Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teszt mizéria fórum

Teszt mizéria (beszélgetős fórum)


2021. ápr. 19. 14:35

Szia sajnos lahet nem egyszerű követni, már nekem sem megy, de 8dpo ehyértelmű pizitív majd 3-4 nap negatív 12 dpo n megint pizitív, mindig akkor lett pozitív mikor fájdalom is volt, eddig ha kémiai volt 2 napig halvány + aztán semmi de hogy hol +, hol meg negatív.

Inkább attól félek nem e ciszta azt mondják az is csinál ilyeneket, mert hogy lehet az, hogy amikor a fájdalom van megugrik kicsit a hcg, majd eltünik.

Ez most már csak költői elmélkedés😁

2021. ápr. 19. 13:47
Elegge osszevissza irtal.Ezek a tesztek pozitivak, a barnazas nyilvan nem jo jel. Lehet kemiai terhesseg, foleg, ha a predi a 9. dpo-n mar pozitiv volt, akkor ennel erosebbnek kellene joval lennie. Par nap mulva okosabb leszel, de ena leirtak alapjan inkabb azt mondanam,hogy elobb-utobb meg fog jonni.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 00:26
Bármi lehet. Várj egy hetet és aztán tesztelj! Ne legyél ilyen türelmetlen!
2021. ápr. 19. 00:15

[link]

[link]

Ezek az esti tesztek

2021. ápr. 19. 00:14

Sziasztok


Ebben a hónapban tiszta káosz van a házamtáján😁

Először is az lh tesztjeim eddig mindig majdnem megközelítették a kontroll csíkot, de ovum az van és volt is.

Most majd leugrott a 2. csík, 8-9dpon erős jobb oldali hasfájás, érintésre is, 8dpo este a lett egy + tesztem, majd reggel negatív.

9dpo este száradás után ( tudom száradás nem számít, de eddig utána + lett másnap) a predin jól látható rózsaszín 2 csík, gondoltam na reggel akkor már lesz valami halvány facelle pár perc alatt semmi, de nem figyelgettem fel a szekrényre, megint száradás után ott a 2.csík az lh tesztjeimen is vannak látható csíkok(jós tesztként) 11 dpo minden negatív.

12 dpo reggel már nem is teszteltem elkezdtem barnázni, na jól összekutyulta valami a ciklust 15.nap jön meg. Egésznap mindjárt megjön, de semmi betéten csak törlésnél. Este lh teszten majdnem egyforma 2 csík, xepilin derengő 2.csík.

Köztetek valakinek szórakozott így a teszt vagy a szervezete, lehet ebből még valami?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook