Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Teszveszesek segítségét várom fórum

Teszveszesek segítségét várom (beszélgetős fórum)


2012. febr. 10. 13:05
írok nekik .majd megírom mit mondtak!köszönöm
2012. febr. 10. 13:05

Ha eredeti, belül van címke az eredeti márkajelzéssel. Ha nincs címke, vagy van de nincs rajta márkajelzés, csak a szokásos "made in" és hogyan tisztítsd utasítások, méret, akkor nem eredeti.

Sajnos ezek az aukciós oldalak tele vannak hamisítvánnyal, megtévesztő eladókkal. Elhiszem, hogy nem állt szándékodban csalni, de a hirdetésed szerintem megtévesztő.

Amit a vásárló kér, hogy add vissza az ár 70%-át, nem elfogadható. Áru vissza, pénz vissza. Bukod a postát, de inkább ez legyen, mint az, hogy megvádolnak, hogy hamis cuccokat árulsz.

Írd le neki e-mailben, hogy visszaveszed az árut, így hiába vádol később, te megtetted, amit kellett.

19. Nirvi
2012. febr. 10. 13:04
Csak kíváncsiságból megkérdezhetem, hogy mennyiért adtad el?
18. dd874e511d (válaszként erre: 15. - Kicsilányka1984)
2012. febr. 10. 13:02
Nem. Nem tehetnek smemit. Cska tudod forditott esetben neked is szarul esne az ilyesmi. Gondolj ebbe bele.
2012. febr. 10. 13:01

A kép minőségétől függetlenül is látszik , hogy ez a nadrág "gagyi". A leirás meg amit adtál hozzá valóban arról szól, hogy Nike a termék szóval joggal panaszkodik a vevő.

Érdemesebb visszaküldeni a pénzt,mert neked is szarul esne fordított helyzetben.

Én már évek óta vaterázom és teszveszezem de mindig valósat irok és igy nem éri meglepetés a vevőt.

Korrektebb ha visszaküldöd, persze azt is tudnod kell, hogy igazából nemfog semmi történni ha nem. Irhat amit akar a teszvesznek, ők azt fogjk visszairni, hogy a nagy büdös semmit nemtudnak tenni.

Neem egyszer volt, hogy olyat kaptam ami nem felelt meg a képnek és a leirásnak, és az égadta világon smemit nemtudtak vele csinálni.

16. Nirvi (válaszként erre: 13. - Kicsilányka1984)
2012. febr. 10. 12:58

Azt nem tudom, hogy felfüggesztenek-e , de gondolom neki bizonyítani kell először valahogy a teszvesz felé, hogy hamis terméket árultál.


Ha tudja bizonyítani, lehet felfüggesztenek...de Te is ugyanúgy írhatsz a tesznek, hogy mit történt...az lenne a legegyszerűbb.

2012. febr. 10. 12:57
de e miatt ha a tesz is ugy látja,hogy nem egyértelmű felfüggeszthet?
14. Nirvi (válaszként erre: 11. - Kicsilányka1984)
2012. febr. 10. 12:56

Mondjuk ennyiből szerintem nem lehet megállapítani, hogy eredeti-e vagy sem.

Ahhoz azért a címkét is látni kell, ami benne van.


De mivel azt írtad, hogy új-nike, ezért egyértelműen arra lehet következtetni, hogy eredeti. Szerintem.

2012. febr. 10. 12:55
azt írja szól a tesznek,hogy hamisat árulok4felfüggesztenek emiatt????
12. Nirvi
2012. febr. 10. 12:54

Hát ha tényleg eredeti, akkor szerintem nincs mitől tartani. Bizonyítsa be az ellenkezőjét.

Én ebben az esetben nem utalnék neki vissza semmit.


Ha nem tetszik neki amit kapott, akkor küldje vissza a terméket Te pedig utald vissza az árát.

Ha meg nem akarja visszaküldeni a terméket, akkor maradjon csak csendben és ne követelőzzön:)

2012. febr. 10. 12:52
raktam fel fotót.
2012. febr. 10. 12:45
többet töltöttem fel.van amit kaptam van amit vettem. én úgy vettem,hogy eredeti úgy is néz ki a vevő szeriont másolat.
2012. febr. 10. 12:37

Csak ennyi szöveg volt?

Mert ebből én arra következtetnék, hogy eredeti, hisz azt írtad Nike!


De amúgy eredeti a termék? Mert az számomra nem derült ki, hogy végül is az vagy nem:)


Bár a leírás is fura, mert először azt írod, hogy sok ruhát kaptál, aztán meg azt, hogy a fiadnak vetted de kicsi lett..akkor most vetted vagy kaptad?

Bár nekem tök mindegy, csak szerintem nem egyértelmű a leírás.


Mondjuk így nehéz, hogy a képet nem látom. Van amelyiket kaptad és van amelyiket vetted?

Bár ez a lényegen nem változtat:)

2012. febr. 10. 12:33

nem sikerül a fotó:(

szerintetek?a fotón látszik a pipa.


tetszik neki végül is.ő pénzt akar nem cserét.

2012. febr. 10. 12:23

ide írom a szöveget a képet meg a fotóimhoz.melegítő alsó csomag újak nike -postát fizetem


cím:


újak nike


leírás:


Üdvözöllek!



sok ruhák kaptam a napokba,de ezekre nincsen szükségem!minden ruha kimosott tiszta állapotban van!!



fix ár esetén fizetem a postát!!



a fiamnak vettem ,de sajnos kicsi lett:(



mind a két naci egyforma méret! csak öblítve voltak!



belső szár hossz:43 cm

6. kobri29 (válaszként erre: 3. - Kicsilányka1984)
2012. febr. 10. 12:21

Ha egyáltalán nem írtál olyat, hogy a termék Nike, csak azt, hogy rajta van a pipa, akkor elvileg nem tehet semmit a vásárló, azt kapta, amit ajánlottál.

Egyébként ha ennyire nem elégedett, akkor az lenne a legegyszerűbb, ha te visszaküldenéd a pénzt, ő visszaküldené a nadrágot.

2012. febr. 10. 12:20
Csak hogy meg tudjam nézni , hogy nézett ki a kép meg a szöveg hozzá.Ugy könnyebb lesz tanácsot adni, hogy jogosan követel vagy szard le:)
2012. febr. 10. 12:19
linkeld már be légyszi a hirdetésed a teszveszen.
2012. febr. 10. 12:18

eladtam egy nacit nike pipa volt rajta.egy szóval se írtam,hogy eredeti csak azt,hogy van rajta egy pipa.most fenyeget a vevő,hogy :


Ha nem tudunk megegyezni, jelezni fogom, hogy nem eredeti terméket küldtél... a naci ára 70 százalékát kéri vissza.ötlet?

2012. febr. 10. 12:16
kérdezz
2012. febr. 10. 12:15
Teszveszesek segítségét várom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook