Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás - hová és milyet? fórum

Tetoválás - hová és milyet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2017. aug. 11. 10:19
Én egy baglyot akarok majd valahová, lehetőleg egy lóval kombinálva. De csak igazi profival felvarratva. Mindenképp olyasmit csináltass, ami mindig jelenteni fog valamit a számodra.
2017. aug. 11. 09:54
Szívecskét a fenekedre, az aktuális pasid nevével. :D
16. 61a61656b0 (válaszként erre: 4. - Dina2)
2017. aug. 11. 09:50
Én is így voltam vele, jól meg is bántam, életem végéig takargathatom magam, merthogy rögtön a hátamra varrattam egy szép nagyot, amit ráadásul el is rontottak.
2017. aug. 11. 09:34
Én is először hennát ajánlanék, ha nem vagy biztos benne.
14. 10cc61fb5a (válaszként erre: 9. - Bözsi néni)
2017. aug. 11. 09:24
Szerintem meg nincs igazad. Egyáltalán nem visszataszító. Persze vannak divat tetkók, de az béna is. Akinek ez fontos, számít, szereti, az nagyon szép tud lenni.
13. Csicsi25 (válaszként erre: 9. - Bözsi néni)
2017. aug. 11. 09:23
Like! Minden szavaddal egyetértek! :)
2017. aug. 11. 09:20
a lapockámra egy pici hegedűt.
2017. aug. 11. 09:17
Sehová, semmilyent.
2017. aug. 11. 09:11
Visszataszító
2017. aug. 11. 09:10

Tetkót soha, sehovà. Tudom, hogy manapság nagyon nagy divat, de divatok jönnek-mennek, a tetkó meg marad. Eltávolítani nehéz, drága és fájdalmas.


Szeríntem (és ezzel nem vagyok egyedül) a tetkó visszazaszító.

2017. aug. 11. 08:54

Tényleg ne azért tetováltass, hogy "legyen valahol valami". Bár persze el lehet távolíttatni, mégiscsak hosszú távú döntés, megvan rá az esély, hogy évtizedekig nézni fogod. Okés, a hátadon lévőt nem.

A lényeg, hogy ne egy fellángolás hatására válassz.



Abba is gondolj bele, hogy néhány testrész jobban változik hízás-fogyás hatására, főleg, ha még gyerekvállalás előtt állsz.


Meg néhány munkakörben ugye nem tolerálják a látható helyen lévő mintákat. Hiába egyre népszerűbb, még mindig vegyes a társadalmi megítélése.


Férjem annyira nem tetkópárti, és ismer annyira, hogy tudja, nekem is vannak múló hóbortjaim. Azt mondta, gondoljam át, és ha fél-egy éven keresztül is ugyanazt szeretném ugyanoda, akkor nem csinálok hülyeséget. Igaza lett, emberem jobban ismer engem, mint én magam.


Így a bal bokám külső oldalán van egy tetragonális alapú ikozaéder ábrája. Simán, csak fekete körvonalakkal. Szeretem, sokat jelent, nem bántam meg.

2017. aug. 11. 08:47
De előtte mindenképpen próbálkozz egy hennázással, hogy kipróbáld, tetszik e!
2017. aug. 11. 08:45
SEHOVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. 10cc61fb5a (válaszként erre: 4. - Dina2)
2017. aug. 11. 08:45

Hhihiii :))

Nem baj, az ha akarod. De javasolnám, hogy az nagyon sablon tetkók helyett inkább valami mást válassz. Nem mintha ezt nem lehetne szépen megcsinálni, de ezek már egyáltalán nem egyediek. Férjem tetovált és sokszor látta, hogy ebbe a hibába esnek ,fiatal lányok, hogy az első guglifotót kimásolták, oszt fel a lapockára. :)) Aztán egy héten 3 is volt...na sztem ez elég gáz. És ezzel semmiképp nem a pillangót akarom leszólni. Mert ha pl teljesen egyedin van az megrajzolva, az már megint egy más képet fest róla. ;)

4. Dina2 (válaszként erre: 2. - PöttyösPanka)
2017. aug. 11. 08:36

Hát...mint a kamaszok: akarom, és kész! :)

A henna jó ötlet, köszi!

2017. aug. 11. 08:30
Én tetkót csakis úgy, hogy kötöm valamihez, van valami jelentése, és tudom, hogy soha nem fogom megbánni! Hóbortból kár lenne! De te tudod! Vagyis nem tudod. :)))))))
2. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Dina2)
2017. aug. 11. 08:08

Nem teljesen értem, hogy ha nem tudod, hogy mit, és nem tudod, hogy hova, akkor minek akarsz tetoválást.

Azt javasolnám, hogy először hennával próbáld ki, hogyan mutatna, és hogy pár hét után is tetszik-e.

2017. aug. 11. 07:59

Én még kétségben vagyok a mintát iletően is, és abban is, hogy melyik testrészemre kerüljön.

Tetszenek az elegáns pillangós dolgok, kicsi virágok és hasonló.

Legszivesebben a bokámra varratnám, de nagyon vastag az alsó lábszáram és a bokám, félek, hogy nem jól mutatna. Ha a hátamra rakatom, akkor meg nem látszik...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook