Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Teszvesz-es kérdésem lenne. Aki jártas ebben segítene? fórum

Teszvesz-es kérdésem lenne. Aki jártas ebben segítene? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 28. 10:17
Na akkor nem én vagyok az egyetlen.De nem is értem hogy ilyen miatt miért adnak egyesek negát...
7. 84b668c6b4 (válaszként erre: 2. - 31b7b5919f)
2010. aug. 28. 09:48
Én egyszer egy kiscipőt ütöttem le de elnéztem én is ,igy tettem irtam neki erre kaptam egy negativ értékelést ,nem foglalkoztam bele,100ft-os cipőért nevetséges....
2010. aug. 28. 09:38

Köszi csajok!!:)

Semlegest adtam és leírtam hogy mi is történt...

Egyszer nálam is vissza mondtak egy 8000ft-os babakocsit.De nem adtam semmit.Ez meg 300ft-ért...Na mindegy remélem aki meg nézi az értékeléseimet az látja hogy eddig semmi gond sem volt és ez a nega is egy hülyeség miatt van...

2010. aug. 28. 09:37
Nekem tízezres nagyságrendes cuccot ütöttek le, és azt mondta el kell utaznia, ha hazajön, akkor jelentkezik. Ennek 3 hónapja. Azóta eladtam másnak a terméket, ezt az illetőt pedig nem értékeltem sehogy. Mert ugye azt is megteheted!
2010. aug. 28. 09:34
görény dolog volt,de ne törődj vele.a negára lehet reagálni,és ott leírhatod,hogy mi volt a félreértés oka.én régi teszes vagyok,és ritka az,ha 1-1 nega ne ugrana be bárkinek.a kazit ne fizesd ki.ezzel nem leszel kevesebb az oldalon!:-)))
2010. aug. 28. 09:28

szia!


sajna megteheti,de elég csúnya dolog volt tőle.Én is fent vagyok de ilyet nem csinálnék utálok negát adni,nem is adtam még soha.Annyit tudsz tenni hogy te is leértékeled és oda írod miért nem kellett.

2010. aug. 28. 09:26
Tegnap leütöttem egy fixáras videókazit.300ft-ért.Mikor a kislányom haza jött akkor mondta hogy Ő nem arra a dologra gondolt.Én rögtön írtam az eladónak és sokszor bocsánatot kértem és vissza mondtam.Erre ő negát adott.Szerintetek???
2010. aug. 28. 09:24
Teszvesz -es kérdésem lenne.Aki jártas ebben segítsen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook