Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Testvéri hozzáállás fórum

Testvéri hozzáállás (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. 72497ec515 (válaszként erre: 1. - Beatav)
2014. júl. 11. 23:21
Hozzánk sem jönnek és mi megyünk hozzájuk állandóan már nem érdekel csak a gyerekek miatt teszem.
11. anya4005 (válaszként erre: 10. - Beatav)
2014. júl. 11. 23:16

Mi elválaszthatatlanok voltunk a nővéremmel,sokszor szó szerint küzdöttünk egymásért,aztán most meg ez van...

Sajnos ilyen az élet! Van egy hugom,őt sem látjuk túl sűrűn,pedig 5 megállóra lakik!

Sajnálom! Téged is,magamat is!

10. beatav (válaszként erre: 7. - Anya4005)
2014. júl. 11. 22:46
Igen, tudom én, csak olyan nehéz elfogadni.Úgy hiányzik, főleg,hogy mindent, mindenkit abban a városban hagytam.:-( Úgy hiszem régen jó testvérek voltunk.
9. beatav (válaszként erre: 4. - Kriszta773)
2014. júl. 11. 22:41
Honnan vonod le a következtetést mikor,mit csinálunk együtt ,mint család?
8. beatav (válaszként erre: 3. - 9c57fd10dc)
2014. júl. 11. 22:40
Utaznék és Ő is utazott!Járt nálunk nem egyszer, programokat is csináltunk.Mára már ez is elmaradt.
2014. júl. 11. 22:39

A kisebbik fiam márciusban volt 2. A nővérem és az apám még nem is látták. Na,és akkor mi van? Én nem szívesen megyek hozzájuk a körülmények miatt,az apám lusta kocsiba ülni (pestiek vagyunk),hát,akkor nem lesz unokája! A nagy 4 éves,összesen talán ötször,ha látták,ketten együtt. Pedig volt,hogy ugyanabban a panelban laktunk,mint a nővérem,az apám hozzá ment,hozzám nem.

Feldolgoztam,hogy nem kiváncsiak ránk!

Te is dolgozd fel,könnyebb lesz,mint keseregni!

Szerintem,ha akarna,minden hétvégén nálatok lenne a tesód...nem akar!

6. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2014. júl. 11. 22:37
azért egy babalátogatás beleférhetett volna...
2014. júl. 11. 22:36
Engem sem hív fel az öcsém és én sem őt.A gyerekemet se látja túl sűrűn,de ezért nem nyitok főrumot,mert tudom,hogy baromi sok a dolga,mint ahogy nekem is.A testvéri szeretet nem azon kell lemérni,hogy hányszor beszéltek,hanem azon,ha most felhívnád,hogy baj van,venné e a cipőjét és indulna hozzád,hogy segítsen.
4. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Beatav)
2014. júl. 11. 22:31
elég valószerűtlen, hogy a testvéred barátnője hisztériázna, nehogy elutazzon hozzád megnézni a gyerekedet :) ne haragudj, de amúgy sem lehettek egy összejáró család, ha se karácsonyt, se más ünnepet nem töltötök együtt
3. 9c57fd10dc (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2014. júl. 11. 22:27
És te utaznál 140 km-t az egyéves gyerekeddel?!
2014. júl. 11. 22:25
A 140 km minden irányban 140 km.
2014. júl. 11. 22:18

Azért írom e sorokat, mert most a testvérem végett el vagyok szontyolodva.Nemsokára egy éves lesz a kisfiam és a testvéreim még nem is látták!

Az idősebb tesómra nem is számítottam (olyan a stílusa), de a fiatalabb hozzáállását nem is értem.Mindig azt mondja nem ér rá, sokat dolgozik stb... nem hajlandó eljönni hozzánk,igaz 140km-re lakunk.Ám a menyasszonyával gyakran hosszú hétvégékre megy.Mint most is. A lány magyarázkodása szerint nem Ő miatt,amit mondjuk nehezen hiszek.De az igazság az,hogy nagyon bánt a dolog.Telefonon csak akkor beszél velem a tesóm,ha nem a lánynál van, ha pl. dolgozik, vagy hazafelé tart.Szóval érdekes.Az idősebb gyermekem születése napján bejöttek az akkori barátnőjével a kórházba hozzánk,ha mandulaműtétem volt (már itt,140km-re) is felhívott hogyan vagyok.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook