Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Teszvesz! Szerinted is jár "ezért" negatív értékelés? fórum

Teszvesz! Szerinted is jár "ezért" negatív értékelés? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
35. geridina (válaszként erre: 28. - 318512f90e)
2009. szept. 9. 14:26
gondolkodtam rajta, de nagyon sok jó kritikája volt, gondoltam úgysem olvassa el senki. Azt az embert azért sajnálom, aki végülis megvette utánam.
34. 'szti (válaszként erre: 32. - Cb82b220ce)
2009. szept. 9. 14:25
pontosan. a vevő és eladó egymást minősítik és a vásárlókban ez alapján (többek között) kialakul egy vélemény az eladóról. és ha még kevés eladása van és ott virít a negatív, az elrettenthet valakit a vásárlástól
33. Zsofemeli (válaszként erre: 25. - Zsofemeli)
2009. szept. 9. 14:23
Még annyit, hogy valóban írhatsz kommentet az értékelésed mellé, de sajnos az a negatív akkor is ott fog díszelegni és lássuk be legtöbben csak ránéznek az értékeléseidre, vagy elolvassák, vagy nem - részletesebben. És én úgy gondolom - sajnos - elég hamar ítélkeznek sokan. Tehát emiatt a kis szemét miatt mindenképpen Te jársz rosszul - ezért próbáld meg levetetni az értékelését. Sok sikert - Zsuzsi
2009. szept. 9. 14:21
Csajok!Mivel nem tudom hogy működik mert nem vettem nem hírdettem még ott semmit,mondja már meg vki mi van ha negatívozzák?Akkor más majd tart tőle és nem vesz tőle?
31. Judy24
2009. szept. 9. 14:20

Hú milyen emberek vannak. Én is szoktam ilyen oldalakon vásárolni, de még soha nem mondta az eladó, hogy fizeti a költséget, bár olyant már látta, hogy pl. 20 ezer fölött ő fizet.

Én is volt, hogy egy embertől többet vásároltam egyszerre, de biztos kiakadtam volna ha darabokban küldi el az én költségemre.

Ne is foglalkozz ilyen emberrel. Remélem Te is jó negítv kritikát adtál róla.

2009. szept. 9. 14:18
Ajánld fej, hogy feladod neki a két dobozt, annak nincs nagy súlya. Fizesse ki a postáját és az övé a két doboz. de vonja vissza az értékelést-megteheti.
29. Aville
2009. szept. 9. 14:17
Neeeeeeem normális!!! :))) Besétál bármelyik cipősboltba és boldogan adnak neki ingyen cipősdobozt! :DDD Amúgy a helyedben felajánlanám neki, hogy amennyiben igényli, szívesen feladod postán a másik 2 üres cipősdobozt természetesen az ő költségére. És a kommentbe meg persze az egész történetet beleírni.
28. 318512f90e (válaszként erre: 24. - Geridina)
2009. szept. 9. 14:16
pedig lehet jobban tetted volna, ha nem is negatívot (bár szerintem azt kellett volna) akkor semlegeset adni, és leírni mi történt, ha te így jártál, akkor legalább mással ne tegye meg...
27. geridina (válaszként erre: 19. - A9338a7669)
2009. szept. 9. 14:16
Itt is tetszik a stílusod:)
26. rinike (válaszként erre: 18. - Jéghegy)
2009. szept. 9. 14:16
Szerintem ne idegeld magad rajta (remélem amúgy sem tetted). Én ugyanezen a nicknéven teszveszezek, szerencsére még nincs negatívom, biztos kiakadnék én is, ha kapnék, de most, hogy elolvastam, hogy Te miért kaptad, nyilvánvaló lett számomra, hogy nem komplett a vevőd, ha ilyenért negát ad, és most elhatároztam, ha én kapnék ilyenért negatívot, bizony nem törődnék vele, hanem lehet hozzáfűzést tenni az értékeléshez, ott megírnám, hogy hogyan is volt. Én is mindig megnézem mások negatívjait, de szerintem érezni lehet az ilyen hozzáfűzésekből, hogy melyik volt jogtalan.
25. Zsofemeli (válaszként erre: 3. - Jéghegy)
2009. szept. 9. 14:15

Szia!

Teljesen igazad van, ezért nagyon nem járt volna negatív - sőt, még ő örülhetne, hogy Te álltad a postaköltséget, (amit szerintem nem kellett volna, gondolom legközelebb kétszer meggondolod, hogy Te fizeted-e)

DE - (nem tudom a tesz-vesz-en hogy működik, én mint régi Vaterás jártam már hasonlóan - igazságtalan negatív, - írtam a Vaterának közvetlenül e-mailt leírtam a gondomat, és hogy jó ideje náluk vagyok segítsenek nekem stb. - pár nap múlva szó nélkül eltüntették a negatív értékelést az én listámról - igazat adtak.

Szerintem egy próbát megér! Üdv Zsuzsi

24. geridina (válaszként erre: 3. - Jéghegy)
2009. szept. 9. 14:14

Jézusom, ilyen emberek is vannak?

Egyértelműen nem volt igazuk. Mit akartak a cipősdobozzal?:)

Egyébként én vettem a teszveszem egyszer egy elektromos manikűrkészletet, és minden fej el volt törve, lötyögött, használhatatlan volt. Duplán fizettem postaköltséget, mire visszautalta az eladó, és mégsem voltam szemét, nem jelentettem fel. Persze újra kirakta, és valaki megvette és ugyanúgy járt mint én.

Mégsem írtam róla negatív értékelést.

23. 'szti (válaszként erre: 18. - Jéghegy)
2009. szept. 9. 14:12

tuti, hogy el akarja adni.

én amúgy még a boltban is inkább otthagyom a dobozt, csak a helyet foglalja :-)

22. 'szti
2009. szept. 9. 14:11
eszem megáll. ahelyett, hogy örülne, még neki áll feljebb? két tanulságot levonhatsz: 1. a cipősdobozt ne fotózd, 2. a vevő fizesse a postát. emlékeim szerint tudsz kommentet írni az értékelésére, írd le, hogy a dobozok miatt kaptál negatívot.
2009. szept. 9. 14:10

ez egy kukacos barom lehet!!!


ha dobozt akar venni, akkor dobozt nézzen az adott oldalon....:)))

20. Jéghegy (válaszként erre: 19. - A9338a7669)
2009. szept. 9. 14:09
:D:D:D:D:D
2009. szept. 9. 14:07
Esetleg küldhetek neki egy pár darab cipős dobozt, de csak ha ő fizeti a postát, és persze EGYENKÉNT! :))
2009. szept. 9. 14:06
..de ugyan mi a szösznek neki a doboz! Persze, mert nem ő fizette a postát, így vannak igények. (máskülönben jó lett volna az is, ha egy A4-es borítékba beletömök 10 pár cipőt:D)
17. MMMaya
2009. szept. 9. 14:05

Amúgy is, a posta költség mindig a vevőt terheli, ez esetben, mondanod kellett volna, hogy feladod úgy ahogy ő kéri, de a másik 2 doboznak ő fizeti a postáját.

Sajnálom, hogy így jártál, de ezen ne bosszantsd magad.

2009. szept. 9. 14:04
Nem egy egyszerű emberke lehet. Szerintem sem jár a negatív értékelés. Örüljön, hogy nem neki kellett fizetni a postát. Én még nem is találkoztam olyannal, hogy az eladó vállalná a feladás költségét.
2009. szept. 9. 14:04

Azt írta, hogy neki azért kellenek a dobozok, mert majd, ha nem lesz jó a cipő, ebbe fogja eladni!!!!

Meg én sem doboz nélkül veszem az üzletben!!!!!


(egyébként nem tudom mit akar- lett 3 pár cipője(2db új) szinte ingyen, és még elvárta volna, hogy adjam fel dobozonként 490-ft-os áron)

2009. szept. 9. 14:04

Ne izgasd magad..abszolút nem volt jogos..sőt..:-(


Nem vagyunk egyformák..nagyon nem:-((

13. MMMaya
2009. szept. 9. 14:03

Én ezért biztosan nem adtam volna negatív értékelést. Cipőt én is vettem és nem dobozban küldték, mint a fotón, de itt volt és nem a dobozt hordom, hanem a cipőt.

Ilyenkor a minimum, hogy privben írok és ott kérdezem hogy hol van a másik két doboz, nem pedig rögtön negatívot varrok be az illetőnek.

12. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 3. - Jéghegy)
2009. szept. 9. 14:03
Negatív értékelés nem jár ezért véleményem szerint. Ez a hiba a nem megfelelő kommunikációból fakad. Amikor felvettétek a kapcsolatot, erről beszélnetek kellett volna. Hozzáteszem, nem logikus a 3 cipőt 3 dobozban feladni, ha 1 helyre mennek.
11. Roni24 (válaszként erre: 4. - Jéghegy)
2009. szept. 9. 14:02

Ez hülye!

Sz..d le!

Megmondhatod neki, hogy mielőtt negatívat ad, gerincesebb lett volna veled megbeszélni, nem rögtön negatívozni!

10. szimba
2009. szept. 9. 14:01
Vannak furcsa emberek...
2009. szept. 9. 14:01
hülyeség,bocs
8. 6b959121ac (válaszként erre: 3. - Jéghegy)
2009. szept. 9. 14:01
Ez kukacoskodás. Ezért nem jár -
2009. szept. 9. 14:01
Biztos tovább akarja adni. Én még örülnék is neki, hogy kevesebbet kell fizetni.
2009. szept. 9. 14:01
szerintem nem jár, de sajnos vannak hü..e emberek,
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook