Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Teszveszesek, segítsünk egymásnak!! fórum

Teszveszesek, segítsünk egymásnak!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. aug. 29. 17:44
Kérdésem lenne: hogy lehet az, hogy valakinek, a postázás díja 300ft, amikor a díjkalkulátor szerint min.1050, ha valami mondjuk 1 kg? Vagy, ha több dolgot postáz egy csomagban akkor az egyes daraboknál is kiírhatja a per egység árat? Remélem van, aki érti, amit kérdezek:D
2011. máj. 19. 19:04
vásárolni tudsz rögtön, csak az eladáshoz kell megvárni a levelet
86. klarika5 (válaszként erre: 82. - White-Angel)
2011. máj. 19. 18:45
Nem tudsz az eladónak üzenni, hogy várjon a fizetéssel, amíg megkapod a lehetőséget?
85. Sirga
2011. máj. 19. 18:28
Nem emlékszem átfutási időre. Amikor én regisztráltam, szerintem rögtön tudtam licitálni.
84. theri
2011. máj. 19. 18:24
Mit szeretnél megvenni?
83. Pettka (válaszként erre: 82. - White-Angel)
2011. máj. 19. 18:22
Ha ugyanazok a szabályok,mint a Vaterán(nem tudom),akkor vásárolni rögtön tudsz,csak eladni nem addig,amíg el nem utalod a pénzt.A Vaterán így volt nekem.
2011. máj. 19. 18:02

Ma regisztráltam a Teszveszen, de ugye van egy kis átfutási idő, még tudok licitálni/vásárolni.


Kislányomnak ma kinéztem egy aranyos kis szandit.

Annyi lenne a kérdésem, hogy lenne-e Valaki olyan kedves, aki teszveszes, hogy licitálna a szandira, én pedig elutalnám a pénzt az eladónak.

Ha valaki ezt megtenné nekem, nagyon megköszönném:)

2011. máj. 19. 18:01
segíts magadon
2011. máj. 19. 18:01
ilyen néven elég sok reg van, biztos megint te vagy az
2011. máj. 19. 18:00
miben
2011. máj. 19. 18:00
A Teszveszen szeretnék vásárolni! Segítene Valaki?:)
2009. nov. 2. 11:45
tudja valaki hogy mikor van most a teszveszen szerencse óra? szólna nekem valaki aki kifogja?köszönöm
76. d3c6e89fee (válaszként erre: 75. - 5f3b9a27bc)
2009. okt. 23. 09:34
Reméljük..
75. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 74. - Marcsykaa)
2009. okt. 22. 15:39
Mindegy, remélem postázza...
2009. okt. 22. 15:20
Ha 20ezer ft alatt van a termék akkor nem tudsz semmit sem tenni, ha nem küldi a terméket! Én is jártam már így, igaz nem teszveszen, a rendőrségen meg azt mondták nem tudnak semmit sem tenni, mert 20 ezer ft alatt nem minősül bűncselekménynek..:S
73. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 72. - D3c6e89fee)
2009. okt. 22. 15:02
Meg, telefonon hivtam, nem vette fel, most megirtam hogy feljelentem és rögtön jelentkezett. elvileg hétfőn postázza. kiváncsian várom.
72. d3c6e89fee (válaszként erre: 70. - 5f3b9a27bc)
2009. okt. 22. 13:28
Probáld meg felvenni a kapcsolatot először is az eladóval, vagy ez már megtörtént?
2009. okt. 22. 13:21
Tudom hogy vannak következményei, de hogy lehet valamit lépni?
2009. okt. 22. 13:21
Mit lehet tenni ha elutaltam a pénzt, és nem küldik a terméket teszveszen?
69. Letty18! (válaszként erre: 68. - Marcsykaa)
2009. okt. 9. 18:29
És a legszebb,hogy anyu névnapi ajándéka lett volna.A születendő hugimnak akarta megvenni,de aztán megbeszéltük,hogy megkapja és örült neki.Nah hugom meg már 6 hetes:(ennyit erről.
68. Marcsykaa (válaszként erre: 67. - Letty18!)
2009. okt. 9. 18:12
Hát igen... nemtudom. .de mindenképp írj a teszvesznek! Pláne akkor ha nem kis pénzről van szó!!! Csak tudnak valamit tenni!
67. Letty18! (válaszként erre: 66. - Marcsykaa)
2009. okt. 9. 18:11

Nekem ha valami ilyesmit kellene kitervelni ez eszembe sem jutna még ha nagyon agyalnék sem,biztos nem kispályás volt az illető!

Csak teszveszen neki ott vannak a pozitív értékelések is,és még valaki azt is írja,hogy gyors,megbízható pfff.Ilyet meg merne tenni?mikor ott a címe neve mindene?

2009. okt. 9. 18:01

Na ilyen már velem is megtörtént! Leírom de egy kicsit bonyolult az ügy..

"vettem" egy telefont egy emberkétől nem teszveszen, és nemis vaterán, hanem egy sima hirdetésből a neten. Elutaltam az összeget, de már 1 hónapja nem jött meg a teló! Ugye bár az emberke felszívódott... A sógorom rendőr, és mivel tudtuk a nevét, és h hol lakik, kinyomoztuk az msn címét. Felvettem, és jól megmondtam neki a magamét, mire kiderült, hogy igaz hogy neki utaltam el az összeget, de ő nem árult semmiféle telefont, hanem egy számítógépes alkatrészt, amit meg is vettek tőle. Na ez az az ember volt az irtó nagy g..ci. Ő elutaltatta velünk a pénzt, mintha mi tőle vennénk a telót, elutaltunk, és ő pedig ugy csinált a számítógépes cucc eladójának mintha ő utalt volna, és elment a holmiért személyesen... Így a telefonos hírdetés egy nagy kamu volt.. így a 18ezer forintomon ez a szemét vett magának egy számítógépes ketyerét.. Hát ilyen szemét csalók is vannak.. Hogyan lehet egy ilyet egyeltalán kitervelni..?!

65. Letty18! (válaszként erre: 64. - C1e9612cd3)
2009. okt. 9. 17:59

És teszveszen nem lehet valakinek írni??Ott ugye meg kell adni regisztrációnál címet,hátha ők tudnának rá hatni!

Akkor még a postát megérdeklődöm,bár a futár tudott volna róla:( eddig mindig minden megérkezett csak és kiszállították ez nem,és értesítőt is kaptunk már szóval tudom hogy mi az meg hogy néz ki ő meg azt akarja nekem bemagyarázni,hogy nem vettem át mikor itthon voltam minden nap,csak este 8 körül mentem boltba,de nem valószínű,hogy akkor szállítanak.

De megkapja a negatívot az biztos!

64. c1e9612cd3 (válaszként erre: 63. - Letty18!)
2009. okt. 9. 17:46

gáz! nem hiszem, hogy visszautalná a pénzed. ha már a csomagot se volt hajlandó küldeni, hazudott is...

Lehet érdemes lenne még a Postánál érdeklődni! Ott nyoma kell, hogy legyen a csomagodnak, ha ajánlottan adta fel! És kiderülhet a dolog! Aztán meg hívd fel a rendőrség figyelmét rá, h netes csaló az emberke! Meg ugye negatív értékelés mellé pár szóban ecseteld a miértet!

2009. okt. 9. 17:38
Sok pozitív értékelése van,de akad negatív is.És egy kettőre nem is válaszolt lehet mert igazságosan kapta!Ilyenek vannak,hogy eredetinek hirdette pedig nem az,vagy újnak hirdette és kibontva látszik hogy nem az és van 2 olyan is,hogy nem küldte a csomagot.Jah és kiírta,hogy személyes átvétel nem lehetséges.Még azzal sem aki abban a városban lakik mint ő,ott is képes postázni ez már egy negatív értékelésből.Most már csak abban reménykedem,hogy visszaküldi a pénzem.Amúgy lehet valamit tenni?
2009. okt. 9. 17:28
Igen nagyon messze kb 200 km.A posta most második körben 1430ft-ba került,a benzin meg került volna 20 ezerbe.Nem vagyok híve ennek az egésznek és ez volt az első,de lehet több licitem nem is lesz,ha ez ilyen nehézkesen megy.
61. c1e9612cd3 (válaszként erre: 60. - Letty18!)
2009. okt. 9. 16:36
Nagyon messze lakik tőled?
2009. okt. 9. 16:18

Sziasztok

Az lenne a kérdésem,hogy ha vettem valamit a teszveszen a postaköltséget az eladó "állta",mert ez volt az ígérete a termékleírásnál ha licit nélkül viszem akkor ő fizeti stb.A bankszámlájára elutaltam a pénzt,nem 1000 ft-ról van szó.Erre semmi.E-mailre nagy nehezen válaszolt és ő azt mondta elküldte csak nem lett átvéve visszavitte a posta,nem kaptunk értesítőt,hogy a postán van?Hát nem!És a futárt is kifaggattuk véletlen ismerjük többször hozott már nekünk csomagot és nem járt még a környékünkön sem,nem volt csomagunk.Szóval hazudott!Kérte,hogy utaljam el a postaköltséget merthogy neki akkor azt mégegyszer ki kellene fizetni.El lett neki utalva és csomag megint a holdban.

Kezdem unni,mert már augusztusban ki lett neki fizetve!Mit lehet ilyenkor tenni??Aki gyakorlottabb ebben vagy volt már ilyen helyzetben kérem írjon,előre is köszi

59. c1e9612cd3 (válaszként erre: 58. - Ibi75)
2009. okt. 9. 16:00
az ilyenek ostobák! :) nem tudok erre, amikor bosszúból adnak semlegest, vagy negatívat, más szót találni, mint azt, hogy ez primitív dolog!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook