Tetoválás (beszélgetős fórum)


17. mothertiger (válaszként erre: 16. - 3b423b927a)
2015. jan. 9. 15:04
Kis fáziskéséssel, de a szándék a fontos! ;) :)))
2015. jan. 9. 15:02

segítség gyanánt:

[link]

2010. júl. 1. 13:23
Szerintem ne a fájdalom döntse el hova varratsz, hanem az hogy hol és mi tetszene legjobban. A fájdalmat ki fogod bírni!
2010. jún. 30. 22:02

Nekem ma lett végre kész a hátam!!

Majdnem az egész televan gyönyőrű lett!!!Gondolj a végeredményre,és nem fog annyira fájni!!Nekem inkább a puhább testrészeimnél fájt pl derék.Volt ahol inkább csikizett,sőt volt mikor elaludtam.Szerintem kibírható!!

13. andi6020 (válaszként erre: 8. - Szilvamama)
2010. jún. 30. 20:36
Ahhh, férfiak! Nem bírják a fájdalmat! :-))
12. Tücke
2010. jún. 30. 20:32
nekem az egyik az szines és simán nem volt gond de ez s attól függ milyen gyorsan bír hozzászokni a szervezeted
2010. jún. 30. 19:34
nekem egy nagy skorpióa nyakamon egy halála kaszával a teljes vállamon és egy virág a lábamon,szalaggal,nevekkel,írással.Szerintem ki lehet bírni szisszenés nélkül az első 10 perc után:)
10. Ficu00
2010. jún. 30. 15:30
nekem nincs tetoválásom, de van egy-két olyan ismerősöm, akinek több is van. ők szintén azt mondták, hogy ahol csont van ott fáj. az egyikőjüknek a csuklóján van egy kicsi, amásiknak meg a lábujján egy még kisebb. mind a ketten azt mondták, hogy alig bírták kivárni, míg elkészül a tetoválás, míg a sokkal nagyobbakat más testrészen tök jól viselték.
2010. jún. 30. 15:15

Köszi szépen a hozzászólásokat, aranyosak vagytok.

Amúgy a combom külső részére szeretném, ott elég vastag a bőr. Amikor el volt törve a lábam, oda is adtam a véralvadásgátló szurit és nem fájt annyira minta pl a hasamba. Várom még a komikat:D

8. Szilvamama (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2010. jún. 30. 12:38
Azért írtam, hogy jobban fájhat esetleg lágy részen, mert az enyém a bokán nem fájt. Mivel csak ez az egy van, nincs összehasonlítási alapom, de előttem egy srácnak csinálták a hátára, és folyamatosan sziszegett, azért gondoltam.
2010. jún. 30. 10:45
a boka az egyik legfájdalmasabb terület. de tök mindegy, mert ne attól tedd függővé hogy hova tetováltatsz,hiszen egy óra alatt megvan , és évekig kell viselned. a fájdalom 100-ad rendü dolog ebben a kérdésben szerintem.
6. Tücke (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2010. jún. 30. 10:24
Ne felejtsd el ha epilálsz vagy gyantázol a bokádnál fáj a legjobban mert ott elég vékony a bőr:D
5. andi6020 (válaszként erre: 2. - Szilvamama)
2010. jún. 30. 10:13
Lágyabb területen fájhat jobban? Hát nekem teljesen más a tapasztalatom. Szerintem ott fáj jobban, ahogy közel a CSONT. 5 tetkóm van, egyedül az fájt, ami a lábfejemre-bokámra lett csinálva. Bokacsont elég gáz volt, pedig magas a fájdalomküszöböm.
2010. jún. 30. 09:43
Nekem a csípőmön van ami majdnem elér a gerincemig hát ott fájt kicsit a mellemen viszont egyáltalán nem viszont tény hogy fájdalomküszöb függő. Amúgy meg a normálisabbja hagy szünetet és nyugodtan szólhatsz nekli ha fáj és szünetet akarsz tartani vagy ha rosszul vagy... egyél előtte mindenféleképpen mert ha nem bírod a fájdalamt leeshet a vérnyomásod vércukrod az valamennyire megtartja meg ha olyan helyre csináltatod akkor ihatsz is nyugodtan közbe hogy ne szédüljél.... de ezeket ő is elfogja mondani
2010. jún. 30. 09:39
Te tudod hogy mekkora a fájdalom küszöböd mert van akinek sehol se fáj és van akinek mindenhol:)De pl a karbelső része,gerinc körül,lábszár alsó fele érzékenyebb.Tulajdonképpen ahol a csont közel van.Nekem a nyakamon csikis volt,a vállam belső része először érzékenyebb,a lábamon a lábszár.De ez csak 10 perc kb utána elzsibbad és már alig veszed észre hogy dolgoznak rajtad.
2010. jún. 30. 09:37
Nekem a jobb bokám fölött van egy 10 cmes nonfiguratív, szinte egyáltalán nem fájt. Fájdalomküszöb függő egyébként, és a lágyabb területen jobban fájhat.
2010. jún. 30. 09:28
Tetoválást szeretnék csináltatni, hol vannak azok a pontok amik kevésbé fájdalmasak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook