Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teszteljek vagy még ne? fórum

Teszteljek vagy még ne? (beszélgetős fórum)


1 2
58. Babyboo34 (válaszként erre: 57. - Minnie0603)
2015. szept. 13. 10:01

Biztos megvannak az okai annak hogy nem akarod vele újrakezdeni, de a jövőben hátha jól alakulnak a dolgok köztetek és minden "rendbe jön ".

Az, hogy megtartjátok a babát jó döntés volt s hidd el hogy sok örömöd lesz benne hogy így döntöttetek

.

57. Minnie0603 (válaszként erre: 56. - Babyboo34)
2015. szept. 12. 17:54

Szia, azóta már anyumékhoz közel költöztem.

Sokat dolgozom, a volt párommal csak a kötelezőket beszéljük meg....

Ő újra szeretné ha egy pár lennénk én viszont nem.

2015. szept. 11. 21:48
Minnie hogy alakultak a dolgok azóta veletek?
55. Babyboo34 (válaszként erre: 54. - Szilvika7)
2015. aug. 31. 15:44

Sajnálom amiken keresztül mehettetek. :-((


Mi tavaly próbálkoztunk, akkor 4 hónap után abbahagytuk, most kezdtünk neki ismét. Remélem a closty meghozza a várt eredményt.

54. Szilvika7 (válaszként erre: 53. - Babyboo34)
2015. aug. 30. 09:24
Köszönjük, bár mi már nem hiszünk a sikerben 8 lombik után. . . .
53. Babyboo34 (válaszként erre: 52. - Szilvika7)
2015. aug. 30. 06:37
Köszönöm és viszont kívánom.
52. Szilvika7 (válaszként erre: 51. - Babyboo34)
2015. aug. 29. 16:17
Sok sikert Nektek, drukkolok! :-)
51. Babyboo34 (válaszként erre: 24. - Szilvika7)
2015. aug. 29. 14:30

Én is a pozitív tesztre várok mint te, bár én nem annyira rég mint te.

Most új hónap új esélyeink vannak.

50. Minnie0603 (válaszként erre: 49. - Kisj)
2015. aug. 28. 13:36

Ha nem is vagyok biztos benne, 3 tesztet csináltam pozitív lett, így ezek után elmondtam a volt páromnak.

A szüleim pedig úgy is észrevennék titkolok valamit.

A szüleimen és a volt páromon kívűl egy ideig más biztos nem fogja tudni.

De nekik azért nem szerettem volna hazudni.

Persze orvoshoz is elmegyek, hogy biztos legyek benne.

49. kisj
2015. aug. 28. 13:27

Én azért még aludnék rá egyet-kettőt.

Sőt megvárnám a bizonyosságot, hogy a terhességem biztosan megmaradt-e?

48. Minnie0603 (válaszként erre: 43. - 31bc25d879)
2015. aug. 28. 13:17

Reggel beszéltem a volt párommal a babát megtartjuk, hétvégén pedig költözöm a szüleim falujába vissza, akkor nekik is elmondom.

Nem akarom telefonon elmondani nekik, jobb személyesen.

Aztán elmegyek orvoshoz is.

Ezután pedig meglátjuk mi lesz.

47. pegaszosz (válaszként erre: 46. - Minnie0603)
2015. aug. 27. 22:13
Szerintem kàr ezen màr agonizálnod! Vigyàzz magadra és a babádra. A többit pedig szard le...
2015. aug. 27. 22:05

Jobban kellett volna figyelnem a védekezésre de már késő....

Ha terhes vagyok szeretném megtartani.

Holnap mindenképp beszélek a volt párommal.

Aztán elmondom a szüleimnek is...

2015. aug. 27. 21:42
Sajnàlatos a helyzet, de legyél erős és sok erőt kívànok. Bàrmit is döntesz csak azt mérlegeld mi lenne kettőtöknek a legjobb. Én lennék a helyedben màr a pozitív tesztre gondolok. De mindenki döntsön ahigy szeretne. Remélem jól alakulnak majd a dolgaid! ☺
2015. aug. 27. 21:39

20 evesen nagylany, h eldontse, nem kell agyat mosni!

Szulei segitenek, szerintem sima ugy:)

2015. aug. 27. 20:34
Majd írd meg, hogy mi van veled, hogy döntöttél.
42. marcsix (válaszként erre: 41. - B00d33e65c)
2015. aug. 27. 18:20
En mas neveltetest kaptam. Gondolom nem terveztek babat. Ezt nekik kell tudni ki mit hogy vallal. A feri ugyse tudja megakadalyozni hogy a no megtartsa. De inkabb higgadtan beszeljek meg mint évek mulva esetleg pereskedesek legyenek. Egyertelmu ha lemond rola akkor lemond ha vallaja apai kotelesseget akkor eltartas lathatosag stb. A bekules lehetosege is fennalhat attol hogy nem a baba miatt is. A lany dobta ki a fiut, feltetelezem okkal. Tehat a pasi lehet nem szakitott volna. Ha komoly kapcsolat volt akar kesobbiekben osszekovacsolodhatnak még. Majd kiderul. A lenyeg hogy nagy felelősség, es mindent szamitasba kell venni, nagyon atkell gondolni. En azt hiszem konzervativ vagyok.
41. b00d33e65c (válaszként erre: 37. - Marcsix)
2015. aug. 27. 18:07

Ezzel valahol nem értek egyet.Ha a srác nem szeretné akkor automatikusan vetesse el,mert később "szégyenkezne" hogy neki már van egy gyereke?

Bocs,de én ezt így értettem.

Ha én lennék ilyen helyzetben megtartanám akármit is mond.Hisz az én testemről van szó,és nem a pasiéról.Igen tudom mekkora felelősség egy gyerek,de meg lehet oldani egyedül is vagy későbbiekben egy társsal.

40. Minnie0603 (válaszként erre: 37. - Marcsix)
2015. aug. 27. 18:01

Egyértelmű, hogy egy gyermek 2 ember döntése ezért szeretnék beszélni a volt párommal hisz ez kettőnk döntése.

Egy baba miatt biztos nem jönnénk még egyszer össze.

39. 31bc25d879 (válaszként erre: 38. - Marcsix)
2015. aug. 27. 18:00
Nem baj, értettük:)
2015. aug. 27. 17:59
Bocsanat telefonrol vagyok, par helyen elnyomtam az.erintokijelzot.
2015. aug. 27. 17:55
Szerintem nagyon at kell ezt gondolni. Es nem csak egy honapra egy evre hanem egy egesz eletre. Es nem is csak a sajat eletere kell gondolni hanem a kicsiere is. Az apaval is megkell beszelni mindenkeppen. Eleg bonyolult dolog. Vagy eltartasit varr a nyakaba az apanak vagy le kell mondjon rola. Es itt nem csak az anya kerdeses mit szeretne ebbe talan az apanak is van vagy lehet hozzaszolasa. Hiszen majd ha talal valakit akivel viszont csaladot szeretne akkor majd jon hogy hat amigy neki van mar egy gyereke akivel vagy tartja a.kapcsolatot vagy nem. A gyermeket ha megfogant ketten tettetek erte es azt hiszem.ezt a jovobeli dolgot a gyermekre is tekintettel kettotoknek kell megbeszelnie. Ketlem hogy ha szakitottatok akkor nyakadba fog ugrani az örömtől. Es persze nagy felelosseg. Fel kell nevelni is es hiaba ott vannak a szulok a leges legtutibb amiben bizhatsz te sajat magad vagy. Magadra szamithatsz szaz százalékosan. Bizom benne hogy mindannyiotok szamara a.legmegfelelobb dontest fogod meghozni. A legjobb szerintem az lenne ha egyutt nevelnetek fel, de szakitas utan csak egy baba miatt osszejonni mar nem biztos hogy a legjobb megoldas. Van pozitiv es persze negativ oldala is. Gyermekkel a.munkalehetoseg is nehezebb es persze nem egy fiatal husz eves lany leszel aki a 20 evesek eletet éli hanem egy anyuka. Aki mar pelenkazassal fognfoglalkozni, aki a baratniloivel megszervezett osszejovetel helyett atejszakazza a gyermekevel az ejszakat mert jon a foga a picinek stb stb. Egyaltalan nem szeretnélek befolyásolni, en ugy gondolom az apukaval beszeld meg es nagyon jol gondoljatok at hosszu tavon ne egy ket honapra elore nezve a dolgokat. Bizom benne hogy jo dontest.hozol barmi is lesz az.
2015. aug. 27. 17:46
Hát...nem irigyellek. Ha és amennyiben valóban terhes vagy beszélj a fiúval, hallgasd meg mit mond. És persze a szüleiddel is.
2015. aug. 27. 17:46
A szüleiden, netalán az apán kívül másra nem tartozik!
34. Minnie0603 (válaszként erre: 33. - B00d33e65c)
2015. aug. 27. 17:46

20 éves vagyok de önálló, nem függök senkitől se anyagilag sem sehogy.

A párommal pedig én szakítottam, felnőtt ember saját döntései vannak, minek is erőltetnék rá bármit....

Abban nagyon igazad van akármi is tőrtént köztünk tudnia kell.

33. b00d33e65c (válaszként erre: 32. - Anyagi)
2015. aug. 27. 17:42

Miért gondolná ezt?Az hogy az apja tudjon róla jogos!!Nem hinném hogy azt hinné szegény hogy innentől boldogan élnek míg....

20 évesen már fel tudja mérni az ember lánya hogy mit vállal,ráadásul még rátalálhat a szerelem gyerekkel is!!

32. Anyagi (válaszként erre: 26. - Minnie0603)
2015. aug. 27. 17:38

Mire gondolsz? A volt párod, egy általad is stresszesnek ítélt szakítás után a nyakadba ugrik???? Vissza akarod kényszeríteni? Nem jó ötlet!!!!

Hány éves vagy?

Fogalmad sincs mit jelent egy gyereket felnevelni egyedül, mint anyagilag, mint emberileg, mint erőben, kitartásban, egészségben-betegségben. Ez nem egy romantikus vállalás, hanem egy elkötelezett felelősség, egy életen át!!!!!!

Gondold át ezt azért mégegyszer!

31. Minnie0603 (válaszként erre: 28. - B00d33e65c)
2015. aug. 27. 17:35

20 éves vagyok.

Nem dehogy értem félre.

2015. aug. 27. 17:33
A szüleid bizotosan segítenek majd. Gyerkőc a legnagyobb boldogság. Persze ha nem tartod meg, én akkor se itélnélek.
29. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 27. - Anyagi)
2015. aug. 27. 17:31
Már megcsinálta, terhes.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook