Tetkó (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1026. tundek (válaszként erre: 1024. - Mothertiger)
2009. jan. 9. 17:07

Sziasztok


Nagyon szépek a munkáid.

1025. rozsda78 (válaszként erre: 1017. - Márk87)
2009. jan. 9. 17:00

Szia Márk,

engem elég sokan tetováltak már.

sajnos valóban sok kutyaütő tetováló van, de azért van egy két kiváló művész is itthon! mindenképpen alaposan körül kell nézni. kompromiszumot nem szabad kötni! érdemes bemenni a kiszemelt szalonokba, megnézni az ott dolgozók albumait, belekóstolni a hangulatba, szimpatikusak e, stb stb. a tetoválás egy intim beavatás!

üdv,

Bendegúz

2009. jan. 4. 19:18
Nemtom. De biztos okos vagy, megoldod!:)
1023. 68f3da251d (válaszként erre: 1022. - Mothertiger)
2009. jan. 4. 19:04
Honnan tudod, hogy tudok rajzolni?
2009. jan. 4. 19:03

:)

Szép kontúr, kidolgozott satír, semmi szín!

És igen: halálfejeket, átszúrt szíveket, sárkányokat, ha arra van igény!:) De a sárkányok a leggyakoribbak.

Bár volt már halálfej is... Meg szív is...

Furcsák az emberek...;)

1021. 68f3da251d (válaszként erre: 1019. - Mothertiger)
2009. jan. 4. 17:37
Mit jelent az, hogy a "kapacitásodhoz mérten"? Sokat, vagy keveset? És mit kell rajzolnom? Halálfejeket? Átszúrt szíveket? Sárkányokat?
1020. mothertiger (válaszként erre: 1017. - Márk87)
2009. jan. 4. 12:03

A festékek minőségétől és a bőrtípustól is függ, hogy a tetoválás mennyire lesz "színtartó". Persze valaki szerencsésebb, de a bőrt rengeteg környezeti hatás éri, aminek a tetoválás is ki van téve.

Tapasztalatom szerint régebben rosszabb minőségű festékek voltak, mint mostanában. Bár a fehérrel nekem általában túlnyomórészt negatív tapasztalataim vannak. Persze sok múlik a tetoválón is, hogy mennyire profi a munkájában...

Személy szerint én a színes tetoválással kissé hadilábon állok, mert számomra macerás színeset tetoválni, de alkalmanként elvállalom. Nemrég vettem egy pár színt, amikkel csak pozitív tapasztalatokat gyűjtöttem.


Nyilván joggal vagy bizonytalan, hiszen egy tetoválás örök életre szól. Ha sikerül találnod valakit, aki megfelel az igényeidnek tetoválás szinten, még csak annyit javasolnék, hogy mindenképpen kövesd az utasításait, amiket az utókezelés tekintetében közöl veled.

Hidd el, ezen is nagyon sok múlhat, akár színes, akár fekete mintát választasz.

1019. mothertiger (válaszként erre: 1018. - 68f3da251d)
2009. jan. 4. 11:54
Hát rajzolni!:) A kapacitásomhoz mérten...;)
1018. 68f3da251d (válaszként erre: 1016. - Mothertiger)
2009. jan. 2. 23:03
jaj, bocsi, csak most olvastam a hozzászólásodat. Igen, szívesen leszek a rajzolód. Mit kell csinálnom?
1017. Márk87
2009. jan. 2. 23:00

Sziasztok!

Van esetleg olyasvalaki aki több tetoválónál is járt és valamelyik jobban tetszik neki/jobbnak tartja mint a többit ?

Nézegettem iszonyú sok oldalt és fényképet, de valahogy nem jön be annyira amit összebohóckodnak az itthoni művészek... nem szimmetrikus a minta, fakó, nem színhű, sok van ami konkrétan ocsmány pedig nem a minta tehet róla :D

Gondolkozok rajta, hogy csináltatok egyet (csak felkarra) valami tűzmintás vagy egyszerűbb gyűrűt, de marhára nem meggyőzőek a mesterek... már lassan csak feketébe merek gondolkodni, mert azt tudják legkevésbé elrontani.

Fél óra alatt legombolnak 15-30 rugót és mégsem precízek. Ha tehetséges volnék rajzban lemosnám őket :))

Olvastam hogy nyomtatótintától autófestékig kb mindent használnak, tudja valaki hogy melyik mester dolgozik a legszínhűbb (életveszélyes) festékkel és a legszebben ? :))

Amúgy kinek mennyire fakult a tetkója ? Picit lejjebb olvastam a fehéres esetet, más színeknél is ilyen rossz a helyzet ? fekete/kék/piros ?


Szép napot mindenkinek!

Márk

2008. dec. 15. 16:34

Köszönöm a felvilágosítást, kedves Sn199! Már hiányoztál! Mi ez a nagy eltűnés, hogy mi egy fórumon se akadtunk hosszú ideje össze? Na leszel a rajzolóm?;)


Én azért most bevállalnék egy kis sugárzást...:S Valamitől meg kell halni...:DDD

1015. 68f3da251d (válaszként erre: 1013. - Mothertiger)
2008. dec. 15. 00:18

A krémek nem a pigmentációt fokozzák, csak festékanyagot jutattatnak az elhalt laphámsejtek közé.

A szolárium pedig csak a szolárium tulajdonosának hasznos. Anyagilag. Akit a sugárzás ér, annak káros.

2008. dec. 14. 20:38

A barnító krémet egyszer kipróbáltam, de sárga lett tőle a bőröm. :)

Köszike szépen az ötleted, lehet kipróbálok egy kis rózsaszínt. De azért még ragaszkodom egy utolsó próbához a fehérrel.

Lehet, hoyg csináltatok valahova egy kis N-betűt rózsaszínnel! :D

2008. dec. 9. 10:37

A szoliról azért nem kell teljes mértékben lemondani, mert így, a téli hónapokban még egészséges is (mértékkel). A barnító krémet pl. én egészségtelenebbnek tartom. Hiszen mi lehet egy krémben, ami arra készteti a bőrt, hogy elszíneződjön? Mondjuk erről nem tudok valami sokat, de nekem akkor sem jön be.

Kis rózsaszínnel, kicsi kékkel is egészen helyes kis pasztellszíneket lehet kikeverni, és azok is vannak olyan kis gyengéd hatással, mint maga a fehér, tehát bátran ajánlhatom!:)

Sok szerencsét kívánok!

2008. dec. 8. 21:17
Nem fogok ezentúl szolizni, azt már eldöntöttem. Azért ragaszkodom a fehérhez, mert egy nagyon szolíd és egyedi. És nem utolsó sorban gyönyörű!!! :) Megfogadtam, hogy ez lesz az utolsó próbálkozás, ha ez se jön be, kipróbálok más színt.
2008. dec. 8. 12:07
Nixipo: ragaszkodsz a fehérhez? Miért nem tetováltatod át valamilyen más színre? Ha továbbra is szolizol, meg napozol, ugyanúgy ki fog fakulni ahogy eddig. Tetessél bele más színt, mielőtt tönkremegy a bőröd! Szerintem érdemes ezen elgondolkoznod. :)
2008. dec. 6. 21:36

Sziasztok!


Nekem egy fehér színű virág van a lapockámra tetoválva. Sajna januárban csináltatom meg harmadszorra, mert a szolitól meg a naptól annyira bebarnult, hogy nem látszik. Remélem ez lesz az utolsó.

22-én meg szemhéj tetoválásra megyek ugyanoda.

2008. dec. 3. 21:40

Szilvike, tényleg nem látszik belőle semmi, de úgy látom hogy kicsi, tehát lehet korrigálni, hogyha ügyes emberkéhez fordulsz segítségért!:)


Kesanya, a másik topicban is írtam hogy nagyon klassz a minta! Bevállalós, dögös!:) A kész "terméket" is szívesen megnézném!:)

1008. kesanya
2008. dec. 3. 14:18

Sziasztok!

Ide is beteszem (ha már véletlenül rátok találtam): tettem fel egy képet az én "jövendőbelimről", ami elöl tovább folytatódna a bugyim vonala alá. Mit gondoltok? Talán kicsit keskenyebb lesz a minta végig.

Leanderimádó vagyok, télen sem bírom nélkülük! :DD Előre is köszi, ha rápillant egy hozzáértő!

2008. dec. 3. 13:49
itt van a másik is hát nézd meg sok minden nem látszik belőle,elég béna:S
2008. dec. 3. 10:07

Hehe...! Ez a kép szerintem nem a tetkóról szól!:)))

Azért biztosan szép, nem nagyon lehet látni sajna. A többiről nem teszel fel képet? Csak hogy esetleg megnézhessem, hogy véleményem szerint lehet-e valamit kezdeni velük?

2008. dec. 3. 07:22
raktam fel egy képet arról ami a derekamon van:)na ezt akarom megtartani:)
2008. dec. 3. 07:18
színesek..de eléggé gázok,ebből az egyik meg teljesen el van rontva:(a másikat ami a hátamon van azt is nagyon utálom,nyáron olyan szar volt h kilátszódott..az ilyen piros szinű,de közbe meg tiszta szeplős lett a hátam a szolitól..hát nagyon szép..
2008. dec. 2. 22:36
Tényleg annyira rossz minták? Ha kisebbek, akkor talán össze lehetne őket hozni valahogy, hogy passzoljanak egymáshoz stílusban. Vannak ügyes tetoválók, akik szépen takarnak. Színesek a mintáid vagy feketék?
1002. 46fb572284 (válaszként erre: 1001. - Mothertiger)
2008. dec. 2. 11:23
azt én is olvastam h drága:S hát nem is akarom h ennyi tetoválásom legyen,legalább a hátamról szeretném eltüntetni.még a kettővel lehet megelégednék,csak egyáltalán nem is mennek egymáshoz:S
2008. dec. 2. 09:59
Ahogy olvastam, ez a lézeres eltávolítás nagyon drága dolog, bár ne legyen igazam. Annyira gáz a két minta, hogy takarni sem lehet őket?:(
1000. 46fb572284 (válaszként erre: 999. - Mothertiger)
2008. dec. 2. 07:57
igen,találtam párat,de először ezt a lézeres eltávolítást szeretném megcsináltatni.3 tetoválásom van,de ebből kettő nagyon gáz,és a harmadikat akarom egy kicsit nagyobbra csináltatni:)hát mire még ez kész lesz..:D
2008. dec. 1. 10:02

Annyira nem egetverő! Csak ha csomagban vásárolod, de lehetséges, hogy meg lehet venni darabra is.


Szilvike, találtál stúdiót?

998. NYÁRI MÁRTA (válaszként erre: 994. - Mothertiger)
2008. nov. 30. 23:34
KÖSZI EZT MEGFONTOLOM.DE HA EGETVERŐ AZ ÖSSZEG AKKOR INKÁBB SZENVEDEK.
997. 46fb572284 (válaszként erre: 996. - Mothertiger)
2008. nov. 30. 21:49
a lapockámon egy ilyen ördöglány szerűség..kb 15-16 voltam mikor csináltattam,hát egyáltalán nem tetszik már:(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook