Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Teszel - veszel, vagy meg is csinálod? fórum

Teszel - veszel, vagy meg is csinálod? (beszélgetős fórum)


2019. ápr. 5. 19:12

Amit tudok megcsinálom.

Következő lépésben megcsináltatom.

Ha nem jön be, akkor újat veszek.

Mondjuk van amiből kapásból újat veszek.

Nem mindent éri meg csináltatni.

12. globus (válaszként erre: 1. - 0adc8842b1)
2019. ápr. 5. 19:06

Mindent megjavíttatunk, csak a végképp reménytelen eset helyett vásárolunk.

Még szakadt ruhákat is megvarrom, amíg lehet.

2019. ápr. 5. 19:06

Cseréltem már mosdó alatt szifont, ajtózárat. Végeztem már többször nagytakarítást a számítógépeimen, telefonokon.

Nem mindet azért tettem, mert ne tudtam volna megfizetni egy szakembert.

Gázkészülékekhez, villanyvezetékhez nem szívesen nyúlnék, de hajszárítót is javítottam már.

A vizes dolgok sem idegenek. Elzárom a főcsapot és indulhat a buli.:)

10. birebora (válaszként erre: 5. - Channa*)
2019. ápr. 5. 18:54
Mi is így valahogy.
9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 18:32

Kiegészítve: vannak nők, akik kicsit rájátszanak a csajosan kiszolgáltatott állapotra, a hímtől való függésre. Én viszont nem értem az olyan nőt, aki otthon a leszálló félhomályban várja a férjét haza, mert nem tudja, hol van a lakásukban a biztosíték.

Igaz, ettől még lehet, hogy van, aki ezt és így szereti. Lelkük rajta.

8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Channa*)
2019. ápr. 5. 18:29

Nyilván nem mindenki hiszi el magáról, hogy sok mindenre képes. Van, aki azt hiszi, a petefészek jelenléte eleve determinál a mosogatásra.

Én tudom, hogy a magam női módján egész jól kijövök a gépekkel, és tudom azt is, hogy sokan mások sokkal célszerűbben takarítanak nálam. (A népdalban: Ki mit szeret, arra néz..)


Ez nem elhatározás kérdése.

7. Channa* (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 18:25

Ügyes!:DDD


Ha csak ennyi a baja, akkor mi is megcsináljuk, ahogy a dugulást is mi hárítjuk el, a festést, mázolást, tapétázást is, laminált padlót is mi raktuk le, álmennyezetet is mi csináltunk, de a csapágyas mosógépet nem tudjuk megjavítani, bár a tesóm már csinált ilyet:)

6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Channa*)
2019. ápr. 5. 18:09

A legutóbbi idők nagy fegyverténye, hogy ketten együtt a szomszédasszonyommal felraktuk a mosógépemre azt a nyüves meghajtószíjat.

Kettőnk ereje kellett hozzá, de meglett.

2019. ápr. 5. 18:06

Attól függ.

Sok mindent megtudunk csinálni, de van, amihez nem értünk, ahhoz szerelőt hívunk, pl. mosógép, de van amit egyszerűbb kidobni és másikat venni pl. porszívó.

Szerencsére van ismeretségünk bizonyos szakmákba, így azokat ők csinálják meg, vagy ha túl nehéz, bár megtudnánk csinálni, akkor is inkább szólunk a szomszédnak pl.

2019. ápr. 5. 13:01

Szerintem a mai világban jó szakembert elfogadható áron nagyon nehéz találni !

Inkább önerőből vagy ismerősök által próbáljuk megjavítani a dolgainkat.

2019. ápr. 5. 12:53
Valahogy én is úgy gondolom mint Emilia!!!
2. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - 0adc8842b1)
2019. ápr. 5. 11:45
Amit a férjem nem tud megcsinálni az bizony kuka...
2019. ápr. 5. 11:39
Ha valami elromlik otthon, szerelő, vagy meg tudod csinálni? Vagy nem érdekel, mert újat veszel inkább? Könnyű, vagy nehezen találsz egy jó szakembert?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook