Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Testépítés kezdőknek (kedvcsináló) fórum

Testépítés kezdőknek (kedvcsináló) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Testépítés kezdőknek (kedvcsináló)

9. SzilagyiDani (válaszként erre: 8. - Gymrozsi)
2014. máj. 13. 19:45
Én a Gym citybe járok mióta megnyílt. Teljesen elégedett vagyok vele,súlyok, súlyzók mindig a helyén vannak (én erre háklis vagyok. Aki lemegy oda ott ragad, megvan az a feelingje a teremnek ami miatt ez ember ott tölti a délutánjait ;)
2014. jan. 16. 03:48

Sziasztok!


Hamarosan Bp-re költözöm keresek a 13. kerületben igényes edzőtermet. Keresgéltem már a neten Gym City -ről van vélemény ?

2011. júl. 26. 16:43
Vásároltam 2,7kg/pár bokasúlyt és nekem edzés közben az van végig a lábamon. Ezzel futok, lábat emelek, hasizmot erősítek... Ott van a hullahopp is, amit tele töltöttem rizzsel. Kardiónak jó a jump style, rá lehet keresni vidimegosztón, hogy miről is van szó. Nem kell hozzá tudomány csak össze vissza kell ugrálni.... :)
2010. aug. 15. 20:04
Az egyik személyi edző a terembe,ahol edzek eljött edzeni és ő a futópadon-gyorsgyaloglás alatt kezébe vett két 3kilós súlyt és azokat emelgette...szerintem jó ötlet!
2010. aug. 14. 13:13

Ehhez a cikkhez szinte senki sem szólt? :-O

Pedig a leghatásosabb diéta kardiós + súlyzós edzésekkel érhető el..., okos táplálkozással egybekötve.

2010. ápr. 1. 20:08
Mellesleg futás közben 2 db fél literes üveget feltöltesz vízzel, akkor az két olcsó súlynak felel meg! Ezzel még tudsz erősíteni! Később mehet a nagyobb üveg! :)
3. bbibe (válaszként erre: 2. - Mimi2)
2010. ápr. 1. 20:06
Megfogsz egy seprű nyelet és rárakod a válladra és rákapaszkodsz 10x legugolsz vele úgy, hogy vállszélességbe van a lábad, majd a lábad összezárod a seprűt középen mindkét kezeddel megfogod és annyira lehajolsz, hogy a kezed érintse a földet, ezt 10x, utána vissza a válladra a nyelet és azzal az egyenes testartásodra oldalra hajolsz 45 fokban ezt mindkét oldalon 10x, majd a kezed úgy marad és a tartásod és előre dőlsz derékszögbe! Az utolsó kettőnél is váll szélességbe van a lábad!!! Ezt a sorozatot 3x csinálod végig és az elemeket nem keverheted össze az izom csoportok miatt. Az edzőm csináltatja velem két naponta és gyilkosan formál és erősít! Ha bármit nem értesz kérdezz nyugodat!!! :)
2009. máj. 31. 11:37

VALAKI IRHATNA,AKI ÉRT HOZZÁ,HOGY PL ITTHON HOGY LEHETNE ELKEZDENI AZ IZOMÉPITÉST.

DRÁGA GÉPEK BERUHÁZÁSA NÉLKÜL.GONDOLOM VAN MÁSIS,AKI NEM TUD ELJÁRNI KONDITEREMBE A GYEREKEK MIATT PL.

DE SZERETNE IZMOSABB KAROKAT,HASAT,POPSIT. :)

2006. júl. 9. 14:23
Sokan úgygondolják, hogy a megfelelő diéta elég és hogy a testépítők mind "kokszolnak". Na hogy is van ez valójában? Az emberek túlnyomó többségének a testépítésről azok a versenyzők jutnak eszébe, akik anabolikus szteroidokkal felpumpát izmokkal, 1 hét szomlyazás után feszítenek a porondon. Pedig a testépítés ennél sokkal tágabb fogalom...

Ugrás a teljes írásra: Testépítés kezdőknek (kedvcsináló)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook