - 96126be7d9)
2009. ápr. 27. 09:59
Én azt mondom neked, hogyha igazából nem vagy biztos benne de annak ellenére kiszeretnéd próbálni. Akkor miért nem a kozmetikai tetkót csináltatsz. Azt ha jól tudom 5 évig tart utána felszívódik. Egy profi tetkós is csinálja. Így lenne időd azon gondolkodni, hogy legközelebb kell-e vagy sem.
2009. ápr. 27. 09:58

Lehet kérdezni, de te már egy másik fórumon is feltetted ugyanezt a kérdést, több választ is kaptál rá(ugya ezeket)!Én úgy gondolom, csak azért írod ezt a kérdést, hogy feldobd a labdát:tetoválás és fertőzésveszély!

Amúgy meg nem tudom micsodán húzod fel itt magad?Lehet nem is

rajtunk,de az már magánügyed!

72. 769918d4ef (válaszként erre: 71. - A714b8cd10)
2009. ápr. 27. 09:58

Szerintem annyi mas elfoglaltsag van terhesseg alatt,akarhogy is kivan vki tetkot,ki tudja varni azt a 9 honapot....

Ez az en velemenyem

2009. ápr. 27. 09:52

BOCSI FELHÚZTAM MAGAM ÉS AZ ÍRÁS SE NORMÁLIS

FELEJTSÉGEK EL HOGY IDE IRTAM

2009. ápr. 27. 09:52
EGY KÉRDÉS VOLT!!SZERETNÉK IGEN TETOVÁLÁS DE LÁTTAM 100% HOGY HOGY CSINÁLJÁK!IGAZ NEM TERHES KISMAMIKNÁL DE EGY KÉRDÉS VOLT!TUDOM HOGY MŰKÖDIK A GYÓGYULÁSI FOLYAMAT IS DE KÉRDEZNI EGY KÉRDÉST IDE IS FELTENNI AZT HITTEM SZABAD!!
2009. ápr. 27. 09:51

Persze hogy bármit el lehet kapni, akár egy kis náthát is meg bármit amihez meg egyáltalán nem kell, hogy tetováltasd magad.elég ha nem mosod meg a kezed, vagy véletlen rádtüsszentenek!

Tű nem egyenlő a fertőzéssel, hányszor mentem én vérvételre pocakkal brrr :-( !

68. ében11 (válaszként erre: 62. - A714b8cd10)
2009. ápr. 27. 09:48

Szia!

Nem értem a kérdésedet.Babát vársz és szeretnél tetoválást, vagy csak a témán lovagolsz?

Fertőzésről már írtuk, 100% a szalonban nem kapsz el semmit.Eu-s szabályok szerint dolgoznak, ÁNTSZ által ellenőrizve, a tetováló steril vizsgával rendelkezik, a felszerelések tű, festék gép részei egyszerhasználatos, eldobható és steril csomagolásból

bontják ki előtted.Ha valamit elkapsz az utánna történhet, mert egy pici seb keletkezik, amit az ember saját magának tart tisztán(pl. nem megy el úszni vele és nem fogdossa össze piszkos kézzel stb.!)De pár nap alatt gyógyul varasodás nélkül, de ezt a tetováló elmondja.Saját tapasztalat, mert

nekem is van ugye tetkóm :-)!

A terhességről csak annyit, ugye nem tervezel vetélést-max "ennyi" baj lehet belőle, mert ugye kissé fájdalmas dologról van szó.De egy várandós

nagyon sok dolgot elhagy(én pl. hajat se festettem), de ezt majd eldönti mindenki, ahogy akarja!

67. szabotimi (válaszként erre: 1. - 96126be7d9)
2009. ápr. 27. 09:45
CSINÁLD, CSINÁLD:DDDD
66. kesanya (válaszként erre: 62. - A714b8cd10)
2009. ápr. 27. 09:43

Biztosan NEM ajánlott! Túl nagy a kockázat! Szerintem...


A másik topikban már válaszolt Neked valaki, ha jól emlékszem, akár vetélést is okozhat...

65. a714b8cd10 (válaszként erre: 64. - Marjann)
2009. ápr. 27. 09:42
Köszi a választ igazad van!!Kiváncsiságból kérdeztem de hát ha tűről van szó és még steril is a dolog akármint ellehet kapni!!
64. Marjann (válaszként erre: 62. - A714b8cd10)
2009. ápr. 27. 09:41
Én biztos nem csináltatnék terhesen. Egy csomó betegséget lehet kapni (papíron), Hepatitis ilyenek. Persze a normális szalonokban nincs ilyen veszély, de terhesen annak a 0.000001%nak sem adnak esélyt!
63. ében11 (válaszként erre: 44. - Cand Ida)
2009. ápr. 27. 09:38
Erre csak annyit, a festékek eu-s szabvány szerint készülnek pár év alatt sokat változott ez is.A felszerelés és az alapanyag(festék) ellenőrzött megbízható!Sminktetoválásra is használják a festékeket plussz hegek(hibák) eltűntetéséhez, ettől már nem kell félni(lehet egy sima arckrémbe több a vegyi anyag...).Egy jó szalonban megmutatják a festék papírját és lehet próbát kérni...szóval már nem úgy megy mint 20 évvel ezelőtt...Ha később megrozzan a bőrünk, tattoo nélkül se lesz olyan mint hamvas 16 éves korunkba(sajnos):-)
2009. ápr. 27. 09:37

Sziasztok!!


Azt hiszem már kérdeztem valamelyik topikon hogy ajánlott e korai terheseknek a tetoválás?Ti csináltatnátok?


Net szerint a fertőzések miatt nem ajánlott!

2009. ápr. 27. 09:37

Nekem a ma délutánnal vannak inkább fenntartásaim! :)

Ha szeretnéd, csináltasd meg, de ne hirtelen felindulásból!

Aludj rá egyet, örök életedre szóló döntést hozol.


Én is ezt tettem, nekem fél évig volt kérdés, hogy ja, nem, mégsem, de egy kicsi, aztán lett, ami lett (nem kicsi..., hmmm)! ;) Nem bántam meg, a 82 éves nagymamám is csak azt kérdezgette, hogy nem fájt?


A csuklódon egyébként egy szélesebb karkötővel simán eltakarhatod, ha akarod, de ott is lehet szép, ízléses egy jól átgondolt (nem Hello Kitty-s...) tetoválás.


Te érzed! ;)

60. Marjann (válaszként erre: 58. - Ében11)
2009. ápr. 27. 09:32
Egyszerű: a hátadon nem látja a főnököd.
59. 769918d4ef (válaszként erre: 57. - 96126be7d9)
2009. ápr. 27. 09:30
Majd varom hogy irj hogy dontottel:)(es majd a tetkorol is kerek kepet ha csinaltatsz:D)
2009. ápr. 27. 09:29

Szia!

Mi lenne a tetoválás?

Nekem is van,egy halacska a hátamon.Most tervezem a folytatást.Igazából nem bántam meg,tetoválás nélkül is sok a kritikus ember(szinte bármibe belekötnek, ha akarnak).A kor se számít,50-60 évesen szerintem már más gondjaim lesznek,nem az hogy van-e tetkó stb.Nekem nem szóltak érte a munkahelyen, ez szerintem privát dolog.Akkor a hajfestésért, sminktetkóért vagy a műcicért is szólhatnának.Azt írtad ázsiai a cég, talán csak a

kínai-japán motívumokkal kell vigyázni,nekik egy sárkány vagy jel teljesen mást is jelenthet!

Ja és szerintem nem égő a tetoválás,tudni kell viselni!

2009. ápr. 27. 09:28

Huh.

Elgondolkodtattatok, de nem bizonytalanítottatok el. Még megrágom ezt a dolgot délutánig.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook