Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Testvérkocsis tapasztalatok. Bevált? fórum

Testvérkocsis tapasztalatok. Bevált? (beszélgetős fórum)


12. mel81 (válaszként erre: 7. - Csilluskam)
2011. aug. 11. 16:23

Én nem készültem ki idegileg.

Mondjuk én nem vagyok valami nagy termetű, így eleve ódzkodom minden nagyobb kocsitól. Meg bkv-zünk, vonatozunk is néha, olyankor sokat gyalogolunk is, ez meg nem fér össze a nagy babakocsival.

Ha használtan tud az ember egyet szerezni annyiért, hogy veszteség nélkül továbbadhassa, érdemes azért kipróbálni, persze. De szerintem sok pénzt nem érdemes a bizonytalanba invesztálni.

11. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Moribana)
2011. aug. 11. 15:56

Szia!


Az én gyerekeim között 2 év sincs, ezért mi is vettünk testvérkocsit. Igaz, nem abból a megfontolásból, amiért Te szeretnél, hanem azért, mert az én nagyobbik fiam borzasztóan eleven és szokása volt, hogy séta közben elrohant, én meg utána a kisebbik pöcsössel "megrakott" babakocsival... Megvettük a testvérkocsit, abszolút praktikus és be is vált... volna, ha a nagyobbik boss nem alkalmazkodott volna az új helyzethez és nem lett volna abszolút rendes és szófogadó kölök séta közben. Így már okafogyottá vált, hogy a kocsiba ültessem. Kb. 5-6 alkalommal használtuk, akkor abszolút praktikusnak és kényelmesnek bizonyult, de egy kicsit drága mulatság volt ilyen rövid időre (most meg nem igazán tudunk megszabadulni tőle).;)


Mi egyébként ezt vettük:


[link]

10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Mel81)
2011. aug. 11. 15:15
Nálunk a három éves is órákat aludt séta közben a babakocsiban,sajnáltuk volna ettől megfosztani.
9. Moribana (válaszként erre: 7. - Csilluskam)
2011. aug. 11. 15:13
Én inkább egymás mögöttire gondoltam. mindjárt bepötyögöm a márkákat hátha találok képeket. Köszi:) Egyébként ami nem vált be minden túladtál vagy hogy tudtál ennyit letesztelni?:)
2011. aug. 11. 15:09
Köszi:) lehet , hogy az lesz a vége.csak gondoltam még most utánajárok a témának , mert szülés után már nem igen fogok ilyesmire ráérni.Bár úgyis minden akkor dől el, hogy a nővérke , hogy fogja bírni..
7. Csilluskam (válaszként erre: 1. - Moribana)
2011. aug. 11. 15:07

Szia!

egymás mellettit vagy mögöttit keresel?

Amit én útáltam

I'candy

O'baby

Jane powertwin

Phil&teds

City select(ez volt mindközül a legrosszabb)

Britax b-dual, ez jó lett volna, ha az első kereke nem törik ki...


igaziból, olyat ki sem próbáltam, amire mózest nem lehett feltenni,mert nekem az a minimum egy babakocsin újszülöttnek



Mindegyikkel volt valami baj, vagy a nagy nem szerette, nehéz volt tolni

most egy peg perego aria twin(60/40) van hosszabb gyalogláshoz navettával,vagy forgalmas helyekre, ahol félek, hogy kiszakad a 28 hósom

meg egy új fajta pliko switch easy drive ,az egybe tolókaros, a picinek, vagy ha csak a játszóra megyünk.

nekem igy bevált, és ha csak egy gyerekkel megyek, nem néznek hülyén hogy az egyik hely miért üres


Most gondolkodok egy bugaboo donkey-n, ami 150000 lenne mire hazaér,de az a kocsi való nekünk :)

És hidd el, kell a tesókocsi, aki anélkül csinálta, tuti kikészült idegileg...

6. mel81 (válaszként erre: 5. - Moribana)
2011. aug. 11. 15:02
Egy ismerősöm azt csinálta, hogy rugalmas kendőben magára kötötte a picit, ha a nagy elfáradt. Én mindenképp azt ajánlom, hogy próbálj megküzdeni a nagyobbik gyaloglásutálatával.
5. Moribana (válaszként erre: 4. - Mel81)
2011. aug. 11. 14:56
Köszi, hogy megosztottad a tapasztalatodat , én is azon gondolkodtam, hogy az ember "kidob" több 10000-et és lehet , hogy nem is használja. Épp ezért érdeklődőm kicsit. Egyébként már az is felmerült bennem, hogy a picit magamra kötöm...
4. mel81 (válaszként erre: 1. - Moribana)
2011. aug. 11. 14:49

Nagyon sok gyerek akkor jön bele a gyaloglásba, mikor rá van kényszerülve. Ezt nagyon sok gyereknél láttam a környezetemben, és én is tapasztaltam! Nekünk volt fellépőnk, és jó nehéz volt tolni a két gyereket, nem sokáig használtuk. Kerestem viszont olyan kocsit, amit egy kézzel tudok tolni. Most már elképesztő távokat gyalogol a lányom, és a barátnőmnél ugyanígy alakult.

Amúgy lascal fellépőnk volt, és ha nem áll rajta a gyerek, akkor nagyon hangosan döcög a magyar járdákon.

3. Moribana (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2011. aug. 11. 14:45
A régivel az a problémám , hogy egy gyerekkel is borzasztó volt tolni, nagy melléfogás volt sajna... keresek képet arról amit írtál köszi!
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Moribana)
2011. aug. 11. 14:42

Bébé Confort, mindkét babának kényelmes. :)


Esetleg a régihez jobb fajta testvérfellépőt, ha már nincs alvási igénye a nagyobbnak.azon akár ülhet, vagy állhat.

2011. aug. 11. 14:38
Mire a második kislányom megszületik a nagyobbik 2 éves 5 hónapos lesz.Nem túl kitartó a gyaloglásban ezért gondolkodom a testvérkocsin. Tudnátok könnyen irányítható, kényelemes fajtát ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook