Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Testvérek féltékenység nélkül fórum

Testvérek féltékenység nélkül (beszélgetős fórum)


7. Jk
2010. márc. 22. 10:21

ja-ja. elolvastam. ezért érdekelt igazán hogy tényleg vannak e olyan problémák mint amiket az a könyv felvázol. egyébként tényleg jó szerintem.:)

illetve a beszélj ugy hogy ....című könyv az igazán jó szerintem.

2010. márc. 21. 15:05
Van egy ilyen könyv is, nem? azt hiszem pont ez a címe, és állítólag nagyon jó.
5. babszibobó (válaszként erre: 4. - Jk)
2010. márc. 17. 21:19

talán nehéz belátni egy szülőnek, hogy a gyerekei nem olyan jó tesók mint ahogy ezt elképzelte!

Én mindkét esetre tudnék példát hozni, van testvér féltékenység, inkább tényleg az a kérdés milyen szinten jön elő és a szülő azt mennyire tudja kezelni?!

4. Jk
2010. márc. 17. 20:56
ezek szerint senkinél nincsenek testvér féltékenységi gondok. az jó! vagy nincs is ilyen gond egyáltalán.?!
2010. márc. 17. 16:19
Ha meg nézed az adatlapomat akkor látni fogod,hogy a két gyerekem között 7év van!!Nem volt könnyű a dolog a nagy lányommal,de meg magyaráztuk neki,hogy szeretnie kell mert ő az öccse!Mindenbe segítséget kértem tőle:)Mostanában is van köztük vita,hogy "kié legyen anya":)De ezt általában a nagyobb jobban tolerálja a dolgokat:)
2010. márc. 17. 16:17
Szerintem nem lehet kivédeni. Valamennyi testvérféltékenység mindig van, bármennyire is szeretjük őket.... De ennyi kell is. Akkor van baj, ha elharapózik a dolog....-S
1. Jk
2010. márc. 17. 16:15
mit tegyünk, mit mondjunk hogy ne legyenek féltékenyek egymásra. mit tegyünk hogy szeresse a nagyobb a kisebbet. nálunk nincs nagy gond e téren úgy gondolom, de azért érdekel ki hogyan taszitja vissza a testvérféltékenységet. vagy hogy egyáltalán ez tudatos e??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook